2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671269 پست
عزیزم الان شماتودوره حساسی هستین داروهایی هم ک میخورین شماروکم تحمل و استرسی میکنه.پس بخاطرسختیهایی ...

ممنون عزیزم اره به خاطر داروهاست 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
بچه‌ها با شوهرم دعوامون شد اومد سمتم منو بزنه تپش قلب گرفتم دستام می‌لرزید ممکنه بچم چیزیش شده باشه ...

ن بابا مگه الکیه چیزیش بشه...

شوهرا خیلیاشون درک ندارن..

برو دوش بگیر و دور ی کاری باش ک اروم بشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت. اتفاقامشاوره خیلیم خوبه انقدخوب حرف میزنه آروم میشی.اول ببین دکترش کارش خوبه یانه بعدبیایین ...

دکترش بهترین دکتر شیرازه 

انشالله که برای ما خوب باشه.

ممنون از آرامش و لطفی دارید.

درخواست دوستی براتون فرستادم.

انشالله شما هم به آرزوتون برسید

قربونت. اتفاقامشاوره خیلیم خوبه انقدخوب حرف میزنه آروم میشی.اول ببین دکترش کارش خوبه یانه بعدبیایین ...

دکترش بهترین دکتر شیرازه 

انشالله که برای ما خوب باشه.

ممنون از آرامش و لطفی دارید.

درخواست دوستی براتون فرستادم.

انشالله شما هم به آرزوتون برسید

ببین الان دخترم دید دور لبش حالت دونه دونه زده و براثر خارش قرمز شدند، وای دارم دیونه میشم ، تپش،قلب گرفتم ولی هیچی نگفتم

خودش،میگه مامان مگه چی خودم که اینطوری شدم

2731
دکترش بهترین دکتر شیرازه  انشالله که برای ما خوب باشه. ممنون از آرامش و لطفی دارید. درخواست ...

خواهش میکنم کاری نکردم. انشاءالله زودخوب میشه عزیزم نگران نباش ممنون ازدعات باشه عزیزم درخواستتوقبول میکنم الان

عزیزم داروهاشوبخوره همش رفع میشه

چقدر تو خوبی.

واقعا رفع میشه؟

آخه یه عکس هایی می بینم توی اینترنت ، وحشتناکند،  همش گریه می کنم.

می ترسم باباش هم از ناراحتی یه بلایی سرش بیاد.

خدا رو شکر که گفتی رفع میشه ، خیالم راحت کردی.

چقدر تو خوبی. واقعا رفع میشه؟ آخه یه عکس هایی می بینم توی اینترنت ، وحشتناکند،  همش گریه می ک ...

ممنون عزیزم لطف داری خوبی ازخودت. چرا رفع نشه حتماخوب میشه عزیزم منم تازه درگیربودم همش گریه میکردم عکسای اینترنت ک مفاصل کج شدنومیدیدم گریه میکردم بخودم اومدم گفتم بسته دیگ چقدگریه شایدایناک مفاصلشون کج شده دیر درمان کردن ببین ی چیزبگم خیالت راحت بشه من ازنوک انگشت پاتاگردن ورم وحشتناک داشتم حتی ی قاشق نمیتونستم بگیرم شوهرم لباسامومیپوشوندتوالت فرنگی استفاده می‌کردم داروهاموک خوردم نم نم التهابارفع شدخشکی ازبین رف تونستم راه برم پس مطمئن باش کنترل میشه 

ممنون عزیزم لطف داری خوبی ازخودت. چرا رفع نشه حتماخوب میشه عزیزم منم تازه درگیربودم همش گریه میکردم ...

خدا بهت سلامتی بده ، انشالله هر چی از خدا می خوای ، بهت بده.

من چون دوربرم چنین بیماری نبوده ، همش دچار استرس میشم . اشکم میاد. طفلک دخترم امشب بهم میگه مامان ازم ناراحتی؟ چرا کمتر از قبل باهام صحبت می کنی؟ کار اشتباهی کردم؟

خیلی دلم سوخت .

باید کمتر سرچ کنم و به دکترش ایمان داشته باشم.

ممنون که برایم توضیح می‌دهی،  از اعماق قلبم برات آرزوی سلامتی و بهترینها رو دارم.

اشک امانم را بریده .

عزیزمی

@panizpaliz    

سلام عزیزم خوبی چخبرا 

نینی قشنگت خوبه؟

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

بچه های قدیمی تر حالتون خوبه ؟ 

دلم براتون تنگ شده ♥️

فکر کنم دوباره باید چله برگزار کنم تا بیاین😁

تو فکرش هستم ولی دقیقا نمیدونم چه چله ای بردارم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
خدا بهت سلامتی بده ، انشالله هر چی از خدا می خوای ، بهت بده. من چون دوربرم چنین بیماری نبوده ، همش ...

فدات بشم مرسی ازدعاهای قشنگت.کاری نکردم انشاءالله دخترنازت مثل سابق خوب خوب میشه توروخداشمام سعی کنین مثل قبل رفتارکنین ک دخترتون فکرش مشغول نشه. دکترمنم میگف لطف کن انقدسرچ نکن حالتوبدمیکنه واقعامن ازخیلی وقته درباره روماتیسم سرچ نمیکنم اصلاباورمیکنی بعضی وقتایادم میره روماتیسم دارم. 

خدا بهت سلامتی بده ، انشالله هر چی از خدا می خوای ، بهت بده. من چون دوربرم چنین بیماری نبوده ، همش ...

وای دختر چقدر خود خوری می کنی 

ببین همسر من ژنتیک از سمت مادری لوپوس داره

نزدیک ۱۵ ساله  که سرش حالت پوسته پوسته شد ببخشید حتی به آلت تناسلی اش هم منتقل شد که اگه پیشرفت کنه کلا مجاری ادراری بسته می شه و عمل و.... داره 

یکسری حتی حالت گرفتگی مجاری براش پیش اومد 

فقط همسر من یه حسنی داره بی خیال بی خیاله اصلا خودش رو درگیر دکتر و سرچ نمی کنه من می کردم حرص می خوردم و اینکه چی می شه 

ولی چی شد هیچی یه دوره سرش خوبه خوب می شه مشکل مجاری خوبه خوب می شه یه وقتایی نه دوباره تکرار همینجور 

فهمیدم  همین بی خیالی همسرم خیلی خوبه و بدون حتی یه دونه دارو خوردن باعث خوب شدنش می شه 

هیچی بدتر از استرس نیست همین استرس سیستم ایمنی بدن رو مختل می کنه برای خود شما هم خوب نیست بیمار می شید 

اینقدر اینترنت سرچ نکن بدترین حالت های یه بیماری رو می زاره که یک درصد افراد ممکنه این اتفاق براشون بیفته 

حالا قبلا هم گفتم انشالله بعد امتحانات بچه تون یه دکتر طب سنتی حاذق ببرینش 

خوبی طب سنتی البته اگر دکترش حاذق باشه کمک می کنه اون بهم ریختگی تعادل بدن که باعث بروز بیماری شده را تنظیم کنه

ولی در کل چون فرزندتان استرسی است و فصل امتحان عرق بهارنارنج بگیرید هر شب یه لیوان با عسل شیرین کنید بدید بخورند خیلی برای آرامش خوبه 

این رو دکتر طب سنتی به من بخاطر استرس داد که خیلی خوبه دوست داشتین یکم گلاب و بیدمشک هم اضاف کنید 

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

وای دختر چقدر خود خوری می کنی 

ببین همسر من ژنتیک از سمت مادری لوپوس داره

نزدیک ۱۵ ساله  که سرش حالت پوسته پوسته شد ببخشید حتی به آلت تناسلی اش هم منتقل شد که اگه پیشرفت کنه کلا مجاری ادراری بسته می شه و عمل و.... داره 

یکسری حتی حالت گرفتگی مجاری براش پیش اومد 

فقط همسر من یه حسنی داره بی خیال بی خیاله اصلا خودش رو درگیر دکتر و سرچ نمی کنه من می کردم حرص می خوردم و اینکه چی می شه 

ولی چی شد هیچی یه دوره سرش خوبه خوب می شه مشکل مجاری خوبه خوب می شه یه وقتایی نه دوباره تکرار همینجور 

فهمیدم  همین بی خیالی همسرم خیلی خوبه و بدون حتی یه دونه دارو خوردن باعث خوب شدنش می شه 

هیچی بدتر از استرس نیست همین استرس سیستم ایمنی بدن رو مختل می کنه برای خود شما هم خوب نیست بیمار می شید 

اینقدر اینترنت سرچ نکن بدترین حالت های یه بیماری رو می زاره که یک درصد افراد ممکنه این اتفاق براشون بیفته 

حالا قبلا هم گفتم انشالله بعد امتحانات بچه تون یه دکتر طب سنتی حاذق ببرینش 

خوبی طب سنتی البته اگر دکترش حاذق باشه کمک می کنه اون بهم ریختگی تعادل بدن که باعث بروز بیماری شده را تنظیم کنه

ولی در کل چون فرزندتان استرسی است و فصل امتحان عرق بهارنارنج بگیرید هر شب یه لیوان با عسل شیرین کنید بدید بخورند خیلی برای آرامش خوبه 

این رو دکتر طب سنتی به من بخاطر استرس داد که خیلی خوبه دوست داشتین یکم گلاب و بیدمشک هم اضاف کنید 

یه چیز بالاتر توکل به خدا ، توکل کنید و آرامشتان رو حفظ کنید خداروشکر بیماری خطرناکی نیست و قابل کنترل و حتی خوب شدن 

من که همسرم رو می بینیم فقط می گم بی خیالی برای بیماری های مشکل سیستم ایمنی خیلی خوبه

همسر من حتی آسم هم داره که اینم بیماری خود ایمن قشنگ مشخصه روزهایی که حالش از نظر روانی خوبه هیچ اسپری نمی زنه شده یک هفته هم نزنه ولی موقع عصبانیت یا استرس  یک دفعه وضعیت آسمش وحشتناک می شه

انشالله خدا بزودی دختر گلتون رو شفا می ده و خیالت راحت می شه 

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

فدات بشم مرسی ازدعاهای قشنگت.کاری نکردم انشاءالله دخترنازت مثل سابق خوب خوب میشه توروخداشمام سعی کنی ...

بله درست می فرمایید.

اشتباهم این بود که یک پیج درمان سنتی و ... رو فالو کردم و هر بار یه استوری می گذاشت که قلبم رو تکون میداد.

دیشب بعد از صحبت‌های شما ، آنفالوش کردم که دیگه چیزی نبینم .

انشالله همونی بشه که شما می فرمایید.

ممنون عزیزم.

2706