2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6835855 بازدید | 670244 پست
یعنی کسی اینجا شبیه من نبوده؟

عزیزم الان خاطرم نیست دقیقا ولی خیلیا با خون ریزی قرمز مامان شدن

عزیزم میدونم نگرانی و حق داری، این دو هفته انتظار برزخی خیلی سخته ولی کاریش نمیشه کرد، فقط بدون میگذره، نذار با سختی زیاد بگذره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی هم عالی پس چند تا بگیر وقتی مطب میری با خودت ببر، واقعا اون یه ذره پارچه خیلی به آدم آرامش میده

سلام زینب جون من دیروز بتام ۱۳/۴ بود امرز دوباره بیبی زدم باز همون هاله چن روز پیش افتاد بنظرتون این بتا چرا تعغیری نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گلم روغنش چون ویتامین آ زیاد داره خیلی توصیه نمیشه، دکترم گفت نخورم بهتره

عه خوب شد گفتی. من فقط روغن کنجد استفاده میکنم. چون روتین زندگیمه به ذهنم نرسیده بود. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
2738
اوکی گلی، پس بذار همین الان بگم حتما حتما مرکز ناباروری باید بری حتی از نوع دولتی، آزمایش اسپرم مرا ...

ممنونم خواهرگلم بابت راهنمایی هاتون اصلانمیدونستم که مراکز ناباروری مطمئن تره من برعکس فکرمیکردم مرسی ازااینکه راهنماییم کردید الان این دکتری که میخوام برم توشیراز من میخواسم برم مطبش ولی مرکزناباروری هم داره بنظرتون برم مرکزناباروری یا برم مطبش که خوددکتر روببینم بعداگه گفت برم مرکزش آخه تومرکزخودش رونمیشه دید

مرسی عزیزم ایشالا خودتم بزووی وارو سیکل میشی و ۲قلو دار میشی ایشالااا

اول خدا الهی آمین

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
عزیزم سوالی داشتی؟ من شیراز میکرو انجام دادم

سلام دوست عزیز من ازدوستان تاپیک راهنمایی خواستم که زینبی بابا شمارو معرفی کردن...من ۳ساله پیش یه سقط داشتم وبعدازاون ۲ساله درگیرم ومیگن که تنبلی دارم وپلی کیستیک هسم واصلاهم مرکزناباروری نرفتم فقط پیش دکتر علیرضاکسائیان بودم وهمه آزمایشهای شوهرم خوب بودن وفقط گفتن که من تنبلی دارم و انواع داروهای مربوطه روخوردم کلی آمپول برای تحریک وآزادسازی تخمک هام ۲بار آی یوآی انجام دادم یبارم خود دکترم برام هوادهی انجام وتواین ۲سال برام عکس رنگی ننوشت وتاآخرین باری که امسال مرداد ماه آی یوآیم منفی شدم خودم اسرارکردم به عکس رنگی وانجام دادم وگفت که مشکوکه به چسپندگی والان من موندم که چیکارکنم... الان بچه های سایت میگن که همه آزمایشات روبایدتومراکزناباروری انجام بدی چون مطمئن تره نمیدونم کدوم مرکز برم که هم خوب باشه هم ارزون دربیادآخه ۲ساله کلی خرج کردم...ممنون میشم راهنماییم کنید...البته پست های قبلم هم تونسی بخون کامل تر توضیح دادم

نه گلم بعد از لکه بینی نرفتم، خواستم برم که تهوع های شدید شروع شد، دوباره خواستم برم که طول سرویکس ک ...

عه مگه لکه بینی داشتین؟ تو چه هفته ای؟ فکر میکنی علت لکه بینی چیه

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
آهان پس حتما حتما پیش ایمونولوژیست مثلا زرنانی برید و تا آزمایش ها رو تمام و کمال انجام ندادین وارد ...

باشه عزیزم من شهرستانم دسترسی به اون دکتر ندارم ...دوباره میرم همه آزمایش هارو میدم قبلا یکبار هیسترو شدم ایندفعه میگم برام prp هم انجام بده ..انشاءالله خدا خودش لطف کنه و این دوتا جنین برام بمونه..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2706