2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849856 بازدید | 671083 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم فکر فقط با آژانس برو و برگرد این مدت رو، اگر سر کار خسته شدی حتما یه جا پیدا کن در حد 5 دقیقه ...

ممنونم عزیزم باشه به توصیه تون عمل میکنم،  غذاهارو هم تپ یکی از پست هایی که گذاشته بودید خوندم 

خواهرا من دیشب دیگه طاقت نیاوردم و بی بی چک گذاشتم و چند دقیقه بعد مثبت شد دوباره صبح گذاشتم با ادرا ...

وای وای وای خدا رو شکر امروز  صبح داشتم میگفتم دلم یه جواب آزمایش مثبت میخواد تو تاپیک. ان شالله که یه جواب بتای تپل مپل هم داشته باشی

2731
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ انگار بو میکشن یه چیزی داریم مخفی میکنیم مامان منم موقع انتقال گیر د ...

اره دقیقا، بخدا هفته به هفته کسی سراغ منو همسرمو نمیگیره خیلی از تعطیلات حتی تنها خونه خودمونیم چون مادر شوهر پدر شوهرم به پسراشون که بچه دارن علاقه دارن یعنی با نوه هاشون خوش هستن زیاد سراغ ما رو نمیگیرن الان واقعا انگار حس کردن یه خبری هست ما نمیگیم اومدن ته توشو دربیارن دوباره دیشب هم بهم گفت شما پس جرا بچه نمیارید یکم به فکر بچه دار شدن باشید، نمیدونه ما چندساله داریم تو حسرت بچه میسوزیم

عزیزم منم شب دوم انتقالم رفتم عروسی 

واقعا!!  خ خب نتیجه انتقالتون چی شدش؟؟؟  

اخه عروسی فامیل درجه یک اونم فامیل همسر خیلی سخته، رسالت مادرشوهرم و جاریم فقط این بود که دست منو بکشن وسط، حالا من سمت عروسی های خودمون همه میدونن که اصلا نمیرقصیدم و اهلش نیستم ولی این سمت انگار براشون افتخاره

😂 خيلي جالب جواب دادي با استيكرت مرسي عزيزم برام دعا كن

دعای خیرم بخدا بدرقه راه همتونه.براتون چهلم سوره واقعه گرفتم ان شاء الله به زودی حاجت روا میشید❤️🥰

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
زرشک و زعفران و آویشن و این چیزا  که باز اگر در حد غذا خورده بشه مهم نیست، ولی مثلا دمنوش زعفر ...

مرسی عزیزم

پس موز، انگور، فندق و بادام و پسته خام، انجیز خشک ، مویز، خرما، خرمالو

اینا را میتونم بخورم   

گفته بودن برای جنین خوبه ولی میترسیدم بخورم  

هااان راستی کنجد که نباید بخوریم در چه حده؟ یعنی روی نان سنگک و نان خونگی که کجد میپاشن، این نان ها را نباید بخورم؟ یا چون کمه اشکال نداره

سلام مامانای گللل منم بزودی میرم تو سیکل ای وی اف اگ خدای بزرگ قبول کنه..من چندتا سوال دارم‌میشه جوا ...

فریز را باید سالانه تمدید کنی

روندشم اگه همه چیزت اکی باشه از اول که دارو را شروع میکنی تا زمانیکه انتقال جنین انجام میدی، حدود 3 ماه طول میکشه.1 ماه داروهای قبل از عمل تخمک کشی. بعدم دو ماه بعدش انتقال جنین فریز. شایدم دکترت تشخیص بده  سه روز بعد از پانکچر(تخمک کشی) برات انتقال جنین فرش بده