2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821866 بازدید | 669234 پست
خدایی راست میگی به دکتر گفتم شیاف اضافه کردن ولی باز تعییر نکرده و قطع نمیشه-گفتن باید صبر کنی تا ر ...

اره والا، خود خانومه بهم گفت.  منم علائم نداشتم. همون دو سه تا قبل از جوابی که بهت دادم رو بخون. به یکی دیگه نوشته بودم که علائم نداشتم. باید فقط صبر کنی و توکل. انشالله مثبتی. من سه تا انتقال داده بودم یکیش گرفت، گفتم پس دو تای دیگه چی شد ؟ گفت جذب شد. چون من خودم تا قبل ازمایش لک نداشتم. از یه هفته بعدش افتادم به خونریری. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم من انتقال چهارمم بود/  پله هم رفتم ولی با احتیاط فقط هم این سری که اومدم سر کار مثبت ...

مارال جون منم میخوام ماه بعد برای بار چهارم انتقال بدم قربونت برم تو بارداری برای ما منتظرا هم دعا کن خدا نینیهاتو سالم برسون بغلت😍😍

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2728
پس دقیقا با هم هستیم. شما ازمایش بتا چند بود؟ کی باید بری سونو ساک؟

آزمایش اول 1935 آزمایش دوم نوشته5000 <......نمیدونم کی برم سونو آخه شهرستان خودمون سونو واژینال نداره باید برم جای دیگه.امروز وارد 6هفته شدم 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
ممنونم عزیزم،  پس جنین شناس میگه آخه تو اتاق انتقال هر سوالی میپرسیدم جوابگو نبودن،،،  من ...

آره عزیزم.ما بهمون گفتن برین هزینه فریز رو پرداخت کنین گفتیم میخوایم با جنین شناس هم درمورد جنین ها و هم وضعیت نمونه اسپرمی که روز پانکچر شوهرم داد صحبت کنیم ببینیم چطور بودن.دیگه بهمون گفتن برین داخل

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2738
چندتا پله داره؟ من هر روز ۶ تا پله رو اروم میرفتم درمونگاه که امپول بزنم. همه درمونگاه های محلمون پل ...

خود محل کارم 6تا پله یعنی از آسانسور پیاده میشی باید 6تا پله بیای تا به راهرو برسی مدلش جالبه کلاً ،، ایستگاه مترویی هم که سوار میشم حدوداً 20 تا استگاهی هم که پیاده میشم حدود 40 تا شایدم بیشتر جالبه این استگاههای قدیمی اصلاً پله برقی نداره ،،، منم کارم خیلی نشستنیه و نمازخونمونم چون داخل نیم طبقه ست اونم پله داره و از خیرش گذشتم ،، توکل به خدا فعلاً که دو روزه دارم میام تا ببینم خدا چی میخواد

من بارداری ناخواسته داشتم پری بودم شوهرم رفته بود ازم دور بود وقتی برگشت ۲روز مونده بود من پری بشم خ ...

چه جالب دو روز مونده به پری ...این واقعا خدا خواسته بوده نه ناخواسته😄

درسته عزیزمممم..ولی تو روش میکرو فکنم فقط ی تخمک و ی اسپرم میزارن ک جینن شه درسته یا اشتباه میکنم؟؟؟

والا متوجه منظورت نمیشم گلم🙈🙈🙈

ولی میدونم روشش تزریق یک اسپرم داخل سیتوپلاسم تخمک هست با سوزن های خاص و خیلی نازک زیر میکروسکوپ 

حتی ترجمه icsi یعنی مخفف تزریق داخل سیتوپلاسمی اسپرم هست که بهش میگن میکرواینجکشن 

وااای نگو، خوشحال بودم که تهوع ندارم. دیروز همکارم که میدونه، گفت واااا تو چرا تهوع نداری؟!! منم خیل ...

عزیزم مهم نیست هر چه پیش آید خوش آید کاریش نمیشه کرد

البته یکی از دوستان آدرس طب سوزنی داد گفت خواهرشون هم از شدت تهوع خون بالا می‌آورد ولی با 8 جلسه خوب شد

منم 5 کیلو اون اول کم کردم ولی مهم نیست و جبران شد

حالا اونش که باید یدونه یدونه جمع کنم گره ی کاره.موندم

میفهمم عزیزم ولی روش شانگهای دیگه آخرین روش هست که بتونی با ژن خودت بچه دار بشی و هر دکتری زیر بار نمیره برات انجام بده 

با خودت خوب فکر کن و ببین آخرش حست چی میگه، دوست داری هر جوری هست زمان بذاری و شانست رو امتحان کنی تا بعدا پیش خودت بگی همه کار و تلاشی کردی یا نه دوست داری زودتر نی نی دار بشی

امیدوارم هر تصمیمی میگیری بهترین باشه عزیزم