2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849986 بازدید | 671091 پست
ممنونم عزیزممم...فکنم‌همون سه ماه طول بکشه بیشتر دکتر برای مریضیشون‌استراحت میدن ب بدنشون ک‌بهتر جوا ...

فرش یعنی 3 روز بعد تخمک کشی انتقال بدن اگر هایپر بشی و انتقال ندن فریز میشه برای 2 یا 3 سیکل بعد. بلاست یعنی جنین 5 روزه رو انتقال بدن

عزیزم ابن سینا تهران به من گفت جنین ها رو تا 5 سال نگه میدارن و سالانه باید هزینه نگهداری بدیم.  ...

عزیزمممم حتما‌توام دهانه رحمت تنگ بود واقعا سخته..‌منم دکترم واسه تخمک‌کشی بیهوش‌میکننن..‌ان شاالله دامن‌همه مون‌سبز بشه...تهران‌هزینه سالانه‌چندهه واسه فریز؟؟؟

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزمممم حتما‌توام دهانه رحمت تنگ بود واقعا سخته..‌منم دکترم واسه تخمک‌کشی بیهوش‌میکننن..‌ان شاالله ...

شاید ولی وارد سرویکس شده بود وارد رحم نمیشد. خلاصه که پدرم در اومد در نهایت هم ناموفق بود نتونست بره تو. ماه بعدش عکس رنگی گرفتم اما چیزی هم ندید دکتر. حالا نمیدونم

از من 265 گرفت ابن سینا. البته فکر کنم به تعداد نی بستگی داشته باشه واسه من 3 تا نی بود

2731
فرش یعنی 3 روز بعد تخمک کشی انتقال بدن اگر هایپر بشی و انتقال ندن فریز میشه برای 2 یا 3 سیکل بعد. بل ...

ممنونم عزیزمممم از راهنمایی هات گلم..ی سوال وقتی هایپرشدی میری بیمارستان چیکارمیشه درد هم‌میگیرهه؟؟؟

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
شاید ولی وارد سرویکس شده بود وارد رحم نمیشد. خلاصه که پدرم در اومد در نهایت هم ناموفق بود نتونست بره ...

درسته عزیزممممم...الان‌تو در چ مرحله ای انتقال دادی یانه؟؟؟؟ازخدامیخوام‌همین کلام اذان بهت دوقلوبده

ممنونم عزیزمممم از راهنمایی هات گلم..ی سوال وقتی هایپرشدی میری بیمارستان چیکارمیشه درد هم‌میگیرهه؟؟؟

خواهش میکنم دوستم

بستگی داره چقد شدید هایپر بشه آدم

اصولا دکترا ببینن تعداد تخمک زیاده دوز داروها رو کم میکنن و از قبل پانکچر کابرگولین میدن اذیت نشی. بعدش یکم شکم ورم میکنه یبوست میشه آدم. باید غذای پر پروتئین و مایعات زیاد خورد. 

درسته عزیزممممم...الان‌تو در چ مرحله ای انتقال دادی یانه؟؟؟؟ازخدامیخوام‌همین کلام اذان بهت دوقلوبده

قربونت برم انشالله

ایشالله شما و بقیه منتظرا هم به زودی لذت مادر شدن رو بچشید.

نه چون هایپر شدم دکتر گفت پریود دوم برم برای انتقال که فعلا پریود دوم ناز داره نمیاد 

خواهش میکنم دوستم بستگی داره چقد شدید هایپر بشه آدم اصولا دکترا ببینن تعداد تخمک زیاده دوز داروها ...

ممنونممم واقعااا.....

اوکی گلی، پس بذار همین الان بگم حتما حتما مرکز ناباروری باید بری حتی از نوع دولتی، آزمایش اسپرم مرا ...

در خدمتم عزیزم..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
قربونت برم انشالله ایشالله شما و بقیه منتظرا هم به زودی لذت مادر شدن رو بچشید. نه چون هایپر شدم دک ...

الهی الهی الهی الهی......وقتی ک دلمون میخواد پریود خانم نیاد زودی میاد حالا ک‌منتظرشی نمیاد  ...این ورپریده منم نمیدونم چرا نمیاد همیشه میزدم جلو ابن ماه عقب  زدم با ی ماه جلوتر از ای یو ای هم چهارروز زدم عقب ...

مرسی خواهر ممنون بابت وقتی که گذاشتی ...آره آزمایش های هورمونی روکامل انجام دادم که کم کاری تیروئیدر ...

عزیزم سوالی داشتی؟ من شیراز میکرو انجام دادم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
قربونت برم انشالله ایشالله شما و بقیه منتظرا هم به زودی لذت مادر شدن رو بچشید. نه چون هایپر شدم دک ...

پس چیزی نمونده عزیزم. ایشالا زودی مامان میشی

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم