2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850106 بازدید | 671097 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره گلم امکانش هست  اگر انتقال های اول و دوم هستین و سن پایین خیلی نمیشه به ایمنی ها تو این مر ...

عزیزم سه بار میکرو انتقال دادم ۳۰ سالمه...پس دوباره از اول بدم همه آزمایشامو...دوتا جنین دارم فقط میگم قبلش همه آزمایشارو از اول بدم ..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
قربونت برم نه چرا ناراحت بشم. حرف حق که ناراحتی نداره.نه به قدرت خدا معلومه که شک ندارم اما امیدی به ...

عزیزم هممون باورمون نمیشد روزی بچه دار بشیم، من هنوزم باورم نشده، همش فکر میکنم خواب می بینم

2731
عزیزم من میخوام با طرازی انتقال بدم عکس رنگی از من نگرفته از شما گرفته؟؟ میگه تو میکرو عکس مهم نیس

عزیزم عکس واسه بررسی هیدرو بودن لوله هم کمک میکنه

اگر تا حالا نگرفتی، خودت برو سرخود انجام بده

چه خوب، پس راحت مقعدی بذار، واژینال کثیف کاری داره و احتمال لک بینی رو بالا میبره این تجربه خودم و چ ...

آخه دکترم گفته واژینال. نمیدونم والا. آره خوشم نمیاد از واژینال

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
عزیزم سه بار میکرو انتقال دادم ۳۰ سالمه...پس دوباره از اول بدم همه آزمایشامو...دوتا جنین دارم فقط می ...

آهان پس حتما حتما پیش ایمونولوژیست مثلا زرنانی برید و تا آزمایش ها رو تمام و کمال انجام ندادین وارد سیکل بعدی انتقال نشو عزیزم

در مورد هیسترو هم دقیق بپرس اگر تا حالا بررسی نشدی 

اینکه دفعه بعد prp و هچینگ جنین نیاز هست هم بپرس عزیزم

فقط میگم هیچ جوره کوتاه نیا تا اینا رو بررسی نکردی

آخه دکترم گفته واژینال. نمیدونم والا. آره خوشم نمیاد از واژینال

نگران نباش عزیزم تو کاتالوگ نوشته هر دو روش، شما هم هر کدوم راحت تری بذار

اگر نیم درصد هم تفاوت داشت بهت میگفتم، ولی چون فرقی نداره با خیال راحت و قاطعیت میگم مقعدی راحت تره

آهان پس حتما حتما پیش ایمونولوژیست مثلا زرنانی برید و تا آزمایش ها رو تمام و کمال انجام ندادین وارد ...

الان شما چطوری میذارین؟ 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
نگران نباش عزیزم تو کاتالوگ نوشته هر دو روش، شما هم هر کدوم راحت تری بذار اگر نیم درصد هم تفاوت داش ...

من روزی دوتا شیاف دارم 3روز یه بارم یه آمپول گفت بزن... 

پس اینجور که مشخصه کلا همدردیدم عزیزم انشاالله عمل میکنید اسپرمای خوبی هم پیدا میشه فقط قبلش حسابی ه ...

هرچی به دکترش گفتم یه دارو بده گفت هیچ دارویی تو این مرحله تجویز نمیشه. خودم سر خود ویتامین ای بهش میدم هر روز. 

ان شالله این بار دیگه آخرین باره که ریخت مراکز ناباروری رو دیدی و ریخت اتاق زایمان رو ببینی 9 ماه دیگه برای من هم دعا کن چند تا اسپرم حسابی پیدا بشه و چند تا جنین خوب بهمون بده. 

عزیزم ممنونم،،،  یه چیزی بگم الان مادرشوهر و پدرشوهرم خونمونن، یکدفعه غروبی زنگ زدن به تلفن خون ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ انگار بو میکشن یه چیزی داریم مخفی میکنیم

مامان منم موقع انتقال گیر داده بود هر روز برم خونشون، مهمونی هم اولین جمعه بعد از انتقال گذاشت منم مجبوری رفتم کمکش😬😬😬😬