2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822002 بازدید | 669237 پست

زینب جون من الان دارم روزی 4 تا کپسول اوابوست و قرص q10 میخورم. سمت تخمدانهام کمی درد دارم.مداو نیست ها ولی در روز تکرار میشه.سونوی واژینالی که دکتر توی مطب انجام داد چیزی رو نشون نداد.خودمم یه سونوی کامل شکم انجام دادم چیزی نبود فقط مختصری مایع آزاد توی لگن داشتم.ممکنه این درد بخاطر اوابوست باشه؟

فرش یعنی تازه. یعنی جنین را بعد از پانکچر بدون فریز کردن انتقال بدن بلاست هم یعنی جنین 5 روزه ه ...

سلام عزیزم یه سوال من شوهرم مورفو صفره تحرک آ صفره تحرک بی ۳۰

میخوام میکرو کنم 

به پیشگهاد خودم جنین میزارن؟؟

یعنی هچینگ و بلاست و اینا؟؟

بعد فرش بهتره یا فریز؟؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهار برو به آزمایش بده،منم یکبارش رفتم آزمایش دادم بتام۳۶بود درسته سقط شد اماجالبه بارداربودنم ر دکت ...

چه فایده داره اینطوری حالا تا این هفته صبر میکنم اگه نیومد میرم مرسی عزیزم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2731
فرش یعنی تازه. یعنی جنین را بعد از پانکچر بدون فریز کردن انتقال بدن بلاست هم یعنی جنین 5 روزه ه ...

یعنی واقعا فرش اینطوریه ؟همون روز تخمک کشی انتقال میدن؟

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
نه عزیزم من انتقال چهارمم بود/  پله هم رفتم ولی با احتیاط فقط هم این سری که اومدم سر کار مثبت ...

من بار اول انتقالمه چیکارا کردی بار اخر که مثبت شدی انقد دوس دارم بار اول مثبت شم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
یعنی واقعا فرش اینطوریه ؟همون روز تخمک کشی انتقال میدن؟

نه دو سه روز بعد که جنین تشکیل شه

جدی میگی؟ من فکر میکردم زیاد میشه؟ ببخشید رنگش هم تغییر نکرده بود؟

من چون استرادیول میخوردم، تا دو سه روز قبل ازمایشم زیاد و بی رنگ بود، بعدش کم شد ، مث همیشه قطع نشد چون استرادیول میخوردم، و استرادبول ترشحات رو زیاد میکنه،  ولی اونقدر کم شده بود که گفتم دارم آماده میشم برا پریود.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
2740
5 روز بعد از سونو قلب شروع شد تا هفته 22 حالم بهم میخورد😬😬😬 اوجش هفته های 8 تا 13 بود که هر روز ...

وااای نگو، خوشحال بودم که تهوع ندارم. دیروز همکارم که میدونه، گفت واااا تو چرا تهوع نداری؟!! منم خیلی به چشم اعتقاد دارم متاسفانه متاسفانه. هیچی از دیشب تهوع دارم. 🤢🤢 فکز میکردم اوجش باید مال قبل هفته ۸ باشه. 😕

با اینکه تهوع  نداشتم ۶۰۰ گرم وزن کم کردم. 

خدا کنه تهوع زیاد نگیرم. 🙏🙏🙏🥺🥺🥺

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
باشه عزیزم،  زیر پایی دارم پلی نمازخونمون پله داره نمیدونم اگه پله ها رو آروم برم نمازخونه بهتر ...

چندتا پله داره؟ من هر روز ۶ تا پله رو اروم میرفتم درمونگاه که امپول بزنم. همه درمونگاه های محلمون پله دارن. ولی خیلی اروم میرفتم. دکتر من کلا با استراحت مخالفه. من ۵ روز خونه بودم، ۲ روز مرخصی، ۳ روز تعطیلی بود. بعدش رفتم سر کار، توالت ایرانی و جلسه و نشستن طولانی.  ولی با اژانس میرفتم میومدم. روزی ۱ ساعت رفت، ۱ ساعت برگشت. 

منم ۱۱ کیلو اضافه شده بودم.رسما داشتم میمردم ..چند روز بستری شدم. البته من کلا بدنم حساسه.الانم سر ...

عزیزدلم ایشالله بزودی حالت بهتر شه و بقیه دوران بارداری رو راحت تر بگذرونی. شما کارت هم زیاد بود یکم به بدنت برس. میدونم نمی تونی چیزی بخوری اما شاید یکم استراحت کنی بهتر باشه

عزیزم ممنونم،،،  یه چیزی بگم الان مادرشوهر و پدرشوهرم خونمونن، یکدفعه غروبی زنگ زدن به تلفن خون ...

غصه نخور، بهش فکر نکن. من مامان خودم اومد. فکر کن. این دفعه بگو کمردرد دارم. وقتی کمردرد داری دیگه مجبور نیستی کار کنی. با سرماخوردگی فرق داره. 

انشاالله که مشکلی پیش نمیاد عزیزم بسلامتی می گذرونی وخیرشو‌ می بینی پس هایپری اینقدر سخته حتما باید ...

نه عزیزم همه شدید هایپر نمیشن من خودم خیلی سبک بود هایپریم. و خدا رو شکر میکردم چون کسی که هایپر میشه یعنی تخمک زیاد داشته و من واسه همین خدا رو شکر میکنم به عذابش می ارزید.