2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821768 بازدید | 669233 پست
خدایا هیشکی تو شرایط زندگی مانذار ،همه زنا وقتی پریود نمیشن یا با خوشحالی میگن دوباره باردارن یا میگ ...

منم فردا میشه ده روز که آمپول زدم منتطر بودم زودتر بیاد ولی دیدم حتی از هفت روزم‌گذست

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
عوارض هایپری چند روز بعد پانکچر نشون میده .اگه خیلی اوضاع خراب باشه بستری میکنن.ان شاء الله که هایپر ...

انشاالله خدا کنه هایپر نشم اینایی که گفتیو  از چه موقع شروع کنم به خوردنش عزیزممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا هیشکی تو شرایط زندگی مانذار ،همه زنا وقتی پریود نمیشن یا با خوشحالی میگن دوباره باردارن یا میگ ...

آره منم همیشه میگم خدایا بارداریه ناخواسته یعنی چی که یه عده راجبش حرف میزنن مگه میشه آخه، اصن درکش نمی کنم ...

ببخشید یکی خدای نکرده هایپر میشه چیکار می کنن بستریش می کنن؟

من جزو یکی از اونهام نه ،نه بابا من یکی بعد دوروز با سونو دکترم گفت نمیشه آب دور تخمدانت جمع شده ارزش نداره بعد رفتم خونه خودمو کشیدم ۱۱کیلو زیادی داشتم تا قبلش اصلا بهش توجه نکردم ،به داروها و پاسخ تخمدانت ربط داره معمولا کسیکه تنبلی تخمدان داره هایپر میشه تو چه مرحله هستی بهار گل

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2728

عزیزم ان شاء الله که خدا جواب صبوریتو به زودی زود با معجزه ی شیرینش میده..اصلا غصه نخور. و استرس نداشته باش...فقط توکل کن به خدا..❤

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
آره منم همیشه میگم خدایا بارداریه ناخواسته یعنی چی که یه عده راجبش حرف میزنن مگه میشه آخه، اصن درکش ...

پنگولی آرزومه یه بار پریودی عقب میفتاد بیبی چک میزدم مثبت میسد یه آرزوی محال برای منو امثاله من😔😔😔😔😥😩

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2740
من جزو یکی از اونهام نه ،نه بابا من یکی بعد دوروز با سونو دکترم گفت نمیشه آب دور تخمدانت جمع شده ارز ...

من ده روزه‌آمپول پروژسترون زدم که پریود بشم‌حالا منتظرم بیاد برم تو سیکل انشاالله البته قرار بود‌اونماه برم اونماه آمپول زدم سر شش روز شدم‌ خواستم ‌که برم گفتن دکتر رفته خارج‌کشور دیگه نشد حالا الان منتظرم پریود بشم ده روزه 

من ده روزه‌آمپول پروژسترون زدم که پریود بشم‌حالا منتظرم بیاد برم تو سیکل انشاالله البته قرار بو ...

خدابزرگه  دکترت کیه کجا میری ،مشکلت چیه 

ببخشید میپرسم منم منتظر پریم بیاد برم آزمایشای سوم وچکاب رو بدم برم دکتر اما نمیاد گیر کرده،😁😁😁😁

من جزو یکی از اونهام نه ،نه بابا من یکی بعد دوروز با سونو دکترم گفت نمیشه آب دور تخمدانت جمع شده ارز ...

من پلی کیستیکم قبلا خیلی شدید بودم الان‌ خودمو نزدیک ۱۷کیلو لاغر کردم بهتر شدم 

عزیزم ان شاء الله که خدا جواب صبوریتو به زودی زود با معجزه ی شیرینش میده..اصلا غصه نخور. و استرس ندا ...

ممنون گلم شکر خدا خودت بارداری 

خدابزرگه  دکترت کیه کجا میری ،مشکلت چیه  ببخشید میپرسم منم منتظر پریم بیاد برم آزمایشای س ...

من بخاطر بارداری خارج رحم یدونه لوله دارم وپلیکیستیکم واینکه شوهرمم واریکوسل داره تحرک ومورفولوژی اسپرمش کمه ورشتم

منم ۱۱ کیلو اضافه شده بودم.رسما داشتم میمردم ..چند روز بستری شدم.

البته من کلا بدنم حساسه.الانم سر بارداریم دارم رنج میکشم.روزی چندبار میمیرم و زنده میشم 😔 خیلی حالم بده...

بچه ها برام دعا کنید لطفا.فکرکنم باز باید برم بستری شم.دقیقا مثل روزای اخر ابان پارسال..ای خدا...چی میشد یه چیز راحت بهم میدادی...همه چیزو با عذاب بهم میده قربونش برم 😔نمیدونم چه گناهی کردم به درگاهش.. خیلی غصه دارم امشب..بازم شکر❤❤

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚