2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833192 بازدید | 669969 پست
من همسرم از شب قبلش از استرس نمیتونه بخوابه.از استرس اون‌منم استرس میکشم.یه بار که باهاش رفته بودم ا ...

چه بیشعور بودن.وای من الان از تصورش حالم بد شد دیگه چه برسه به شما.چه آدمایی پیدا میشن

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
حق داشتی والا ایراد از کارکنان مرکز بوده که وقتی شما اون تو بودید،اجازه دادن بیان پشت در!

سرمو انداختم پایین و از کنارشون رد شدم.ولی میخواستم بزنم تو گوش اون کسی که داشت در میزد.

خدایا شکرت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم ایشالا به سلامت در آغوش بگیریشون💚💜❤️

ممنوووون عزيز دلم انشاالله قسمت خودت و بقيه منتظرا 😘💋💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2742

دوستای گلم

امروز رفتم دکتر برای سونوی تخمک هام که دکتر گفت ۱۰ تا داری،به نظرتون خوبه ؟بهش گفتم خانم دکتر کم نیست ؟که گفت اگه بیشتر بود هایپر میشدی.شنیه باید برم بیمارستان برای پانکچر.از الان استرس دارم😐

راستی دکترم گفت فردا نزدیکی داشته باشیم و تا شنبه دیگه نباشه،سه روز گپ کافیه؟

دكترتون كيه؟

دکترم متخصص نازایی  هستش تو بندر عباس 

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
چه بیشعور بودن.وای من الان از تصورش حالم بد شد دیگه چه برسه به شما.چه آدمایی پیدا میشن

آره.همسرم بیچاره داشت کار خودشو میکرد.ولی من از در زدن اونا خیلی استرس گرفتم.هی میگفتم بیا بریم بعدا بیاییم.اصلا نتونستم بهش هیچ کمکی بکنم.بیشتر استرس دادم.

خدایا شکرت  
2738
آره .رویان خیلی بهتر بود.من یزد هم گلینیک اصلی دکتر رفتم که وحشتناک بود اینقد شلوغ بود که جای نشستن ...

ممنون که با حوصله جواب دادی راستش وبخوای من سه بار انجام دادم می‌خوام یه جا مطمئن برم دیگه حوصله ندارم سنمم بالا رفته ،اما چون مشکل اصلی مال همسرم دکتری شهر خودمون گفته برو یزد ،زاستش یزد خیلی به ما دوره ۱۱ ساعت درحالیکه تهران ۵ ساعتها اما راضی نمیشه میگه یزد

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
مشکلتون چیه مگه؟

مشکل اسپرم تعداد کم الیگو اسپرم شوشو فتق دوطرفه داره خودم تنبلی تخمدان دارم تا حدی

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
دوستای گلم امروز رفتم دکتر برای سونوی تخمک هام که دکتر گفت ۱۰ تا داری،به نظرتون خوبه ؟بهش گفتم خانم ...

خيليم عاليه عزيزم تا اون موقع تخمكا بيشتر هم ميشه انشاالله همشون جنيناي باكيفيت بشن 😍😍😍

٣روز كافيه گلم 

موفق باشي❤️❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

فکر نکنم اینجا کسی باشه اندازه من انتظار کشیده باشه ۱۶ سال و۵روز گذشت مادر نشدم سخته خیلی

شربتش که ضد حساسیته شاید برای این دادن تنگ نفس نشم چون هایپر شده بودم

عزیزم هایپر شدن علائم خاصی داره؟؟؟

به منم فقط آزیترومایسین،گابرلین و شیاف(در صورت درد) داده.

به من چیزی راجع به هایپر شدن نگفتن،البته من دکترم رو بعد عمل ندیدم.

عزیزم هایپر شدن علائم خاصی داره؟؟؟ به منم فقط آزیترومایسین،گابرلین و شیاف(در صورت درد) داده. به من ...

هایپر شدن تنگی نفس داره با بزرگ شدن شکم ،آب آوردن شکم هر روز دور شکم بزرگتر میشه

2706