2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671258 پست
خیلی خوبه که شاغلی. اینجوری حداقل درگیر کار میشی کمتر فکر میکنی. تازه کوچولویی ۳۳ که سنی نیست. اینا ...

نه عزیزم چه خوبیه،  الان چشمام ورم کرده از سردرد و خستگی دارم میمیرم و فردا هم باید برم جبران مرخصی امروز کنم و با هزار نفر سرکله بزنم و همه هم بپرسن چشمات چی شده 

آخه یه چیز دیگه هم هست همسرم همکارمه من کلا سرکار هم تنش دارم

تو چه مارکی میزدی

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خودش مشکل نداره،،  نه ندادم دکتر گفت اونارو هم بدی هیچ تضمینی نیست که باردار بشی یا نشی کلا ...

عزیزم این ازمایش هارو بده

من بعد انتقال منفیم ازمایش دادم و متوجه شدم غلظت خون دارم.انوکسان داد دکترم.مثبت شد دفعه دوم 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
اره فرق داره مال من اینه

عه ماله منم همین طوری 2تا تو یه جلد از ایناست

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2731
اره فرق داره مال من اینه

من اینو میزدم خوب بود.درد نداشت.تازگیها یه مارک دیگه داده داروخونه.اصلا نمیره تو پوست.سوزنش خیلی بده.فکرکنم البرز داروعه این جدیده

خیلی خوبه که شاغلی. اینجوری حداقل درگیر کار میشی کمتر فکر میکنی. تازه کوچولویی ۳۳ که سنی نیست. اینا ...

لحظه له لحظه ش داره جهنمی میگذره الان چند وقته اینطوریه دیگه زندگی عادی نداریم فقط متمرکز رو بچه هستیم،،، تو خانواده همسرم زنهای تو این سن همه بچه بزرگ دارن یکی از جاریهام همسنه منه بچه دبیرستانی داره کلا بینشون من پیرم،  تو خانواده خودمم هرکس با من یا بعد من ازدواج کرده بچش راه میره انقدر حرف شنیدیم که حد نداره درواقع همه ته دلشون میدونن یه مشکلی داریم که بچه نداریم ولی ما تا حالا انکار میکردیم و شاغل بودن منو بهانه میکردیم،،  البته بخاطر حرف بقیه هم نیست خودمونم بچه میخوایم،،،  دیگه از انتظار خسته شدم از نگاه به بچه مردم خسته شدم

منم والا

اینجور که من فهمیدم اصلا ایمنی نمیاره پایین اتفاقا میبره بالا چون کسایی که ایدز دارن در مقابل بیماری ها مصونشون میکنه و عفونت ها حالا اگه مثلا قبلا بدن به جنین حمله میکرد با توجه که ایمنی بدن رفته بالا نمیزاره که بدن حمله الکی کنه اتفاقا شاید برای جلوگیری از عوفت و باکتری هم خوب باشه 

عزیزم این ازمایش هارو بده من بعد انتقال منفیم ازمایش دادم و متوجه شدم غلظت خون دارم.انوکسان داد دکت ...

پیش چه دکتری رفتید که این ازمایش هارو نوشت

من چندبار انتقال منفی داشتم

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
سلام دوستان، میدونم این تاپیک جای این حرفا نیست ولی دارم از غصه میترکم و کسیو ندارم  امروز رفت ...

عزیزم چه دل پری داری خدا بزرگه ،شاید همسرت ناراحت بوده چیزی گفته آخه بارداری که یک طرفه نیست یه جفت آدم میخواد همسرتم چه حرفی میزنه اون میخواد بچه دار بشه ،بابات بیاد کارشو بکنه عجبا ،پدرو‌مادر چه گناهی دارن ،ناباروری چه با علت چه بی  علت همدلی زن وشوهر میخواد اونا بچه میخوان به دیگران چه غصه جاریاتم نخور ،هر کی از غمت دل شاد میشه خدا خودش جوابشو‌میده غصه نخور تیارای گل

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
والا انوکساهایی که من تزریق میکردم توی جلدهای تکی بودن سرشونم خیلی ریز بود...یعنی میشه آنوکسا مارکشو ...

مارک که اگه منظورت شرکت داروسازیه آره، من سه سریه گرفتم هردفعه مال یه شرکت بود ولی خب سوزناشون مثل هم باید باشن ولی همچین ریزم نیستنا

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم این ازمایش هارو بده من بعد انتقال منفیم ازمایش دادم و متوجه شدم غلظت خون دارم.انوکسان داد دکت ...

دیگه نمیزاره آز بدم، خودمم میترسم این آز هارو بدم و بازم منفی بشه و زندگیم جهنمی تر بشه درواقع دیگه منم امیدی ندارم که درست بشه

پیش چه دکتری رفتید که این ازمایش هارو نوشت من چندبار انتقال منفی داشتم

رفتم یه متخصص زنان معمولی.یه کم مظلوم بازی دراوردم.لیستو دادم بهش .اونم دلش سوخت و یه سری هاشو نوشت تو دفترچه بیمه.اونایی هم که ننوشته بود تو دفترچه، آزاد به ازمایشگاه گفتم اضافه کردن..هزینه ش یکم زیاده.ولی ادم خیالش راحت میشه و اگه مشکلی هست پیدا میشه.خود دکترا که نمینویسن.میگن لازم نیست!!!

من فهمیدم وقتی با پوست برخورد میکنه دیگه باید بزنی بره من درش اوردم مثل میخ شد

اره درست میگی.اینم هست.من هی درمیارم میزنم 🙄 کند میشه

2706