2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841170 بازدید | 670508 پست
جگر جان درد و خونریزی از دیشب کلافم کرده تازه رفتم سونو کفت دفع نشده هنوز ، یعنی فک کنم میمیرم تا دف ...

ميشه عزيزم واسه منم دو هفته طول كشيد كامل افتاد

خدا جووونم شكرررت😍😍😍خدايا نگه دار همسرم و پسر كوچولم باش🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻
واسه من روشن تيره قهوه اي قرمز همه رنگ هست هماتومم خيلي بزرگ بود ٧٠ ولي الان شده ٤٠ دكتر گفت يا  ...

خوبه پس شکر خدا داره دفع میشه

واسه من ۳۵ بود که الان بیشتر از یه ماهه لک بینی دارم ولی تموم نمیشه. فک کنم من به اندازه ۱۰۰ سی سی دفع کرده باشم در عجبم چرا قطع نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما من ۲اذر انتقال دادم از چهارشنبه شیافا قهوه ی برمیگردن امپول و شیاف و زیاد کردن الانم پامیشم ار ...

ببخشید شما چرا شیاف رو واژینال میذارین؟ دکترتون گفته؟

آخه من دوتا آمپول داشتم دیگه کهیر میزدم یکیشو حذف کرد دکترم گفت بجاش دوتا شیاف بذارم منم مقعدی میذارم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
ببخشید شما چرا شیاف رو واژینال میذارین؟ دکترتون گفته؟ آخه من دوتا آمپول داشتم دیگه کهیر میزدم یکیشو ...

شیاف من از این اندمترین هاست همون پروژسترون ولی ببخشید خشکه نمیشه مقعدی کاش ب منم مقعدی میداد 

شیاف من از این اندمترین هاست همون پروژسترون ولی ببخشید خشکه نمیشه مقعدی کاش ب منم مقعدی میداد 

آهان، نه به من گفت یا سیکلوژست بگیر یا فرتیژست که اولیو پیدا نکردم دیگه فرتیژست گرفتم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
چه ماهیتابه ای😰😰  ولی جدی هوس نیمرو کردم😂😂😂 زینبی جون بی بی چک خیلی خوبه ها بیچاره خیلی م ...

برای من که الان روز ششم انتقال هستم و جنین سه روزه برام گذاشتن، چه روزی بی بی بزنم؟ روز دهم خوبه؟

خــــدا امیــد من است...
2740
ممنون جواب دادید راه درمانتون چی بود؟ لاپرا کردید؟ چجوری اندومتر به ضخامت لازم رسید من 4 میکرو و ی ...

پس وضعیت شما یه کم با من فرق داره

لاپاراسکوپی نکردم قرار شد دو بار انتقال بدم آور منفی بود برم برای عمل که لازم نشد

تو سیکل های بدون دارو ضخامتم نهایت 7 میشد 

برای سیکل انتقالم ضخامتم با همون داروهای عادی البته یه کم دیر به حالت مطلوب رسید

چرا شما 4 بار میکرو و یک انتقال داشتین؟ همسرتون هم مشکل اسپرم دارن؟ 

خانما من ۲اذر انتقال دادم از چهارشنبه شیافا قهوه ی برمیگردن امپول و شیاف و زیاد کردن الانم پامیشم ار ...

عزیزم شیافت و مقعدی بزار منم از لک دیگه واژینال نزاشتم💜💜

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
یعنی  پیتزا هم‌خوردی 🤨🤨؟؟؟ من ایقندر هوس کردم اسنک . سوسیس کسی بهم نمیده که 🙁

نه دیگه سوسیس و کالباس نخوردم اصلا ولی پیتزا خونگی اغلب و یکی دو بار سیر استیک خوردم🙈🙈🙈🙈

اغلب فست فود خونگی میخورم 

2706