2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820221 بازدید | 669165 پست
ممنون عزیزم ان شاالله فردا با خبر خوب بیایم هممون امید و توکلمون به خداهست

انشاءالله عزیزم.🙏🙏

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم همین چیزاییکه بچه ها خیلی تو گروه میگن رعایت کنید و من اینبار انجام دادم دفعه ۴ بود پیاده روی ...

عزیزم انشاءالله سالم بگیری بغلت نی نی نازتو...چطوری رحمت گرم نگه داشتی؟؟

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم.چون شیر خودم از اول کم بود نمتونم تشخیص بدم ک سیرمیشه یانه..اخه گاهی وقتا نیم.ساعت بیشتر میمکه ...

ازگلوش میفهمن عزییم قورت میده؟🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
بچه ها من نصفه شب دیشب کم کم دردام شروع شد بعد شد عین درد زایمان فقط داد میزدم رفتم بیمارستان سر تخت ...

عزیزم یعنی چی شد؟ باردار بودی؟🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2731
خدا رو شکر که تا اینجا نتیجه گرفتین عزیزم،انشالله که به سلامتی هم انتقال میدی و مامان میشی،ولی آخه چ ...

نمیدونم عزیزم.ولی برا شوهر من با بقیه داروها و رعایت شرایط موثر بود.تازه این دفعه براش سلن پلاس هم تجویز کرده

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
قربونت برم لیلا جون..اصلا انگار نه انگار که من سرم و امپول ضد تهوع میزنم.هیچ تاثیری تو وضعیتم نداره. ...

نه عزیزم این چه حرفیه. اتفاقا میای خوشحال میشیم. عزیزم هرچقد دلت میخواد شکایت کن. امیدوارم تهوعت حداقل کمتر شه حتی اگه کامل هم قطع نشد.بخدا واقعا دلم پیشته

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ازگلوش میفهمن عزییم قورت میده؟🌷🌷

اولش اره صدای قورت دادنش میاد بعدش دیگه نه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2740
عزیزم.چون شیر خودم از اول کم بود نمتونم تشخیص بدم ک سیرمیشه یانه..اخه گاهی وقتا نیم.ساعت بیشتر میمکه ...

خب عزیزم اول اینکه بچه شیر مبخوره صدای هورت هورتش میاد که قورت میده بعدم شما بعد یه ربع سینه ات و در بیار و فشار بده بین شیر داره بازم یا ازش نمیاد! اگر داشت بده بخوره نداشت اون یکی سینه رو بزار دهنش اما سینه الکی مک نزنه که دل درذ و نفخ میگیره

یه سوال دیگه! کیفیت جنین چقدر مهمه تو مثبت شدن بارداری؟ برامن سه تا جنین با گرید آ و بی و سی گذاشتن

راستش نمیدونم.

ولی به نظرم طریقه انتقال هم مهمه.

من هر دو بار جنین بلاست گرید آ گذاشتن.

بار اول ۳ تا جنین ک دو تا ساک تشکیل شد.ولی یکیش بدون جنین ، و دومی که قلب داشت و خوب بود توی ۹ هفتگی قلبش ایستاد.

سونو ک رفتم ،جای دیگه ، گفت اصلا موقعیت و وضعیتش خوب نبوده، نباید از اول هم بهش دل میبستی.

ولی اینبار سونو ک رفتم گفت جاهاشون توی رحم خیلی خوبه.

خودمم از انتقال طرازی راضی بودم. اصلا نفهمیدم انتقال داد.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
شوهر ناشکر من ،مرد عاشقی که ۶ سال ادعای عاشقی کرد تا بله رو گفتم پریروز با بطری اب زد تو صورتم و دعو ...

مونا جون خیلی ناراحت شدم عزیزم😔😔😔

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏

سلام بچه ها من اومدم با یه مشکل 😥 رفتم تخمک کشی ۹ تا تخمک داشتم که ۶ تا جنین گرید بی تشکیل شده ، حالا بهم گفتن برم مرحله دوم پانکچر بقیه تخمکها رو بگیرن ،امروز رفتم سونو سایزشون ۱۴ بود ، خیلی دلم میخواد ادامه بدم ولی از نظر مالی بدجور گیرافتادیم قشنگگگ خالی شدیم ،الان موندم تو دوراهی ،شوهرم میگه بیخیال شو ان شاالله همین جنین ها جواب میده ،چون ایندفعه قرار بلاست کنن من خیلی میترسم با این گرید بلاست نشن ، از یطرفم  تخمکهام الان حدود ده تا هستن حیفه ، واقعا نمیدونم چیکار کنم ؟ تا حالا کسی جنین با گرید بی داشته که بلاست شده باشه؟

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
خب عزیزم اول اینکه بچه شیر مبخوره صدای هورت هورتش میاد که قورت میده بعدم شما بعد یه ربع سینه ات و در ...

خب فقط اولش صدای قورت دادنش میاد..بعد هم ک سینمو فشار میدم خیلی کم در حد قطره ای شیر میاد.البت باید زیاد فشاربدم

2706