2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671332 پست
بله گلم من این جوری بودم فقط متخصص میتونه متوجه بشه البته خیلی به علائم و اینا نیست

ممنون جواب دادید

راه درمانتون چی بود؟ لاپرا کردید؟ چجوری اندومتر به ضخامت لازم رسید

من 4 میکرو و یک انتقال منفی دارم 

عزیزم مبارکت باشه انشاللله باردوری خوب زود دادی فقط هوا الودس اب زیاد بخور تو خونه و یکم پیاده روی ...

ممنون عزیزم..امیدوارم درست باشه و عددش بره بالا.واسم دعا کنید حتما🌺🌺

ممنون بابت راهنماییت🌺🌺شما هم انشالله نینیتو صحیح و سالم بغل بگیری♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتابلاست بودن و یکی هم رو بهم‌نگفتن چه گریدی بود همون سه تا رو که ذوب کردن انتقال دادن ..منم دوتا ب ...

جنیناتم خوب بودن پس، من اولین بارمه بلاست انتقال میدم، از روز سومم تا الان هر روز البته بیشتر شبا تا صبح دل درد پریودی دارم، خدا خودش کمک هممون کنه نتیجه بگیریم راحت بشیم ازین همه استرس

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
مثبت مثبت فکر کن  من که امید دارم چون دیدم تو این مدت خودت اماده میکردی .پس توکل به خدا کن&nbs ...

ان شالله که این دفعه حتما مثبت میشه. 

فکر نمی کنم تند بودن ترخینه عامل نگرفتن دفعه پیش بوده خودت رو سرزنش نکن. بالاخره هر سیکل آی وی اف یه درصدی شانس داره دیگه صددرصد که نمیشه. 

مثبت مثبت فکر کن  من که امید دارم چون دیدم تو این مدت خودت اماده میکردی .پس توکل به خدا کن&nbs ...

مگ غذای تند اینقدر بده واسه جنین که بخواد منفیش کنه؟!!

خداجونم جنین هامو به تو سپردم سفت و محکم و صحیح و سالم برام نگهشون دار 😍
چه مدت استفاده میکردی؟؟الانم مصرف میکنی؟؟

از روز اول پریودی سیکل انتقالم تا روز 19 سیکلم شبی یه دونه، بیستم سیکلم انتقال داشتم، فقط همون 19 روز رو مصرف کردم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام عزیزم خیلی متاسفم 😔  اول از همه بگو آزمایش های ایمنی و انعقادی رو انجام دادی؟  هیس ...

زینب جون ، من تمام آزمایش ها رو دادم و مشکلی نبوده فقط لوله های رحمم هیدورسالپنگ بودن که هر دو رو برام دکتر برداشت. جنین هام گرید a و هشت سلولی هستن. عکس رنگی، هیسترو و همه کاری هم کردم. 

عزیزم استرس نداشته باش  منم نگران میشم ولی دکتر گفت نشتی واسه سه ماهه سوم هست الان دور از جون ...

مرررررسي زينب جون خدا خيرت بده 

آخه دكتر پيري تو آنومالي گفت آبشون نرماله با دستگاه سونو 

ولي اونجوري كه چشمي من نگاه ميكنم يكيش كمتره بعد گفت آب ازت نيومده گفتم من هماتوم دارم بيشتر وقتا لك و خونريزي دارم متوجه نميشه 

كلي منو ترسوند 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خب چرا باهاش ادامه دادی حیف این زمان در تشخیص و تبحر دکتر البرزی هیچ شکی نیست متاسفانه چون دارو رو ...

آره بهتون کاملا موافقم همه کاره توی مطب منشی دکتر هست. پس اگر شد برم پیش دکتر شما. ممنون عزیزم 

نسیم  جان از مرکز اصفهان راضی بودی ؟؟ واسه دارو و سیکل درمان دقتشون خوبه ؟؟ یا باید خودت یادآ ...

امسال پزشکمو عوض کردم 

بنده خدا خانم دکتر فتوحی کمترین دارو را بهم داد و با سیکل طبیعی برام انتقال داد ولی خب متایفانه هنوز قسمتم نشده که بتونم پدر مادرمو نوه دار کنم🙄😙

🌺خدایا!  اول قسمت همه کن، بعد قسمت من...🌺
نوش جونت 😉😉😉 همش میخوام فست فود رو ترک کنم یادم میفته مخترع کنتاکی بالای 90 سال عمر کرد میگم بی ...

یعنی  پیتزا هم‌خوردی 🤨🤨؟؟؟

من ایقندر هوس کردم اسنک . سوسیس کسی بهم نمیده که 🙁

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
نگران نباش عزیزم من ماه ۶ بارداری ظاهرا سوراخ شد کیسه ابم اب دور بچه کم شد گفتن ۱۰ روز مهلت میدیم نی ...

ممنوووون از دلداريت عزيزم ميدوني بيشتر چون دوقلو استرسم بيشتر ميدونم كارم اشتباست ولي دست خودم نيست 

بعد وقتي سوراخ شد داروي خاصي هم بهت دادن ؟ آمينوشور هم دادي؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706