2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841652 بازدید | 670553 پست

سلام دوستای گلم 

ممنون از همگی ان شالله بقیه دوستان مثبت بشن و طعم مادرشدن و بچشن

من دیگه امکان ای وی اف دوباره  انتقال و ندارم چون نه جنینی دارم دیگه نه دیگه میخوایم که این راه و بریم چون برفزض که رفتیم از کجا معلوم در مرحلهpgd جنین سالمی باشه؟ این دور هم از۶ تا یکیش سالم موند با اینکه شانس موندن۷۵ درصد و بیمار بودن۲۵ درصد بود ۵ تاشون همون۲۵ درصد شدن حالا از هزینه اش هم که بگذریم که برای همین یه دونه ۳۰ میلیون هزینه کردیم و منفی شد با وجود سالم بودن حنین، دیگه اینکه طبیعی هم ریسک داره اینکه یک درصد اتفاق پارسال بیفته تنم و میلرزونه تازه ببینید بعد انتقال دوهفته صبر و انتظار دارید و در نهایت منفی میشه اما بارداری طبیعی برای من سه ماه استرس و انتظار داره تا از بگیرن از جنین توی هفته۱۲ و بعد هم ممکنه مثل پارسال بیمار باشه و مجبور به سقط بشیم اینه که کلا منصرف شدیم از بچه دوم فعلا

خدا همین یکی و برام نگهداره و بابتش هزار بار شکر که دارمش اگر صلاح به دومی نیست ما هم راضی هستیم به رضای خودش

همسرم گفت فکر کنم داشتیم به زور بچه میگرفتیم از خدا ، اگر خواستش به بچه دار شدن ما بود همون پارسالی و ازمون نمیگرفت ما اصرار کردیم این راه و رفتیم خدا هم گفت تا من نخوام ختی میلیون میلیون هزینه کنید و راهای دیگه برید بازم نمیشه منم دارم به حرفش فکر میکنم شاید واقعا همینه شاید زوری داشتیم تقاضای بچه میکردیم در هر حال خوشحالم این راه و رفتم چون پارسال چیزی که عذابم میداد این بود که چرا طبیعی باردار شدم چراpgdنکردم که نخوام بچم و با دستای خودم سقط کنم گناه اون چی بود.... 

داروهامو قطع کرد دکترم گفت روز۱۳ رفتی روز۱۶ باز از بده منفی بود قطع کن اما من قطع کردم چوم امکان نداره۱۳ منفی باشه بعد مثبت بشه دیگه به همسرمم نگفنم دکتر چی گفت..!خلاصه اینم از ما

خیلی دوستتون دارم مراقب خودتون و فسقلی هاتون باشید

بهترین ها نصیب قلب مهربون و پاکتون

امید و توکلتون همیشه به خدا باشه لطف و رحمتش بی انتهاس

به امید دیدار همگی

وای عشقی هر مرکزی هرجور بخواد میگیره

من اردیبهشت هم 6200 دادم البته بیمارستان دنا....چون پانکچرم هیچی توش در نیومدم حدود 1 تومنو پس دادن

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر قیمت مراکز شما عالیه. ...... سونو و دکتر بیهوشی من امروز رو هم 150 شد😓

نسبتاً مناسبه ، ولی مثلاً برای خود میکرو خب حدوداً من 7 - 8 بار سونو شدم و چندبار هم ویزیت دکتر اعم از زنان و بیهوشی که همشون مبلغ جدا داره و همینطور مبلغ برای دارو که متفاوته برای هرکس و هزینه فریز که اونم من نداشتم نمیدونم چنده ،،، شما کدوم مرکز میرید مگه ؟ تهران هستید؟

من اردیبهشت هم 6200 دادم البته بیمارستان دنا....چون پانکچرم هیچی توش در نیومدم حدود 1 تومنو پس ...

عزیزم منم یه بار سال۹۲ درپی بی دقتی دکترم پانکچر شدم فقط یه دونه تخمک اونم پوچ اونم با ذخیره بالای تخمدانم 

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2731
آها متوجه شدم گلم در حد سوال بپرس، که اونم نگه بذار حتما انجام بدم آخه میدونی مثل تجویز آنتی بیوتی ...

متوجه شدم پس منم میذارم در همون حد ازشون میپرسم..اینجور بهتره

شما بیشتر بچه های اینجا رو میشناسید..از خانومای پیج کسایی بودن که بدون هیسترو و درمان های اضافه بار دوم مثبت شده باشن..من میخوام این دفعه پیشنهاد بدم بلاست کنن جنینا رو

من اردیبهشت هم 6200 دادم البته بیمارستان دنا....چون پانکچرم هیچی توش در نیومدم حدود 1 تومنو پس ...

تویه سال دوبار پانکچر کردی؟!؟!؟!؟!؟!؟!

با بدنت دشمنی

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
چقدر قیمت مراکز شما عالیه. ...... سونو و دکتر بیهوشی من امروز رو هم 150 شد😓

آره رویان قیمتش خیلی خوبه.برا منم پانکچر و فریز جنینا۳۷۰۰ شد.گفتن برا انتقال هم یک یا یک و نیم همراه داشته باشین..در حالی که دفعه قبل که انجام دادم تخمک کشی تنها ۴.۵ شد

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
سلام دوستای گلم  ممنون از همگی ان شالله بقیه دوستان مثبت بشن و طعم مادرشدن و بچشن من دیگه امک ...

ناز جان مطمئن باش مطمئن باش خدا بهت بچه ای سالم دیگه میده.......خدا گفته از تو حرکت از من برکت.....پس به همسرت بگو ما تلاش کردیم  و هیچ چیزی رو زور نخواستیم...باز هم امید داشته باش

واقعا هزاران بار شکر که این روش هست که بچه ی بیمار متولد نشه...من یادم نمیره هیچ وقت که خواهرم به پدر و مادرم میگفت چرا چرا با اینکه میدونستید ژن بیماری خونی دارید منو باردار شدید😢 الهی شکر این روش ها هست که کمتر بشه آمار بیماری واقعا سخته بیماری😭😭

انشاله انشاله خدا دخترتو سبز سبز سبز کنه براتون چنان ریشه بزنه که مایه ی افتخار و سربلندیتون باشه.....در سایه ی الله موفق باشید 

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2738

این مدت چند بار توپیج اینستا مرکز ابن سینا دیدم دو سه تا خونواده بعد از ۱۶ سال اونجا درمان کردن باردار شدن به دلم افتاده اونجا برم اما همسرم میگه اینیار بهار میرم چند بار قبل همه اش پاییز وزمستون بوده میگه شاید فصل گرما برات بهتر باشه چون طبعم سرده

نسبتاً مناسبه ، ولی مثلاً برای خود میکرو خب حدوداً من 7 - 8 بار سونو شدم و چندبار هم ویزیت دکتر اعم ...

من شیرازم....این 6 میلیون فقط هزینه ی تحمک کشی هست ....

سلام خانومای گل

خوبین؟

توروخدا منو راهنمایی کنید 

می خوام برم پیش دکتر گیتا حاتمی زاده تو مرکز ناباروری ابن سینا تو میدون امام حسین

از کرج میام...میشه بگین چطوری نوبت بگیرم آخه هیچکس تلفناشونو جواب نمی ده🤢

و اینکه تحربه ای ازین بیمارستان داشتید؟

منتظر معجزه خداوند هستم...😊
سلام نفسى جون.خوبى عزيزم؟؟زايمان كردى به سلامتى؟؟؟

سلام.هانا جون.خوبی..دخملی خوبه؟

اره عزیزم پسرم.الان21روزشه😊

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام خانومای گل خوبین؟ توروخدا منو راهنمایی کنید  می خوام برم پیش دکتر گیتا حاتمی زاده تو مر ...

مرکز ناباروری ابن سینا تلفنی شماره میده من از بچه های همین تاپیک پرسیم بعد مرکز ابن سینا خ یخچال.....

عزیزم منم یه بار سال۹۲ درپی بی دقتی دکترم پانکچر شدم فقط یه دونه تخمک اونم پوچ اونم با ذخیره بالای ت ...

بله عزیزم مجبور بودم برای پانکچر.. اخه سنم از 35 رد شد.....و6 سال دیگه صبرم رو برده......

پانکچر اول من هم بخاطر بی دقتی سه تا تخمک داشتم و هیچ جنینی🙁

بله عزیزم مجبور بودم برای پانکچر.. اخه سنم از 35 رد شد.....و6 سال دیگه صبرم رو برده...... پانکچر او ...

وا منم ۳۵ رد کردم 

2706