2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6834742 بازدید | 670120 پست

سلام دوستان من شنبه انتقال جنین دارم شماها بجای خواهرای نداشتم واسم دعا کنید🙏🙏🙏

به زودی تو امضام از معجزه خدا واسه نی نی دار شدنم مینویسم  ...  معجزه شد خدایا شکرت معجزه ای که منتظرش بودم اتفاق افتاد🙏
عزیزم منم از روز چهارم رفتم سر کار اتفاقا بهتر هم بود چون الکی خودمو درگیر علائم و فکر و خیال نکردم ...

باشه عزیزم،  زیر پایی دارم پلی نمازخونمون پله داره نمیدونم اگه پله ها رو آروم برم نمازخونه بهتره یا کلا بخاطر پله نرم،،،  

شما اولین انتقالتون مثبت شدید؟ یعنی همین انتقال که سرکار هم رفتید مثبت شدید؟؟؟  ببخشید موقع خوابیدن چطوری میخوابیدید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب میگفتی سرماخوردم شرمنده بذاریدیه وقت دیگه

اخلاقشونو میشناسم میگفتم مریضم میگفتن حتما پس باید بیایم بهت سر بزنیم،،  روز پانکچر گفتم سرکارم بعدشم فشارم افتاده رفتم سرم زدم ولی بازم کار خودشونو کردن. ،،  بهرحال دیگه گذشت توکل بخدا ببینم چی میشه

2742
الان روز چندم انتقالتی؟

روز 20انتقالم.چطور؟

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
2740
سلام مامانای گللل منم بزودی میرم تو سیکل ای وی اف اگ خدای بزرگ قبول کنه..من چندتا سوال دارم‌میشه جوا ...

سلام عزیزم خوش اومدی، ان شاء الله زودی مامان بشی 

عزیزم جنین ها رو یک بار هزینه کلی میگیرین برای فریز، بعد هر سال یه مبلغ کم برای شارژ قرار داد میدین

پروسه ivf بین دو هفته تا 4 ماه و نیم تقریبا طول میکشه

بستگی داره چه نوع سیکل پانکچر و انتقال براتون انتخاب بشه

بازهم هر سوالی دارین اینجا در کنار هم جواب میدیم

اخلاقشونو میشناسم میگفتم مریضم میگفتن حتما پس باید بیایم بهت سر بزنیم،،  روز پانکچر گفتم سرکارم ...

انشالا خدادلتوشادکنه

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
واقعا هیچ علایمی نداشتی هیچی هیچی

منم نداشتم ، هیچی هیچی. تازه ترشحاتمم کم شده بود. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
عزیزم اگه منظورت اینه جنینات رشد نکردن منم همینطوری بودم.با داروهای قوی همش هم پنج تا تخمک داشتم که ...

مرسی عزیزم نه من اصلن تخمکم تو آزمایشگاه اینقدر نتونست رشد کنه که حتی به لقاح برسه گفتن تخمکها نابالغ بوده مرکز اصفهان هم گفت در جواب که تخمکها نابالغ بودن اما من خودم فک میکنم زود آمپول آزاد سازی زدنن آخرین سونو فولیکوالام بیشترشون سایز ۱۳ و ۱۴وو ۱۶ بودن 

زینبی جون میشه بگی برای اینکه رحممون گرم بشه چی بخوریم و چیکارکنیم ؟( خیلی ببخشید) من وقتی پریود میش ...

دقیقا خیلی بده 

گلم حتما یه طب سنتی خوب برو بهتون میگه چی کار کنی

منم یه سری کارها انجام می‌دادم فقط به خاطر سبک زندگی سالم نه صرفا بچه اونها رو میذارم هر کدوم رو دوست داشتی و برات راحت بود و باهاش مشکلی نداشتی انجام بده

میوه های گرم، آناناس، موز، انبه، آووکادو(برای رحم عالیه و سرشار از اسیدهای چرب مفید) 

گوشت گوسفندی ترجیحا

پرندگان بلدرچين، اردک، کبک، و حتی تخم اونها عالیه، مرغ محلی 

روغن حیوانی گوسفندی، روغن کنجد روغن زیتون، پنیر هم سعی کن گوسفندی باشه 

به جای سالاد کاهو و خیار تبوله درست کن با جعفری و سبزی بیشتر بخور تا سالاد، اگر هم خواستی شبها نباشه 

ماهی جنوب تا قبل از بارداری عالیه مصرف کنی چون ماهي های جنوب سردیشون کمتره، اون هم شب نباشه 

میگو هم عالیه، کلسترول درسته داره ولی میزان‌ش برای جلوگیری از یائسگی زود رس و تخمک با کیفیت خوبه(کلا حذف کلسترول اشتباه بزرگ هست و باعث یائسگی زود رس میشه) 

جوانه گندم و بلغور گندم هم عالیه 

برنج قهوه ایی هم کمک کننده است 

عسل حتی نوع تغذیه ایی از شکر خیلی بهتره پس به جای شکر مصرف کن

گاهی هم این وسط سردی مصرف شد مهم نیست

گلم عرق بهارنارنج و گلاب هم گرم هستن هم آرامبخش و هم مقوی قلب و مغز 

تو چای هل بریز یا عرقش رو، چون چای سرده

فلفل سیاه هم به میزان متعادل تو غذاها داشته باش 

سیر و پودر سیر هم همین طور

آجیل ها و قوتو کرمان هم بگیر عالیه

عزیزم خودم تمام این ها رو انجام میدادم و اصلا شده بود سبک زندگیم، فقط چون همسرم یه مقدار طبعش گرم بود برای اون مثلا قاطی شربتش عرق شاهتره هم میریختم یا کمی کاسنی، یا سالاد شیرازی بهش میدادم

کلا مصرف میوه و آبمیوه هم خیلی زیاد داشتیم خصوصا آب انار و آب پرتقال 

انجیر و زیتون هم عالی هست

مصرف نخود و ارده هم بالا ببر عالیه

خرما رو هم اگر نوع پیارم گیر بیاری بهتره 

تا حداقل یک ساعت بعد از غذا آب و میوه نخور 

تو پریود، حمام رفتی از کمر به بالا رو بشور، چون واقعا نمیشه اصلا حموم نرفت، یا ببخشید دستشویی رفتی فقط وقتی مدفوع بود با آب ولرم خودتو بشور، اگر اصلا نشوری یه جور دیگه عفونت میگیری 

تو زمستون سعی کن همیشه تو خونه جوراب بپوشی چون پاها که گرم باشه، رحم هم گرم میشه

گلم با مصرف اینا تقریبا میتونم بگم خیلی کم پیش میاد پالتو بپوشی، کلا بدنت گرم میشه 

2706