2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6832270 بازدید | 669939 پست
ترشحات شما هم کش دار بود ؟؟  به خدا یهو انقههه ترسیییییدم

خيلي عزيزم دقيقا انگار تخمك گذاريمه من چون خودم مشكلي ندارم هر ماه ترشحات كشدار داشتم بعد واسه پانكچر كه آمپول ميزدم از ٩سيكل اينطورا شروع شد اونم خيلي زياد كه ببخشيد هر يك ساعت لباس زيرمو عوض ميكردم بعد گريه ميكردم كه من هر چي فوليكول دارم داره آزاد ميشه 🤣🤣 ولي اينطور نبود بعد روز پانكچر ١٥تا تخمك داشتم كه ١٢تا جنين شد خدارو شكر اصلا نگران نباش آزاد شدنش فقط با اون آمپول آخري كه گفتن ساعت دقيق بايد بزني 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خيلي عزيزم دقيقا انگار تخمك گذاريمه من چون خودم مشكلي ندارم هر ماه ترشحات كشدار داشتم بعد واسه پانكچ ...

آخه بعضیا یه آمپول هم میزنن بعد آمپولای پانکچرشون یا به همراه همون آمپولا 

اسم ستروتاید یا سینافکته که باعث میشه تخمکا آزاد نشن 

که من قبل آمپول های اصلی ۱۰ روز زدم ولی الان دیگه نمیزنم 

میترسم اونو نمیزنم تخمکا آزاد شن 

ولی دکتر دیگه به من نداد و گف قطش کن فقط آمپولای اصلی 

برا شما هم اینجوری بود ؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟درسته گلم منم زیاد درگیر اینکه‌چندبار تکون خورده نیستم،همین که تازگیا یکم‌ ورجه‌وورجه هاشو میف ...

عزيزم من هم زياد به پهلوي چپ خوابم نميبره ، سعي كن به پهلو بخوابي ولي زياد هم فكرت رو درگيرش نكن .

عزيزم من هم زياد به پهلوي چپ خوابم نميبره ، سعي كن به پهلو بخوابي ولي زياد هم فكرت رو درگيرش نكن .

خیالم‌راحت شد‌ عزیزم.چشم همش به‌پهلو میخوابم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2742
چه جالب😏 دردی که قراره خودم بکشم و دهنی که ازم سرویس بشه اصلا مهم نیست.... خدا خدا میکنم برای بچه ...

عزيزم ان شا الله كه به سلامت زايمان ميكني ، ماماي همراه حتما داشته باش و بيمارستان خوب برو ، ان شا الله كه ني ني نازت به سلامت مياد توي آغوشت .

آخه بعضیا یه آمپول هم میزنن بعد آمپولای پانکچرشون یا به همراه همون آمپولا  اسم ستروتاید یا سین ...

من اسم آمپولامو يادم نيست ولي ميدونم امپولايي كه الان شما گفتي نبود ببين من هميشه ١٢سيكل تخمكم آزاد ميشد بعد واسه پانكچر همش نگران بودم ولي ١٤سيكل روز پانكچرم بود حتي من با گريه بيهوش شدم ولي خدارو شكر الكي استرس داشتم 

شما الان چند سيكلي بعد روز پانكچرت كيه؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
من اسم آمپولامو يادم نيست ولي ميدونم امپولايي كه الان شما گفتي نبود ببين من هميشه ١٢سيكل تخمكم آزاد ...

من امروز ۱۰ سیکل هستم 

همیشه هم همین ۱۰ سیکل تخمکم آزاد میشد که دقیقا امروزم ترشح داشتم واسه همین خیلی ناراحتم و ترسیدم 

حالا معلومم نیست پانکچر کی باشه روز ۱۳ گف دوباره برم سونو 

2740
من امروز ۱۰ سیکل هستم  همیشه هم همین ۱۰ سیکل تخمکم آزاد میشد که دقیقا امروزم ترشح داشتم واسه ه ...

نه اصلا خيالت راحت من از ٩سيكل تا ١٣سيكل كلي ترشح داشتم بعد جالب روز پانكچر نداشتم ايشالا ١٣سيكل ميري كلي فولي با كيفيت داري بعد چون شما داري دارو استفاده ميكني الان آزاد نميشه اصلا 

تازه من فقط ٨سيكل سونو كردم و دكتر آمپول دادو گفت برو ١٤سيكل پانكچر باز واسه شما خوبه گفته ١٣هم بيا سونو

نه اصلا خيالت راحت من از ٩سيكل تا ١٣سيكل كلي ترشح داشتم بعد جالب روز پانكچر نداشتم ايشالا ١٣سيكل مير ...

ممنون ایشالا که همین جوری میگی باشه 

ممنون تا دیروقت جوابمو دادی 

ایشالا به هرچی میخوای برسی 

ممنون ایشالا که همین جوری میگی باشه  ممنون تا دیروقت جوابمو دادی  ایشالا به هرچی میخوای ...

ممنون عزيزم استرس رو دور كن توكل كن به خدا انشاالله بهترين اتفاق برات بيفته حتما بيا خبر بده از خودت🌺

من حواسم باشه ترشح داشتم نترسم😁😁 اولین باره میشنوم در این مورد.

راستی واسه بادکش گفتین چون تخمدونام درحال تحریک شدن هستن بهتره انجام ندم.روغن سیاهدونه چی؟ میتونم با روغن سیاهدونه اون قسمت رحم و تخمدونام رو مالش بدم؟

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.

سلام بچه ها خوبید چه خبرا

دلم براتون تنگ شده امیدوارم همگی تلاشهاتون به بار نشسته باشه

منم التماس دعا دارم از همه تون

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
واقعا؟خیلی بزرگه رویا جون؟منم یه پتوی مسافرتی از این سبکا مچاله میکنم میذارم پیش خودم ولی هنوز شکمم ...

من بيچاره كه با دخترم روي زمين ميخوابيم ، دخترم اينقدر غلت ميخوره كه تا من ميخوام پهلو به پهلو بشم ميبينم پشتم خوابيده ، از اونجايي هم كه تا تكونش ميدي بيدار ميشه همونجوري به خوابيدنم ادامه ميدم ، كلا يعني دو تا رختخواب پهن ميكنيم خانم سه چهارمش رو در اختيار خودش ميگيره يك چهارمش هم براي من بيچاره هست ، تازه دستشويي هم داشته باشم جرات ندارم برم چون بيدار ميشه و دنبال من راه ميفته مياد . 😂😂😂😂 از اين بارداريهاي شيرين ان شا الله قسمت همتون بشه . 😍😍😍

سلام دوستان خوبم امیدوارم همگی هر ارزویی دارین بش برسین من قصد دارم ای وی اف کنم میشه کمکم کنید وبگید چطور کیفیت وتعداد تخمکام رو زیاد کنم از نظر تغذیه و چیزای دیگه 

غیر از روغن سیاهدونه ممنونم 

2706