2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864166 بازدید | 672314 پست
پریا جون از پروسه انتقال چی میدونی ؟ دکتر نصر خیلی شلوغه نمیدونم سوالامو از کی بپرسم به نظر شما این ...

اینو میدونم که دو ماه بعد پانکچر انتقال میده 

و دارو هم میده قبل انتقال واسمون 

شکمت ورم کرده؟ 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
سلام عزیزم پرولاکتینو فقط میدونم که ۲ساعت از بیدار شدنت باید بگذره

مرسی گلم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام عزیزم، تیروئید که نه لازم نیست، ولی پرولاکتین الان وارد سیکل شدی نمی دونم درست باشه نتیجه اش یا ...

پرولاکتین ی مقدار بالا بود ولی تیروئید مشکلی نداشت،حالا یکشنبه به دکترم میگم که آز تیروئید برام بنویسه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
پس انشالله جفتمون اولین انتقال مامان میشیم هورااااا😍😄  وااااای دلم ضعف رفت از تصورش😀🙈

وای ایشالااا ولی دکترم گفت احتمالا هایپر بشی همون ماه انتقا ندیم 

اگه هایپر بشم کی میوفته یعنی انتقالم؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2731
آره عزیزم.اما فقط بالای دو بود.گفتن چون میخوای میکرو کنی باید بیاد زیر ۲. هیچ وقت چهار نبود. چون ب ...

مرجان جون شما هماتوم هم داري ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
راستش ۳ هفته پیش که رفتم داشتم. رادیولوژیست گفت کوچیک و کشیده شده و نسبت به قبل بهتره.

خب خدارو شكر من ديروز خونريزي كردم رفتم بيمارستان سونو شدم همه چي خوب بود فقط هماتوم دارم به اندازه ٤٣در ٢٠

همش دراز كشيدم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خب خدارو شكر من ديروز خونريزي كردم رفتم بيمارستان سونو شدم همه چي خوب بود فقط هماتوم دارم به اندازه ...

آره استراحت کن. 

چقدر خون بود؟

من اولش ۸در ۸ بود و گرد.

بعد شده بود ۳ در ۲۰.

دکتره گفت کشیده شده ، خطرش کمتره.

فقط استراحت کن .دولا راست نشو. نمازم نشسته.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

سلام خانومای عزیزشبتون بخیر. من امشب اومدم سری به تاپیک بزنم یه تبریک به دوستانی که نتیجه گرفتن و دعا برا کسایی که در اقدام هستن ان شاءالله زود نتیجه بگیرن. و خانومای باردار به راحتی این دوران رو سپری کنن

آره استراحت کن.  چقدر خون بود؟ من اولش ۸در ۸ بود و گرد. بعد شده بود ۳ در ۲۰. دکتره گفت کشید ...

خون كه خيلي بود 😭😭

همش خوابيدم شما چند روز بعدش رفتي سونو

خون در چه حد بود

دلم میخواد بگم اصلا نگران این چیزا نباشین هماتوم اصلا مهم نیست با استراحت رفع میشه. ولی میدونم.کسی گوش نمیده چون استرس خیلی زیاده همه هم نگران. فقط از وجود نی نی تو دلتون لذت ببرین باهاش حرف بزنین عشق بازی کنین اونم حال کنه تا بخواد استرس شمارو به دوش بکشه. بعدا که تپلی شد انقدر لگد میزنه به جبران اونهمه استرس  

عزیزم ممنونم از اطلاعاتت، شکم و پهلوم انگار اب توشه ،شما پریود شدین؟

خب عزیزم شما هایپر شدی،تا میتونی دوغ بخور و سفیده تخم مرغ

من بله امروز پریود شدم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
خب خدارو شكر من ديروز خونريزي كردم رفتم بيمارستان سونو شدم همه چي خوب بود فقط هماتوم دارم به اندازه ...

عزیزم شما بهمن انتقال داشتی؟دکترتون کی بود؟

چندتا جنین داشتید؟

2706