2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833205 بازدید | 669969 پست
سمانه؛ جون من دو هفته انتقالت نت نیا ....با ارامش به بچه هات برس جای گرم سه تا جوجتو آماده کن😉پوشک ...

مریم جون حوصلم سر میره گوشی نباشه که این دوهفته نمیگذره بعد دیدم الان شش تا وا فا دورم روشنه با انتن کامل منم گوشی رو گذاشتم رو حالت هواپیما اومدم😁😁😁😁😁

علائم خاصی نداشتم فقط هفته دوم ترشح سفید داشتم و دیشب هم تخمدان راستم کمی تیر میکشید بنظرم برا دوره ...

من که از روز اول دارم کارامو میکنم فقط سع میکنم مثلا یهو کلی ظرف نشورم بم فشار نیاد وگرنه همه کاری کردم بقیه رو ادمم چقدر بگیره بخابه جنین قوی باشه موندنی باشه میگیره دیگه دست ما نیست تازه حوصللمم سر رفته دلم بیرون میخاد😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من که از روز اول دارم کارامو میکنم فقط سع میکنم مثلا یهو کلی ظرف نشورم بم فشار نیاد وگرنه همه کاری ک ...

آره واقعا همینه!بنظرم همه چی ب همون روز اول انتقال بستگی داره و بعدشم خواست خدا! موقع انتقال دکتر و دستیارش بهم گفتن بهترین و راحتترین انتقال امروز بودی!همین کمی ته دلمو قرص کرد 

خــــدا امیــد من است...
2738
سه روزه بودن، پنج تا جنین داشتم ک سه تاش گرید آ و ب و سی رو انتقال دادن برام!انشاله قسمت شماهم😘🌹 ...

عزیزم با تسه از شوهرت اسپرم گرفتند؟می تونم بپرسم چقدر برش زدند؟چندتا بخیه خورد؟بعدش حالش خوب بود؟و اسنکه چندتا جنین براتون تشکیل شد؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم.ممنونم که جواب میدی

بچه ها تو رو خدا 

تورو امام زمان 

هر کی این سوال من رو میبینه جواب بده 

الکی پستمو لایک نکنین به کمکتون احتیاج دارم 

یک تخمکم که پانکچر کردم با اسپرم قاطی شده فردای پانکچر زنگ زدم ابن سینا میگه رشد چندانی نکرده دوباره باید فردا زنگ بزنی میگف پیشرفت نکرده 

حالا اگه پیشرفت نکرده برای چی باید دوباره زنگ بزنم برای دلخوشی من گف ؟؟؟؟ 

اصلا رشد نمیکنه دیگه درسته ؟؟ اصلا کسی اینجوری بوده 

2706