2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6859210 بازدید | 671827 پست
بچه ها کمکم کنین من روز 8 انتقال هستم از دیروز  « خیلی خیلی معذرت میخوام» نرفتم دستشویی خیلی نگ ...

من شیاف پروژسترون رو مقعدی استفاده میکنم ، شیکمم رو راه میندازه. یه سرچ بکن ببین اثرش چطوره. اگه خوبه شیافت رو مقعدی بزار

البته من بخاطر لک بینی تو استفاده واژینال، مجبور شدم مقعدی کنم. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
من اسفند میشه هفت سال ک ازدواج کردم ولی ۵سال منتظرم.قبل از اینکه ای وی اف بشم فک میکردم فقط مشکل منم ...

عزیزم دقیقا آزمایشگاه های غیر از مراکز ناباروری باید تو این زمینه ها دخالت نکنن، خیلیا مثل شما الکی یه عالمه داروی هورمونی بی نتیجه دریافت کردن درصورتی که مشکل اسپرم داشتن

اصلا به نظرم حتی بهتره آدم فقط به مراکز ناباروری مراجعه کنه اولش و اگر دوست دا‌شت مطب خصوصی بره از بین دکترهای همون مرکز انتخاب کنه و ادامه بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم منم استراحت نداشتم، همون روز انتقال واسه شب، غذا درست کردم  از روز بعد رفتم سر کار

مرسی. من امروزم نرفتم سرکار. گفتم یه کم روانم اروم باشه.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
مرسی گلم.بتای منم سه برابر شده خداروشکر

آخ جونمی    

از صب در این مورد هیچی نگفتم مبادا استرس بگیری....

من میگم دو قلو داری🤗ایشاله.... تا تو بری سونو من چکار کنم😅

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2731
بچها سلام منم مامان شدم. امروز روز ۱۷انتقال جنینم روز چهارده بتام۷۰۲بود و ۴۸ساغت بعدش بتام رسید ب ...

عزیزم  مبارک  باشه از جنین  و تجربیات بعد انتقال  بگو  منم امروز  دومین  روزمه   ممنون 

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
بچه ها من ماه قبل تو سیکل انتقال بودم ک دکتر کفت ضخامتت۱۱ زیاده کنسل کن .خودشون دارو زیاد میدن بعد م ...

نه گلم، دارو بر اساس یه پروتکل استاندارد میدن، گاهی بدن بیشتر جواب میده گاهی کمتر، اصلا این جور نیست که بخوان شما رو اذیت کنن 

فقط عزیزم سیکل بعدی پریود که شروع شد بهتره برات درمان رو ادامه ندن و یه سونو داپلر انجام بدی و ببینن چرا ضخامتت خیلی بالا رفته، ببینن واقعا اثر داروها زیاد بوده یا علت دیگه ایی داشته این افزایش بیش از حد ضخامت

سلام بچه ها به یاد همتون بودم دیشب و امروز صبح توی اتاق عمل نی نی کوچولوی من با وزن سه کیلو امروز ص ...

مبارکه خاکستری جان ، قدمش پرخیر باشه براتون تا همه سختیها رو‌ فراموش کنی💝💝🌺🌺💖💖🌸🌸

سلام بچه ها به یاد همتون بودم دیشب و امروز صبح توی اتاق عمل نی نی کوچولوی من با وزن سه کیلو امروز ص ...

💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

تبریک ویژه

انشاله دردت هم کم میشه و شب یادت میره😉طوری که دلت نزدیکی میخواد😂😂

شیاف رو بگیر استفاده کن....ژله هم بخور

اسم رو انتخاب کردید بالاخره 😎

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
آمپول پروژسترون 2 تا میزنم و 3 تا استرادیول و یکی آسپرین میخورم امروز صبح زنگ زدم پاسخگویی ابن س ...

آها اوکی

گلم ولی اگر ادامه داشت و روشن بود، خودت نرو مرکز 

اصلا بررسی هم نیاز نیست 

آسپرين رو قطع کن و یه سیکلوژست 400 اضافه کن، فقط با آمپول ها فاصله زمانی داشته باشه که دوز پروژسترون تو بدنت نوسان کمتری داشته باشه

عزیزم دقیقا آزمایشگاه های غیر از مراکز ناباروری باید تو این زمینه ها دخالت نکنن، خیلیا مثل شما الکی ...

ما بعد از دوبار عمل واریکوسل ناموفق و عود کرده رفتیم رویان.پزشک اورولوژی اونجا هم بهمون گفت اگه بخوایید دوباره عمل میکنم نخوایید همینطوری برید میکرو.ما حتی وقت عمل گرفتیم.ولی بعدا با مشورت با چندتا پزشک دیگه تو شهرمون به این نتیجه رسیدیم که عمل سوم ریسکش بالاس و حتی ممکنه شرایط رو بدتر کنه یا چسبندگی بده.حتی تو مراکز ناباروری هم پزشکایی هستن که اونطور که باید آدمو راهنمایی نمیکنن متاسفانه

خدایا شکرت  

عزیزم😍😍😍 خیلی خیلی مبارک باشه

انشاالله که خوش قدم باشه براتون❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ببین گلم تخمدان پلی کیستیک دلیل داشتن آندو نیست اگر نگرانی برو کلینیک آندومتریوز و دردهای قاعدگی اب ...

ممنون عزیزم.ولی خداراشکراندومترندارم.لاپاراازاین جهت میخاستم برم که گفتن براکوترتخمدان هست.چون دکترکلانتر اصفهان چیزی نگفتن همچنین فشارکی وبقیه.

سلام، چرا عزیزم دوبار عکس رنگی انداختم به فاصله یه سال، بار اول گفتن دوتاش بازه، بار دوم گفتن یکیش ...

من انجام دادم گفتن خوبه.پارسال انجام دادم.امسال ای وی اف کردم.شماچرادوبارانجام دادید؟البته باردارنشدم

جدی میگین؟آخه اینجا خیلیا میگن درازکش بودن و هیچکاری نکردن. منم شاغلم.ولی کارمون جوریه که فعالیتم ز ...

آره گلم 

اصلا ربطی نداره، اتفاقا فعالیت خوبه 

خصوصا اگر آدم اکتیوی هستی، یهو بگیری تو خونه بخوابی از لحاظ بدنی و روحی داغون میشی

گلم اگر ذره ایی ربط داشت خودم اون موقع سرکار نمی‌رفتم 

عزیزم اون دوهفته پله هر روز میرفتم، 8 ساعت کار می‌کردم، 50 کیلومتر میرفتم و میومدم

جمعه اول رفتم کمک مادرم مهمونی گرفته بود، 40 تا پله هم دارن

هفته دوم جمعه از 8 صبح تا 7 شب سر کلاس رفتم، بعدش پیاده روی رفتیم با همسرم، بعدش رستوران، ببین 10 ونیم شب رسیدیم خونه

اصلا دوستان خارج از ایران هم بعد از انتقال استراحت ندارن همون زندگی معمولی، مامان هم میشن

سارا جون خودمون بنده خدا کارهایی کرد که خانم های خونه دار تو حالت عادی خیلی انجام نمیدن ولی خواست خدا چیز دیگه ایی بود و مامان شد

دیگه گلم تو مقالات هم هر چی گشتم به این نتیجه رسیدم اثر استراحت +که نیست تازه منفی هم هست

خب پس چه کاریه هم فشار روحی بگیره آدم هم جسمش لطمه ببینه، هم اثر منفی بیشتر

2706