2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836250 بازدید | 670253 پست
میدونستم که استراحت مطلق خیلی هم خوب نیست ولی دیگه با حرفای شما شگفت زده شدم.اینکه خیلی خوبه.حداقل ف ...

آره گلم خودم رشته ام مرتبط با پزشکی هست، همسرمم خیلی نگران بود ولی چون میدونستم و دکترم خیالم رو راحت کرد رفتم

پله فقط برای هماتوم، طول سرویکس کوتاه و کسی که سرکلاژ کرده و این جور کیس ها بده وگرنه حتی لکه بینی هم داشتم دکترم گفت پله مشکلی نیست

عزیزم  مبارک  باشه از جنین  و تجربیات بعد انتقال  بگو  منم امروز  دومی ...

توی تاپیکم تجربیاتمو گذاشتم بخون

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به تشخیص دکتررفتید؟من تاحالاباردارنشدم.دکترهم نگفت مجددانجام بده.

نه والا خودم گفتم اونم گفت خوبه انجام بده

ببین عکست رو حتما نشون یه متخصص لاپاروسکوپی بده

من عکس دومم رو نشون همین دکتری دادم که الان تحت نظرش دارم آی وی اف میکنم(فوق تخصص لاپاروسکوپیه)، تا عکسمو دید گفت کی گفته تو لوله هات بازن، اینا برای خودشون نوشتن، جفت لوله هات بستست عملم کنی معلوم نیست باز بشن منم ناراحت شدم گفتم داره ناامیدم میکنه بردم نشون چندتا متخصص زنان دادم همشون میگفتن نه یکیش بازه، وقتی لاپاروسکوپی کردم دیدم دکتره راست گفته دیگه واسه آی وی افم رفتم پیشش

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2742
اخه میگن درد داره؟ در حین زدن درد داره و بعدش؟ راستش و بگو😁💜😅😊😊😊😁😁😁😁

حین زدن داروش درد داشت.عین پروژسترونه...جاشم کمی قلمبه میشه.دختر خوب ما که آبکش شدیم اینم رو همه آمپولایی که زدیم😂

تواصفهان دکترلاپاراسکوپ خوب نمیشناسید؟خودت ازتوعکست متوجه میشی بسته چجوریه؟

نمیشناسم عزیزم

نه من که هیچی اون چندتا متخصص زنانم که بردم متوجه نشدن، ولی این تا دیدش گفت بستست، با اینکه ظاهرا تو عکس مایعم رد شده بودا، نمیدونم چطوری تشخیص داد

2740

سلام دوستای گلم

@زینبی_بابا

من توو سیکل آی وی افم، امروز برا سومین بار توو این سیکلم رفتم سونو،دکتر گفت یکشنبه بیا برا پانکچر.

میشه بگین توو این چند روز چیا بخورم و چیا نخورم؟؟

من اولین بارمه،ممنون میشم کمکم کنین 🙏

نمیشناسم عزیزم نه من که هیچی اون چندتا متخصص زنانم که بردم متوجه نشدن، ولی این تا دیدش گفت بستست، ب ...

پس بایدبگردم پیداکنم چون برامنم گفتن هیچچچ مشکلی نیست.خیلی ممنون عزیزم لطف کردید🌹🌹

سلام زینبی بابا@ جانم🤩

من منتظرم روز ۲پری قرص و بعدم آمپولامو شروع کنم .

میگن همیشه برعکس هست🙄😁

من دوروز پیش لکه بینیم شروع شد(قهوه ای)،دیروز مقدارش خیلی بیشتر شد(ببخشید ۱/۳ پد )

و از نصف شب گذشته پری اومد و نسبت به همیشه هم کمتره.

الان من دیروز روز اولم بوده؟با توجه به اینکه لکه بینیم بیشتر بوده؟

(اگر مثلا من امروز رو دوم حساب کنم و از امشب لتروزول رو شروع کنم و فردا آمپولامو ، ولی مثلا در اصل امروز روز اولم بوده باشه،چی میشه؟منظورم اینه در روند تحریک تخمدان و رشد فولیکول و ... چه تاثیری داره؟)

پس بایدبگردم پیداکنم چون برامنم گفتن هیچچچ مشکلی نیست.خیلی ممنون عزیزم لطف کردید🌹🌹

انشاالله که برای شما مثل من نیست فقط برای اینکه خیالت راحت بشه، قربانت😍😍😍

من برای سومین بار امروز  انتقالم منفی شدم😭😭خراش پی ار پی همه کار کرده بودم😭😭دیگه هم جنین ند ...

عزيزم دكتر زرناني ميگن خراش و پي آر پي با هم نبايد انجام بشه 

كدوم مركزيد و دكترتون كيه؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
بچه ها برا منم دعا کنین شوهرم همش میگه علایم نداری دارم سعی میکنم بهش بگم ممکنه نشه اما نه اون نه ما ...

آرزو جون دقيقا حالت مثل روزاي انتقال منه 

هيچ علامتي نداشتم فقط گريه ميكردم كه الان ميفهمم اشتباه كردم 

بعد همسرم انقدر ذوق داشت و يذره شك هم نداشت كه نشه 

من حال اون ميديدم بيشتر ناراحت ميشدم كه چقدر اميد داره 

يه چيزي بگم بخندي از ناراحتياي من فيلم ميگرفت و صحبت ميكرد  كه الان توماماني و خودت خبر نداري منم همچنان گريه ميكردم تا روز آز 😆

با گريه و نااميدي رفتم آزمايشگاه البته من انقدرحالم بد بود كه همسرم ١٢انتقال منو برد وقتي از آز برگشتم به فكر انتقال بعدي بودم😆

ولي وقتي جواب آز رو ديدم ...

سرتو دردنيارم اينارو گفتم چون حالتو درك ميكنم انشاالله مامان شدي خودت خبر نداري🤲🏻🤲🏻🤲🏻 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706