2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818299 بازدید | 669074 پست
سلام عزیزم اصلا این جور نیست، خیلیا یا یه جنین مامان شدن حتی با یه جنین دوقلو گیرشون اومده، از رحمت ...

ممنون گلم ان شا الله خدا درهای رحمتشو بروی همه ی منتظرای نینی باز کنه و از صف انتظار بیایم بیرون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم اون زیفت هست که روز تخمک کشی با عمل لاپاراسکوپی تو لوله رحم جنین رو انتقال میدن و کاملا منسوخ ...

ممنون بابت توضیحِت عزیزم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2728
واقعا تا ۶ هفته بعد زایمان؟ ب من گفتن تا هفته ۳۶.چون برای زایمان نباید خون خیلی رقیق باشه. البته ش ...

اره این سری پرسیدم اینطور گفت دکتر بهم.نمیدونم شایدم من خیلی مشکلم حاده

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
من دوماه پیش رفتم پیش دکترم گفتم چهارتا جنین دارم دوتاشو این سری انتقال میدم دوتاشم اگر نشد بعدا بعد ...

شما مطمئنی قراره دوتا انتقال بدن؟ آخه مرکز ما خودشون هرچندتا لازم باشه انتقال میدن اصلا از خودمون نمیپرسن

منم فکر نکنم همون سه روزه رو دوباره فریز کنن مگه رشدشون بدن

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ميدوني عزيزم مشكلم دوتاست اول اينكه با مادرشوهرم تو يه ساختمون زندگي ميكنم اگه بهوام بگم كسي بياد خ ...

منم شوهرم میگفت میترسم دوبار تو درمانگاه اومد از نزدیک دید یه بارم همونجا جلو خود پرستاره زد دیگه همشو خودشذبرام میزنه ...اتفاقا خیلی هم بهتر از بیرون چون باید آروم آروم سرنگ رو خالی کنن که جاش درد نیاد

زینبی جان واقعا نمیتونم بیام تهران.اینجا سر کارم چون مهر ماه نرفتم سر کار و مدیرمون هم برام مرخصی رد ...

عزیزم شما با دکتر هدایتی متخصص خون رویان ویزیت شدید؟ این ازمایش هارو اونجا براتون نوشتن؟

2738

دوستان از روز هشت انتقال به بعد میشه با رعایت آرامش روی زمین نشست آخه من چندبار مجبور شدم از رو زمین یه چیزی بردارم آروم رو زانو هام نشستم ...گفتم اگه قرار بوده بگیره دیگه گرفته همون سه چهارروز اولی  

زینب جون پس چرا تو‌ انتقال فرش من استرادیول داده بود؟😕😢😔، نکنه منم برا همین‌منفی شدم؟؟!!😢😢

نیلا جون دکترا فقط try&error میکنند و شانس بیاریم تو همون دفعات اول بخوریم به روشی که برای بدنمون مناسبه

چند وقت پیش گاندی بودم یک خانمی ساروگیت بود (رحم اجاره ای) رفت واسه سونو تصادفا من حرفای دکتر .... و ماما رو شنیدم دم در اتقا سونو ماما گفت دفعه قبل براش دیفرلین دادیم و خراش منفی شد دکتر... هم گفت خب پس اینبار دیفرلین ندیم ! اصلا هیچ پلن خاصی ندارند هی روشهای مختلفو امتحان میکنند تا یکیش جواب بده

دقیقا به همین علت هم اکثرا میگند اونقدر پانکچر کن و انتقال بده تا بالاخره یکیش بمونه 

اصلا متوجه نیستند این پروسه چقدر برای بیمار فرسایشیه با این هزینه ها ، نبودن دارو و فشارهای اجتماعی که روی بیمارهاست  

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
شما مطمئنی قراره دوتا انتقال بدن؟ آخه مرکز ما خودشون هرچندتا لازم باشه انتقال میدن اصلا از خودمون نم ...

نه مطمئن نیستم دفعه پیش سه تا انتقال دادن بعد دکتری که پیشش میرفتم گفت نمیدونم چرا سه تا انتقال دادم باید دوتا انتقال میدادم.اینطور که من فهمیدم بسته به سنه .زیر چهل سال دوتا بالای چهل سه تا .منم زیر چهلم.ولی چون سه تا تو لوله بود هر ستا رو برام انتقال دادن .حالا این سری چهارتا تو یک لولس

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
واقعا تا ۶ هفته بعد زایمان؟ ب من گفتن تا هفته ۳۶.چون برای زایمان نباید خون خیلی رقیق باشه. البته ش ...

من تا چند روز مونده  ب زایمانم داشتم 

ولی بعد زایمان اصلا نداشتم 

یکی از بدترین عوارض هپارین و آنوکسا پوکی استخوانه

حتما کلسیوم مصرف کنید 

2706