2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841673 بازدید | 670553 پست
زینب جونم خوبی عزیزم سرما خوردگیت بهتر شد خانوم ؟؟ الهی از دست تهوع خلاص نشده سرما خوردی  خدا ...

خدا رو شکر گلم، چی بگم والا هر کدوم از ما باید یه جور امتحان بشیم

فقط خدا توانشو بده و سالم باشن بچه هامون اشکال نداره

دیروز منم تو بیمارستان بابت تب ترسوندن ولی خدا رو شکر به خیر گذشت‌ 

مامان های عزیز خیلی مراقب باشید، تب سنج تو خونه داشته باشین، اگر دمای بدنتون بالا رفت به خاطر سرما خوردگی یا هر چی سریع استامینوفن مصرف کنین بعد برید دکتر، در این حد خطرناکه 

انشاالله که موفق بشی دوستم متاسفانه منم ناآگاهانه پیش دکترایی رفتم که فقط الکی دارو میدادن 

سلام پریا ببین کجا پیدات کردم😱 کجایی دختر نمیای اون تاپیک چرا

بیا ببین مامان دوقلوها شدم😊

دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی الهی چی کشیدی .... جاااااانم خیلی سخته آدم هزار بار جون میده واقعا من هنوز هیچی نشده ۵ روز انتقا ...

قربونت بشم انشاالله صداي ضربان قلبشون رو ميشنوي دلم خيلي روشنه واست 

ممنووون از دعاي قشنگت توكلم به خداست خودش كمكمون كنه  

اره امشب همسرم شير و كيك پخش كرد واسه همگي دعا كردم انشاالله همه منتظرا مادر بشن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
فداتشم ممنونم عزيزم. فعلا منتظرم تا دو هفته ديگه ببينم چي ميگه و بهتر از قبل شده يا خير. جواب سل فري ...

نههههه، 6 شهریور دادم،خودشون گفتن 21 شهریور جوابش میاد ولی نمی دونم 

معمولا چند روزه میاد؟ 

2731
عزیزم شما بهمن انتقال داشتی؟دکترتون کی بود؟ چندتا جنین داشتید؟

بیا بگو چیکارا کردی چند روزه توفکرتم خواستم بیام منشنت کنم

دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
ان شاالله زودتر کامل قطع بشه و 8 ماه دیگه ریختشو نبینی این لک و خون لعنتی رو

مررررسي زينب جون كمتر شده 

يعني كامل تموم بشه خوبه يعني هماتوم داره كوچيك ميشه؟

راستي زينب جون ميتونم انار بخورم ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ای جااااااانم، خدا حفظشون کنه برات، چه خبر عالی😍😍😍

مرسی عزیز دلمممم😍😍😍♥️😚😚😚😚

2740
مررررسي زينب جون كمتر شده  يعني كامل تموم بشه خوبه يعني هماتوم داره كوچيك ميشه؟ راستي زينب جو ...

نمی دونم گلم با قطع خون ریزی از بین میره یا نه ولی حتما کوچیکتر میشه

انار عالیه اگر بتونی بخوری،سعی کن شیرین باشه حتما، ترش فشار رو پایین میاره 

سلام گلم تو خوبی؟امروز شوهرم برام زد چون خودم زورم نمیرسه بخوام موقع تزریق فشارش بدم 😀خیلی سفته.من ...

اره احساس کشیدگی گاهی دارم گاهی حباب ترکیدن گاهی درد پریودی گاهی تیر کشیدن😁😁 کمردرد گاهی. من یکشنبه باید برم از فردام صبا ستروتاید دارم، یکیو فردا صبح بزنم‌یکیو یک شنبه صب. امپولا ظهر میزنم ک یکشنبه چون باید برم سونو دیگه ننوشته بود، یعنی فردا پرگووریسو گونادوپین تموم میشه میپونه ستروتاید، ک یکشنبه میبینن ک امپول باید اضافه تر بدن یا همون مقدارو باز بدن. زیاد استرس ندارم، فکر میکردم خیلی سخت تر باشه ولی روحی خوبم تقریبا. تنها استرسم برای esr هست ک گفتن بالاس باز برام آز نوشتن ک اگه باز بالا باشه انتقالو انجام نمیدن این ماه😔

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من
2706