2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838696 بازدید | 670377 پست
تحرک و مورفو چی اونا هم اوکی بود؟  از کجا معلوم از بس روز پانکچر استرس داشته، اسپرم های خودش ا ...

استرس که همیشه موقع نمونه دادن داره البته خودش میگه همه مردا استرس دارن که طی این شرایط آز بدن،  ولی چرا دکتر نمیگه یک کلمه که نمونه خوب نبوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس که همیشه موقع نمونه دادن داره البته خودش میگه همه مردا استرس دارن که طی این شرایط آز بدن، &nbs ...

خوشم میاد کم هم نمیاره 

چی بگم عزیزم خدا هدایتش کنه، نه واسه خودش، واسه اینکه اطرافیانش خصوصا همسرش رو کمتر اذیت کنه... 

2742
دیگه نمیزاره آز بدم، خودمم میترسم این آز هارو بدم و بازم منفی بشه و زندگیم جهنمی تر بشه درواقع دیگه ...

نه گلم اصلا این جوری فکر نکن

به خدا دلم نمیاد تو این شرایط بهت توصیه کنم، میدونم حال دلت غمگینه... 

درسته هیچ کاری ضمانت 100 در 100 نمیده ولی ما تلاش می‌کنیم توکل به خدا

اون چیزایی که چند روز پیش پرسیده بودی رو حتما انجام بده، مطمئنم مامان میشی

اصلا میدونی چیه هنوز قسمت نیست، میکرو و این حرفا بهانه است، ما که از حکمت اون بالایی چیزی نمیدونیم... فقط میدونم به زودی مامان میشی 

شاید مثل هومت شما هم بعد از انتقال منفی طبیعی حامله شدی و بدنت منتظر تلنگر بوده

لیستشو از کجا اوردی میشه به منم بدی

عزیزم این کلا لیست آزمایش های تکمیلی هست آنا جون زحمتش رو کشیده، هر کدوم رو دکتر صلاح بدونه برات بررسی میکنه، اگر دفعه اول و دوم انتقال هستی و مشکل خودایمنی نداری نیاز به بررسی نیست

اگر جنین فریز هم داری که فقط ایمنی و انعقادی انجام بده بقیه رو لازم نیست

در کنار اینها شاید دکتر بهت بگه هیسترو از رحم انجام بدی یا prp یا هچینگ جنین، یا انتقال جنین بلاست باشه و... کارهای تکمیلی دیگه برای + شدن در دفعات بعدی ivf

نسخ آزهای تکمیلی:

نسخه اول: برای همسرتون!!!!

لطفا کاریوتایپ انجام شود.

نسخه دوم: برای خودتون!!!!

لطفا کاریوتایپ انجام شود.

نسخه سوم: برای خودتون!!!!

MTHFR

PAI1

نسخه چهارم: برای خودتون!!!!

این از آزمایشهای ایمنی و انعقادی:

Protein c

Protein s

Anti thrombin III

APCR

Homocystein

Beta 2 Glycoprotein (IgG)

Beta 2 Glycoprotein (IgM)

Igm

IgA

CD4

CD8

CD4/CD8

CD16

CD56

CD16+CD56

CD5

CD19

CD5+CD19

CD69

نسخه پنجم برای همسر:

dfi

یا همون آز شکست دی ان ای اسپرم

باز رفتی نت😈😈😈😈  دو تا مقاله معتبر به من نشون بده بعد استرس بگیر  والا به مامان منم ...

آخه مادرتون چقدر ناراحت شده اون لحظه 

انشاالله توكل به خدا 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
استرس که همیشه موقع نمونه دادن داره البته خودش میگه همه مردا استرس دارن که طی این شرایط آز بدن، &nbs ...

وا اصلا. شوهر من استرس نداش اصلا.

تازه میگفت اگر حوله داشتم ، همونجا حمومم میرفتم.

از ۲۴ تا تخمک ۱۴ تاش هم جنین شد.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2738
ببخشید یه سوال دارم خب الان سایز ۱۷ ۱۸ تا یکشنبه کیست نمیشه ؟  امشب باید اچ سی جی بزنم  ...

نه عزیزم کیست نمیشه. برا همه وقتی به سایز ۱۷ یا ۱۸ میرسه میگن خوبه و آمپول آزادسازی میدن.برا منم اون ۶ تا فولیکول سایزشون همین بود .یکیشم سایز ۲۵ بود که خودشون موقع سونومیگفتن به درد نمیخوره.یعنی کلا ۵ تا فولی بدرد بخور داشتم آخرین سونو.نگران نباش

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
دیگه بدن هر کسی یجوره مثلا من انوکسا رو روی بازوم میزنم وحشتناک کبود میشه ولی دوستم روی بازوش میزد م ...

وای من دور ناف میزنم درد اصلا نداره اما سیاه و کبود شده

چطوری شادن جان بهنری؟ در چه حالی کی از میدی؟

یه زنگ بزنگ بیمارستانی ک انتقال دادی وصلت میکنن مامایی بپرس احتمالا باید شیاف بزاری

بهم گفتن به لك يا خونريزي افتادي شياف قطع كن دوتا آمپول باهم بزن

منم اينكارو كردم ولي هنوز قطع نشده😢

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
وای من دور ناف میزنم درد اصلا نداره اما سیاه و کبود شده چطوری شادن جان بهنری؟ در چه حالی کی از میدی ...

خوبم عزیزم، پس فردا انشاالله

من هفته ی اول کبود نمیشه جاش، از هفته ی دوم کبود میشه دیگه

شما آزمایشت کی هست؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بهم گفتن به لك يا خونريزي افتادي شياف قطع كن دوتا آمپول باهم بزن منم اينكارو كردم ولي هنوز قطع نشده ...

چه رنگیه لکه هات؟ قهوه ای یا قرمز؟

خدا بخیر بگذرونه برات یعنی برای هممون😔 

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
از بس تربیت ها غلطه پسر رو یه جوری تربیت می کنن انگار پادشاهه دختر رو ببخشید انگار کلفت و چشم بگوی ...

نمونه بارزش یکی تو نزدیکان من. بچه تب میکنه مریض میشه باباهه هی غر غر به زن بیچاره، بعدم خداشاهده شب تا صبح مثل خرس میخوابه.بدون کوچکترین نگرانی.هیچ کمکی که نمیکنه هیچ تازه دعوا و غر های فراوون به خانومش که تو مراقب نبودی بچه رو مریض کردی.یعنی خداشاهده شوهر من این شکلی بود یک لحظه باهاش زندگی نمیکردم حتی اگه پنج تا بچه داشتم ازش

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
خوبم عزیزم، پس فردا انشاالله من هفته ی اول کبود نمیشه جاش، از هفته ی دوم کبود میشه دیگه شما آزمایش ...

منم دکتر گفته سه شنبه اما فکر کنم زودتر هم از بدیم بتا نشون میده ها؟ نهابت بالای۲۰ اینا باشه یعنی مثبته

2706