2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849854 بازدید | 671083 پست
بله همه رو ميتوني بخوری چرا بترسی کنجد در حد نون هم که اصلا اصلا ایراد نداره

زینبی جون میشه بگی برای اینکه رحممون گرم بشه چی بخوریم و چیکارکنیم ؟( خیلی ببخشید) من وقتی پریود میشم روزهای اول تقریبا لک های قهوه ای می بینم طبع بدنمم کلا سرده میگم چیکار کنم که یکم گرم بشه آخه شنیدم رحم سرد خیلی بد😓

سلام من چند روز پیش برای ivf تخمک کشی کردم از 14 تخمک 6 تا را گرفتن اون 6 تا هم چون رشد نکرد ازبین رفت نمیدونم چه مشکلی پیش اومده کسی مشکل منو داشته ? امیدی هست درمان داره ؟حالا میخوام برم تهران بین دکتر نصر و صارم و صاحب کشاف موندم نمیدونم اینا میتونن برام کاری بکنن یا نه 

یکی کمک کنه ذخیره تخمدانم هم کم نیست ?!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایی من چرا پری نمیشم اخلاقم بده عجولم ولی دست خودم نیست😔😔😔

وای منم نمیدونم چرا نمیشم دیگه

البته تو اینترنت سرچ کردم انگار بعضی ها بعد پانکچر پری دومشون دیر میاد. منم خیلی عجولم هی میشمرم روزا رو. خلاصه کلافه کلافه ام

سلام مامانای گللل منم بزودی میرم تو سیکل ای وی اف اگ خدای بزرگ قبول کنه..من چندتا سوال دارم‌میشه جوا ...

عزیزم ابن سینا تهران به من گفت جنین ها رو تا 5 سال نگه میدارن و سالانه باید هزینه نگهداری بدیم. 

منم سر آی یو آی خیلی اذیت شدم ولی واسه پانکچر بیهوش بودم نمیدونم دیگه دکتر کارش سخت بود یا نه. امیدوارم واسه انتقال دوباره اذیت نشم. سر آی یو آی دکتر آخرش نتونست وارد رحم بشه و اسپرم رو داخل سرویکس تخلیه کرد. هرچند که اتاق آی یو آی بیمارستان بهمن افتضاح بود اینقد کوچیک و تنگ بود دکتر نمی تونست حتی خم شه یا بشینه. همش گفت این چه فضایی هست برای اینکار من به در و دیوار می خورم نمی تونم کارمو انجام بدم. ولی خوب بدن من هم قطعا یه گیری داشت که نمی تونست وارد بشه.

2731
سلام من چند روز پیش برای ivf تخمک کشی کردم از 14 تخمک 6 تا را گرفتن اون 6 تا هم چون رشد نکرد ازبین ر ...

عزیزم چرا امیدی نباشه. قطعا یکم تخمک هات تقویت بشن با تغذیه و شایدم دارو دفعه بعد تخمک های با کیفیتی برات بوجود میاد. 

بین این مواردی که گفتی من فکر میکنم پیش دکتر نصر بری بهتره

نگین خداروشکر بچشو صحیح و سالم ب دنیااورد

وای خداروشکر باورم نمیشه چ خبر خوبی دادی.خدایا شکرت

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
نمیدونم🙈🙈🙈🙈 خودم هنوز خیلی شکم ندارم 

چه خوب ماشاالله🥰

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ممنون از توضیحتون .دکتر شما کیه؟

خواهش ميكنم 

دكتر ژيلا عابدي اصل 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
مرسی ایشالا فقط خیلی تشنم میشه لبهام همش خشکه هرچی آب میخورم باز تشنمه نمیدونم عوارض آمپول و شی ...

انشاالله كه مامان شدي گلم استرس نداشته باش به چيزاي خوب فكر كن 💞💞

راستی خوابتو دیدم زینب جان. تو خواب انقد خودتو میگرفتی، هی میگفتی من دکترم.      

😁😁😁🤣🤣🤣🤣

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
من پانکچر شدم منتظرم پری بشم ۵شنبم آخرین آمپولمو زدم

منظورت تخمک کشی...الان‌چجوری وضعیتتت ؟؟خدابخواد ب امیدخدا صاحب دوقلوی سالم و ناز میشی

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
سلام من چند روز پیش برای ivf تخمک کشی کردم از 14 تخمک 6 تا را گرفتن اون 6 تا هم چون رشد نکرد ازبین ر ...

عزیزم اگه منظورت اینه جنینات رشد نکردن منم همینطوری بودم.با داروهای قوی همش هم پنج تا تخمک داشتم که ۴ تا جنین شد و هیچ کدوم هم رشد نداشتن ذخیرم هم نرمال بود.اومدم تهران رویان.اینجاخدا رو شکر با فقط داروی گونال ۱۶ تخمک داشتم که ۱۱ تاش بالغ بودن و ۹ تا جنین برام تشکیل شد با کیفیت بی.بنظرم بهترین کار همینه که بیای تهران.اون مراکزی هم که گفتین همشون خوبن .بنظرم اگه میتونی با هر کدوم یبار ویزیت شو ببین از کدوم بیشتر انرژی میگیری با همون شروع کن.من خودم سه تا مرکز سر زدم تا رویان رو انتخاب کردم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
فریز را باید سالانه تمدید کنی روندشم اگه همه چیزت اکی باشه از اول که دارو را شروع میکنی تا زمانی ...

ممنونم عزیزممم...فکنم‌همون سه ماه طول بکشه بیشتر دکتر برای مریضیشون‌استراحت میدن ب بدنشون ک‌بهتر جواب بگیرن.عزیز فرش یعنی چه یا پلاست؟؟؟؟سالانه‌هزینه ش نمیدونی‌چندهه

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
خوزستان زندگی کردم گلم 10 سال 

من‌خوزستانی عزیزم