2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838749 بازدید | 670377 پست

عکس سه بعدی رحم با عکس رنگی رحم با هم فرق دارن؟... دکتر برام قبل از انتقال جنین نوشته عکس hsg رو انجام بده..... از موعد سیکلی که نوشته برم انجام بدم یه روز گذشته... ماه بعد هم موعد انتقال جنینمه نمیدونم چیکار کنم این عکسه میشه موقعی که تو سیکل انتقال میری انجام بدی؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببخشیدشماهم ضخامت رحمتون کمه؟ چه کارایی انجام دادین؟ واسه من کمه. نشاسته ب نظرتون واقعاضخیم می ...

سلام عزیزم آره متاسفانه منم ضخامت رحمم بالا نمیره. غیر از انتقال اولم ک همه چی خوب بود. بعد اون بالا نمیره من همه چی امتحان کردم هیچی روم اثر نداره متاسفانه. حتی با دوز داروی بیشتر وضعم بدتر شد. سیکل طبیعی هم نتیجه نداد برا بالا رفتن ضخامت

فقط دو تا چیز بالا برد یکی پچ استرادیول بود ک بالا برد انتقالمم مثبت شد ولی متاسفانه سقط شد البته من نمی‌دونستم تا ی مدت باید ادامش بدم و فقط تا انتقال استفاده کردم نمی‌دونم اونم باعث شد سقط بشه یا نه.

ی بارم با ی نسخه طب سنتی بالا رفت ولی انتقالم منفی شد .

فک کنم در زمینه ضخامت ، من جزو موارد نادرم. دکتر امروزمم گف خیلی مشکل چندانی نداری بیشتر ذهنت و اعصابت درگیره، اتفاقاتی برات افتاده که سنگینی می کنه روت.

همه چیزایی ک گفتی خیلی خوبه استفاده کن ان شاالله اثر گذار باشه برات. مامانو_سوفی عزیزم هم تاپیک زدن و چند تا راهکار گذاشتن اونارو هم ببین حتما.

پیاده روی و آب زیاد خوردنم خیلی خوبه

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
سلام عزیزم آره متاسفانه منم ضخامت رحمم بالا نمیره. غیر از انتقال اولم ک همه چی خوب بود. بعد اون بالا ...

ممنون عزیزدلم. ناراحت شدم واسه سقطتون. ان‌شاءالله این دفه مثبت پر رنگی. عزیزم فکر کنم منم مثل شماجزمواردنادرم بالانمیره هیچ ب استرادیول واکنش‌ نشون میده مایع جمع میشه. این دفه خارجی گرفتم. کاش پچ هم تهیه میکردم.شمام مطمئن باش چشم ودلت ب زودی روشن میشه

2742
ممنونم عزیزم. ما قبلا باهم چت کردیم بهم گفتی بیام پیش دکتر اسرافیلی منم رفتم پیشش.  خوبی شما؟دی ...

خواهش میکنم. بله یادمه به سلامتی انشالله.

ممنونم عزیزم نه دیگه نرفتم 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
ممنون عزیزدلم. ناراحت شدم واسه سقطتون. ان‌شاءالله این دفه مثبت پر رنگی. عزیزم فکر کنم منم مثل شماجزم ...

اای جاانم. ان شااالله که این دفعه دیگه نتیجه میگیریم😍😍

ممنوووونم از دعای خیرت عزیزم❤️ توکل ب خدا

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2740
به به سلام  خوبی دختر زیارت قبول تو چه کردی؟

سلام عزیزم خوبین؟ ممنوووونم شما چ خبرا؟

من هیچی پارسال رو با دو تا سقط و ی خارج رحمی ب اتمام رسوندم😅 دیگه کارم از طبیعیه رد شد کلا . فقط مونده آی وی آف که اونم توکل ب خدا . فعلا ی ماه اینا دارو میخورم برا تقویت رحم و... تا بعد برم برا انتقال 

اای جاانم. ان شااالله که این دفعه دیگه نتیجه میگیریم😍😍 ممنوووونم از دعای خیرت عزیزم❤️ توکل ب خدا

دورت بگردم انشاءالله هممون مادربشیم به زودی. واقعا بایدخدابخواد ان‌شاءالله نوبت هممون رسیده

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روزهفت#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- @پروانه21    

۱۲- @ساراییی   @سارایییی    

۱۳- ماهییا

۱۴- ssseffat

۱۵- داداشممم

۱۶- favali

۱۷- یامنان

۱۸- _بهاره_

۱۹- houra1400

۲۰- آناشید۹۹

۲۱- آیدا۱۲۸ 

۲۲- نهال۶۴۶۷ 

۲۳- نگار۸۰

۲۴- nooshabehjoon

۲۵- نهالیم

۲۶- رادیس۱۲

۲۷- گندمک۱۱

۲۸- shiva_ab

۲۹- rose710

۳۰- zhiyan74

۳۱- ارکیدهابی

۳۲- طوطططیا

۳۳- atrin_arsen_atrina

۳۴- joooodi

۳۵- Poweroflove

۳۶- queen21722

۳۷- اهسته

۳۸- marshmaloo

۳۹- طنین1133

۴۰- avaaajon

۴۱- آلادیا

42- پونهoo

43- ماهورجان

۴۴- panizpaliz

45- محبوبه بدون کاربری

۴۶- عبدالواحد

۴۷- هیوا666

48- شطرنجی 

49- mehremah

۵۰- هدیه99

51- پروانه22

52- ابجی نیاز جون

۵۳- مهتاب444

۵۴- pariiiii73

55- زلیخاه۱۴۰۲

56- نیکاد

57- Sarvesahi

58- zohrehjafari

59- گیسوگلابتونم

60- Bahar2200

61- زین

62- ریحانه57

63- asemaneabii

64- saeideh61

65- raaaaaz

66- آرام۰۰۰

67- سهیلا_جون

68- ۲aftab

69- قاصدک_بیخبر

70- بانودریا

71- leila193

72- فطررس

73- tamana366

74- رستاوراستین

75- sarayyyyyy

76- 88helli

77- asrin1372

78- baharrr7878

79- ترگل_رض

80- نسل

81- زینتیار

۸۲- سپیدارجوجو

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

اشتباه نوشتم روز هفتم🤦🏻‍♀️

روزششم#  

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ممنون خاهره خوبم انشالله حاجت روا بشی عزیزم

😘😘😘❤️‍🩹

عزیزم خدا چند برابر این خوبیهاتون رو به شما بازگردانه دنیا دنیا ممنونم ایام به کامتان باشد دوست خوبم ...

🍓🐼

عزیزی 

عزیزدلم دورتون بگردم  چقدشماخوبین ممنون ازتو ومهتاب جون انشاءالله ک حاجت روابشین. منم هرذکری می ...

فداتشم مهربون❤️‍🩹🌝

2706