2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821255 بازدید | 669205 پست
نه مطمئن نیستم دفعه پیش سه تا انتقال دادن بعد دکتری که پیشش میرفتم گفت نمیدونم چرا سه تا انتقال دادم ...

عزیزم خوندم ک سه تا سرم رو باید یکجا میزدی 

الان دکترت نگفت چکار کنی؟؟ 

نه مطمئن نیستم دفعه پیش سه تا انتقال دادن بعد دکتری که پیشش میرفتم گفت نمیدونم چرا سه تا انتقال دادم ...

عزیزم اونها یک نی رو میگذارند بلاست بشه معمولا از تعدادی که میگذارند واسه بلاست شدن همش بلاست نمیشه مثلا مال دوستم 5 تا توی یک نی بود که سه تاش بلاست شد و اون سه تا رو انتقال دادند سنش هم زیر 40 هست و گفتند بقیش هم قابل فریز مجدد نیست. 

مال من دفعه قبل سه تا توی یک نی بود که هر سه تاش بلاست شد و هر سه تا رو انتقال دادند گفتند نمیشه برش گردوند به فریز پس هر سه تا رو انتقال میدیم 

اینا همش بر اساس نظر جنین شناسه که از اول تشخیص میده بر اساس کیفیت جنینها چطوری دسته بندی بشند و به چه تعداد 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام من امروز روز دهم انتقال هست بی بی  گذاشتم منفی بود خیلی داغون هستم 😭😭😭

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
من که اصلا به اینچزا توجه نکردم 😀 مثلا سه ماه اول که فقط سیب زمینی میخوردم و غذاهای ساده  از ...

عزيزم شما دوقلو داري از چند هفتگي سنگين شدي ؟ تا الان چقدر وزن اضافه كردي ؟ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
آزمایش اول 1935 آزمایش دوم نوشته5000 <......نمیدونم کی برم سونو آخه شهرستان خودمون سونو واژینال ن ...

به سلامتی فکر کنم دوقلوداریا

پس فکر کنم یکباره ساک و قلب را با هم ببینی

هرجا میری، یک دکتری برو که سونوش دقیق باشه و ماهر باشه

کدوم شهر هستی؟

من بار اول انتقالمه چیکارا کردی بار اخر که مثبت شدی انقد دوس دارم بار اول مثبت شم

ان شالله قسمتت میشه

من اینسری تقریبا بیخیال بودم

بعد از انتقال هم سیب زمینی آب پز، سوپ پای مرغ، نشاسته، ماکارونی زیاد خوردم

تا یک هفته هم روزی یک لیوان شیر سویا و یک قاشق مربای به خوردم

مهمونی و سر کار و خرید هم رفتم

مرسی عزیزم

عزيزم خيلي خيلي تبريك ميگم انشاالله به سلامت اين دوران رو بگذروني 💞💞

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706