2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838603 بازدید | 670377 پست
ن من هنوزشکمم اونقد بزرگ.نشده ک از نافم بالاتر بره

من خودم چون دکتر سونوم رفت مسافرت تا یک ماه پیش ابوالفضل نظری برا ۲۸ هفته گرفتم وقت ولی هنوز دکتر خودم نرفتم ک بگه برا چن هفته 

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
 گلم فعلا ک تا دوهفته دیگه وقت ویزیت ندارم...بعد برم ببینم کی دکتر منو میفرسته سونو 

شما چن وقت یبار میرین پیش دکترتون ؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم فعلا ک تا دوهفته دیگه وقت ویزیت ندارم...بعد برم ببینم کی دکتر منو میفرسته سونو 

من هنوز حرکت بچه رو حس نمیکنم فقط بعضی وقتا ی ضربه ای میزنه همین . برا شما چجوره حرکت ؟؟؟

مرسی عزیزم، پس همون برگ خشک کاسنی رو میگیرم، ولی دلمم میخواست خودم بذرشو تهیه کنم،بکاریم،  برگ ...

اره ياسي جون به منم يكي از شاگرداي ايت الله تبريزيان كه طب إسلامي هستن گفت بايد برگ و ريشه كاسني رو بخوري عرقش رو نخوري

...
2731
عزیزم ممنونم از توضیحاتت  پس یعنی خلفی بد نیست آخه یه سرچ تو نت کردم نگرانم کرد.  میگم ب ...

عزیزم یه نصیحت خواهرانه اصلا به طول سرویکست کار نداشته باش شما باید باید سرکلاژ کنی.چون از هفته بیست بارداری به بعد فشار به رحم و دهانه بیشتر میشه و باعث میشه طی یه هفته طول دهانه رحم کوتاه و کوتاه تر بشه.و خدایی نکرده حکایت دوستمون که به تازگی دو قلوهاشو به خاطر بی فکری دکترش از دست داد بشه.از ۱۴ تا ۱۶ هفته فرصت برای سرکلاژ هست.حتما دوست عزیزم برو و انجام بده .

هرچه دلم خواست نه آن می شود❤هرچه خدا خواست همان می شود❤

15.بهار 213, صنم، armaghan

16.zizgol، ترانه _70

17.سارا 1369،

18.آزی اهوازی، eleejoooon

19.رویا مشهدی

20.تورک آنا

21.محیا

22.نسرین_مهر

23.elin 6262

24.آینوووووش 3

25.samaneh_m

26.rakhsh 67

27.pary 12

28. نیلاسمان

29. ninitopol,

30.لی_لا1

31.مینویی فندق داره

32.الهام 67

33.مرمر40

35.سهیلا_جون

36 فاطیما259

37.afshannn

38.mazin70

39.yasimah

40.محمد باران 

مرسی عزیزم، پس همون برگ خشک کاسنی رو میگیرم، ولی دلمم میخواست خودم بذرشو تهیه کنم،بکاریم،  برگ ...

اون که خیلی بهتره اتفاقا همون دکتر میگفت خودتون بکارید و کود و سم هم نزنید و بعد برگ آن را نشسته بخورید چون روایت داریم هر صبح قطره ای از بهشت روی برگ کاسنی.البته نمیدونم از نظر بهداشتی این کار درسته یا نه

2738
شما چن وقت یبار میرین پیش دکترتون ؟؟

ماهی یکبار

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
من هنوز حرکت بچه رو حس نمیکنم فقط بعضی وقتا ی ضربه ای میزنه همین . برا شما چجوره حرکت ؟؟؟

من دیگه کامل حسش میکنم..شما فک کنم جفتت قدامیه هنوز وقت داری ک کامل حس کنی

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام مجدد... من اومدم.... اینم جوجه اردک من... مرد جنگجوی مامانش... ممنون که دعام کردین.... زایمان س ...

وااااااای عزیزدلممممممم ای جوووونم رویا جون بسلامتی انشالله قدم فرشته کوچولوت مبارک انشالله زیر سایه ی پدر مادر بزرگ بشه این آقا کوچولوی خوردنی 😍💋💋💋💋💋من که بخدا غش کردم براش 😄

من دیگه کامل حسش میکنم..شما فک کنم جفتت قدامیه هنوز وقت داری ک کامل حس کنی

چجوریه حس هات ؟؟ 

2706