2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818847 بازدید | 669100 پست
منظورت تخمک کشی...الان‌چجوری وضعیتتت ؟؟خدابخواد ب امیدخدا صاحب دوقلوی سالم و ناز میشی

مرسی عزیزم 

خوبه من فقط دو روز قبلش کمر درد شدم‌مثل درد پری با پهلو درد بعد عملم خیلی کمر و دلم درد می کرد ۴کیلو رفته بود روز وزنم تا ۳روز دلم درد می کرد ولی الان ۴ روزه که خوبه خوبم خداروشکر منتظرم‌پری بیاد تموم بشه ایشالا پری بعدی برم برای انتقال

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم  خوبه من فقط دو روز قبلش کمر درد شدم‌مثل درد پری با پهلو درد بعد عملم خیلی کمر و دل ...

خداروشکرررر بسلامتی‌پشت سر گذاشتی ...ان‌شاالله بزودی مامان میشی بحق مولاعلی

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2728
چون تخمک زیاد داشتی، دادن که پریود بشی زودتر

زینب جان شما الان شاغلی؟ 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
2738
چون تخمک زیاد داشتی، دادن که پریود بشی زودتر

ااا چه جالب نمی د نستم هرچیم سرچ کردم‌چیزی نفهمیدم من ۵شنبه آخریش و زدم نمی دونم چرا نمیام

خداروشکرررر بسلامتی‌پشت سر گذاشتی ...ان‌شاالله بزودی مامان میشی بحق مولاعلی

مرسی عزیزم ایشالا خودتم بزووی وارو سیکل میشی و ۲قلو دار میشی ایشالااا

زینب جان شما الان شاغلی؟ 

نه گلم بعد از لکه بینی نرفتم، خواستم برم که تهوع های شدید شروع شد، دوباره خواستم برم که طول سرویکس کوتاه بود و سرکلاژ کردم 

دیگه شراکتم تمام شد با اون بنده خدا، الان جایگیزنم گذاشتن

2706