2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6970867 بازدید | 679774 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکی از لوله هام بسته ست باقی چیزا اوکی هست درحالت معمولی بعد از چندسال با یه لوله هم باید باردار ...

عزیزم میشه آز اسپرمش رو بفرستی ببینم گاهی لب مرز ممکنه باشه 

میخوام ببینم اعتماد به نفس الکی برنداشته باشن

چون به قول تارا جون اسپرم قوی آسفالت رو هم بارور میکنه 

شوهر من که وقتی دپرس میشه میگه فکر کنم پریود شدم! بعد میگه البته حال قبل پریودی دارم یا لک میبینم و ...

وااااااایی خدا دارم تصور می‌کنم خدای نکرده این مردا واقعا پریود میشدن دهانمان صاف بود🤭🤭🤭🤭

عزیزم نگران نباش.امیدوارم مثل من روز عمل سورپرایز بشی با تخمکای زیاد و با کیفیت.ولی حرف زینبی جون رو ...

ببخشید یه سوال دارم خب الان سایز ۱۷ ۱۸ تا یکشنبه کیست نمیشه ؟ 

امشب باید اچ سی جی بزنم 

از اینورم میترسم اینا کیست بشه دیگه هیچی نداشته باشم 

دیروز که سونو شدم گونال و ۴ تا اچ ام جی داد دیگه هیچ آمپول تحریکی ندارم و امشب اچ سی جی 

و یکشنبه نوبت عمل 

وای نگو الهام جان ببین من هنوز بیدارم و دارم زجر میکشم... ان شاءالله یه بارداری شیربن و بی دردسر ق ...

مرسی سارا جون ...انشاءالله زودی حال شما هم خوب بشه دوران شیرین بدون تهوع داشته باشین دیگ ...خدا جوجه اتو سالم برسون بغلت عزیزم ❤❤❤

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
آخه اگر دکترا هم میگفتن مشکل از شماست این قدر حرص در بیار نبود، اصلا گیرم مشکل پزشکی از شماست مگه د ...

فعلا که قضیه بچه خواستن چشماشو رو همه چی بسته میگن عشق کوره اینجاست عشق به بچه باعث شده قاطی کنه

نه جنین ندارم فقط دوتا بود که انتقال دادن و منفی شدش،  گفتن چون همه چی اوکی هست و فقط یه لوله ب ...

تحرک و مورفو چی اونا هم اوکی بود؟ 

از کجا معلوم از بس روز پانکچر استرس داشته، اسپرم های خودش اون روز خراب نکرده باشن 

2801