2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671332 پست
من اصلا استراحت انچنان ندارم فقط روز ۵انتقالم خیلی حس پریودی میاد سراغم انتقال قبلمم ک منفی شد همین ...

سیمیایی تو هم انگار دلت ماهیتابه ی معروف آناجون رو میخواد

بابا مثبت و پرانرژی برو جلو با جوجه هات

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
عزيزم اميدوار باش اوليه حتما ميمونه فقط استراحت كن و استرس نداشته باش....خداروشكر ضربان قلبش منظمه

جگر جان درد و خونریزی از دیشب کلافم کرده تازه رفتم سونو کفت دفع نشده هنوز ، یعنی فک کنم میمیرم تا دفع بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره شنییدم دکترسختگیری هست 

نفسی گل پسرت خوبه؟خودت چی روبراه شدی بسلامتی؟

بابا دکتر البرزی سختگیر نیست متاسفانه اعتقادی به مکمل و تقویتی نداره اعتقادی به آزمایش های تکمیلی نداره حتی دارو هم متاسفانه همش ایرانی میده😂

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2731
بچه ها منفی شدم

خداکمکت کنه ایشالله بارداری طبیعی نصیبت بشه😥😥😔😔😔

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
جگر جان درد و خونریزی از دیشب کلافم کرده تازه رفتم سونو کفت دفع نشده هنوز ، یعنی فک کنم میمیرم تا دف ...

الهی بگردم.خدا خودش بهت کمک کنه.بدجور دلم پیشته

چند هفته ات میشه الان؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم من هیسترو کردم 28 آبان. دارم اکویین میخورم تموم شه آمپول پروژسترون میزنم و پری. فکر کنم شرایط ...

من شنبه انجام دادم ،مدروکسی پروژسترون میخورم امشب دیگه آخریش باید میخوردم ولی دیشب پریود شدم،درست میگید همه یک جور نیستن

😘😘😘😘

من شنبه انجام دادم ،مدروکسی پروژسترون میخورم امشب دیگه آخریش باید میخوردم ولی دیشب پریود شدم،درست می ...

آهان فکر کنم من چون کل دیواره ام رو تراشید بهم اکویین داد برای ترمیم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

خانما من ۲اذر انتقال دادم از چهارشنبه شیافا قهوه ی برمیگردن امپول و شیاف و زیاد کردن الانم پامیشم اروم راه میرم فرداش باز ترشحات زیاد میشه الان من چیکارکنم همش بخوابم؟یا محل ندم وراه برم

لیانا جون هماتوم چیه؟

عزيزم هماتوم يه لخته خونه كه واسه من تو حفره رحم وسط دوتا جفت هستش چيز ترسناكي نيست فقط با استراحت و پروژسترون دفع يا جذب ميشه اصلا نگران نباش واسه تو سايزش خوبه واسه من خيلي بزرگ بود فقط استراحت نكن 

دليل به وجود اومدنش هم نميدونم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم خون روشنه? واسه منم قهوه ای مایل به قرمزه

واسه من روشن تيره قهوه اي قرمز همه رنگ هست هماتومم خيلي بزرگ بود ٧٠ ولي الان شده ٤٠ دكتر گفت يا دفع ميشه يا جذب ميشه نگران نباش ولي هر بار خون ميبينم ميترسم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
جگر جان درد و خونریزی از دیشب کلافم کرده تازه رفتم سونو کفت دفع نشده هنوز ، یعنی فک کنم میمیرم تا دف ...

مونا گلی عزیزم انشاله خدا حافظ و نگهدار نینی سالمت باشه...... مراقب خودت باش مقوی بخور

خانما من ۲اذر انتقال دادم از چهارشنبه شیافا قهوه ی برمیگردن امپول و شیاف و زیاد کردن الانم پامیشم ار ...

عزيزم از مركزت بپرس شايد بايد ركتال بزاري شايد انقدر واژينال گذاشتي دهانه رحمت حساس شده 

2706