2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850472 بازدید | 671129 پست
بچه ها تو رو خدا  تورو امام زمان  هر کی این سوال من رو میبینه جواب بده  الکی پستمو ...

اونا فکر میکنم حدود دو روز زمان میدند که ببینند تا کجا رشد میکنه اگه گفته دوباره زنگ بزن علتش اینه که هنوز زمان برای رشدش هست. 

استرس نداشته باش هرچی خدا بخاد همون میشه خودتو بسپر دست خودش از مادر مهربونتره برای هممون 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
عزیزم با تسه از شوهرت اسپرم گرفتند؟می تونم بپرسم چقدر برش زدند؟چندتا بخیه خورد؟بعدش حالش خوب بود؟و ا ...

آره عزیزم بعد از میکروتسه دکتر گفتن انسداد لوله اسپرم داری و فک کنم فقط پنج تا بخیه جذبی داشت!عمل سختی نیس از فرداش هم شوهرم راحت تونس راه بره و بکاراش برسه. سی تا اسپرم داشت براش فریز کردن حدودا دوماه بعدم من افتادم تو سیکل انتقال و فقط ۱۱ تخمک داشتم که پنج تا جنین شد و سه تا برام انتقال دادن

خــــدا امیــد من است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها تو رو خدا  تورو امام زمان  هر کی این سوال من رو میبینه جواب بده  الکی پستمو ...

عزیزم من کلا یدونه جنین داشتم که روز سوم رفتم برای انتقال.خیلی خوشحال بودم و خودمو آماده کرده بودم ولی بهم گفتند جنین درست رشد نکرده و باید تا فردا صبر کنید و دوباره فردا صبح بیاید برای انتقال.نمیدونی چقدر  حالم بد بود انگار دنیا روی سرم خراب شد.فردا که رفتم جنین رشد کرده بود و انتقالش دادند و بتام مثبت شد. اما از شانس ید بارداریم خارج از رحم شد

انشاالله که جنین شما هم رشد می کنه و به سلامتی انتقالش می دند

2731
اونا فکر میکنم حدود دو روز زمان میدند که ببینند تا کجا رشد میکنه اگه گفته دوباره زنگ بزن علتش اینه ک ...

خیلیی ناراحتم 

خیلیییی 

آخه وقتی پیشرفت نداشته دوباره زنگ زدنم چیه بریزن دور بره دیگه 

ای خدا خسته شدم بریدم چکار کنممم 

شما سوال منو میدونی  همون چند پست آخر

نه عزیزم آخه ما درجریان دقیق این چیزا نبودیم فقط روز انتقال بهمون گفتن از یازده تا تخمک و سی تا اسپرم فقط پنج تا جنین تشکیل شده اونم با گرید a,b,c

خــــدا امیــد من است...
عزیزم من کلا یدونه جنین داشتم که روز سوم رفتم برای انتقال.خیلی خوشحال بودم و خودمو آماده کرده بودم و ...

ممنون که جواب دادی 

یعنی ممکنه رشد کنه 

خیلی حالم بده 

من خیلی بدبختم خیلی بیچارم خیلی بدشانسم 

دوست دارم بمیرم دیگه اصلا برا چی زنده بمونم وقتی خبر مرگم یه تخمک درست حسابی هم ندارم 

اه خیلی بد شانسم 

بابا مثبت! مبارکه عزیزم به سلامتی و دل خوش. هورا هورا هورا

ممنونم لی لا جان!هربار ک پست هام لایک میکردی چقد دلگرم میشدم عزیزم ان شالله سری بعد نوبت شما😍😘♥🌹🙏

خــــدا امیــد من است...
بله عزيزم من بودم ، خدا رو شكر تا الان همه چيز خوب بوده براش غربالگري اولش هم همه چيز خوب بوده الان ...

مامان سبحان چقدر خوشحالم که خواهرشوهرت باردار شد......

خیلی ماهی....ماه.....چقدر این حست که آرزو میکردی اون باردار بشه به دلم نشسته بود😍

با این دل صاف و بی غل و غشت برای همه ی دوستای اینجا هم دعا کن😘

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
خیلیی ناراحتم  خیلیییی  آخه وقتی پیشرفت نداشته دوباره زنگ زدنم چیه بریزن دور بره دیگه&nb ...

انشالله که رشد میکنن نگران نباش همه چی رو بسپار دست خدا عزیزم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

گلم بخاطر اینکه روند رشد رو بگن...فردا شاکی نشی....

متاسفانه منم در سیکل اردیبهشتم این اتفاق افتاد و بعد از ناراحتی من مسئولینش گفتن شما رو در روند رشد قرار دادیم🙁

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
لایق هیچ نوع تماسی نیست فقط اگر بمیره دلم اروم میشه

مونا عزیزم چکار کردی؟هنوز قهرب😒

کارای بیمارستان رو کردی؟

خیلی تو فکرتم ....از خدا میخوام به زندگیت آرامش بده 

عزیزم اگر رشد نمیکرد که یه کلمه میگفتن رشد نکرده و کار تمومه اونا با کسی که تعارف ندارن یا رعایت حال ماها واسشون مهم نیست، انقدر که هزارتا هر روز مثل ماها میبینن عادی قضیه واسشون، توکل به خدا کن  ان شاالله تا فردا رشد میکنن

گلم بخاطر اینکه روند رشد رو بگن...فردا شاکی نشی.... متاسفانه منم در سیکل اردیبهشتم این اتفاق افتاد ...

پس برای شما هم اینجوری شد و رشد نکرد 

مگه من میخوام تو روندش قرار بگیرم 

وقتی رشد نکرده یعنی نمیکنه دیگه این ادا اصولا و مسخره بازی و چزوندن ما دیگه چیه 

اووووف زندگی مسخرس