2752
2734

سلام شاید به چیزی حساسیت داری چون این فصل اینجوری من خودمم اینجوریم همش دوس دارم دست بندازم تو گلوم  چشمام گوشام بخارونم حتما یه دکتر برو احتمالا حساسیت داری 

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها چیزی ❣که رگهامو گرم نگه میداره ❣دیدنِ خندین لب‌های توعه ..!❣تو همیشه بخنددخترقشنگم..!❣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای 

من هفته پیش اینجوری شدم آنفولانزاس

اولش گلو درد بعدش قرمز شد ودوتاآفت زدو یه هفته درد کشیدم  فقط آنتی بیوتیک قوی هم خوردم نمک مستقیم میزدم بهش هیچکارش نکرد 

آخرش آنتی بیوتیکو پودر کردم زدم بهش خوب شد تلخ بود ولی می ارزید

2731
از کجا میدونی دون دون شده؟منو پسرمم  الان داشتیم درموردش صحبت میکردیم گلومون یجوری شده

خخخخخخ چه جالب

نمیتونه آخه آدمدست توصیف کنه

ته گلوم نزدیک گوشم انگار دون دون خشگ پاشیدن

فکر کن یه دفعه یه عالمه خاک بره تو حلقت

همون حس

نه ب نظرم حساسیته

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
سلام شاید به چیزی حساسیت داری چون این فصل اینجوری من خودمم اینجوریم همش دوس دارم دست بندازم تو گلوم& ...

نه عشقم آلرژی ندارم

خودم شک کردم آنتی هیستامیت خوردم ولی فایده نداشت

2706