2733
2734
منم 28 ازدواج کردم الانم 36 سالمه و یه دختر 3 ساله دارم . واقعا شما ها که زود ازدواج کردین از همه چی ...

حتی خاله هام که میرن سرکار حسرت زندگی منو میخورن میگن تو خوشبخت تری از ما 

شیشه عطرم شکسته بود.حیاط پر از بوی خدا شده بود.و من در اغوش ماه برای همیشه به خواب رفته بودم.با گونه خیس و کبود سیزده سالگیم که جای اخرین بوسه مادرم بود
فدات بشم نشد حتما برو پیگیری کن چرا نشده عکس رنگی هم چی رو مشخص میکنه به امید خدا عزیزم 😍

حتما 😍

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حتی خاله هام که میرن سرکار حسرت زندگی منو میخورن میگن تو خوشبخت تری از ما 

از چه نظر خوشبخت تری؟ همسرهاشون خوب نیستن؟

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
بچه ها راضی هستید؟ یا اینکه با خودتون می گید ایکاش کمی دیرتر ازدواج می کردم؟ یا می گید نه، اگر میش ...

من ک راصی راصیم اگ حتی کوچیکتر هم بودم همسرم میومد خواستگاریم بازم خاتومش میشدم...و ازدواج دیر یا زود هم قسمت ادم هس و ربطی به شهر بزرگ و کوچیک نداره خانواده خودم میگفتن تا لیسانست نگرفتی خبری نی اما ترم دو بودم لروواج کردم و درسمم ادامه دادم و قصد ادانه دادن هم دارم...ان شالله هم راصی باشن از بختشون

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

منم درسته زود ازدواج کردم  خدارو شکر راضیم 

ولی یه  زن  به خاطر بدنش چون ظریف هست  زود شکسته میشه 

زیر بیست هیچ وقت دختر دسته گل  ونداشتمو شوهرنمیدم🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
2738
از چه نظر خوشبخت تری؟ همسرهاشون خوب نیستن؟

همسرای اونام عالین .ولی همسر من اخلاق خوب زیاد دارهد.حتی من از نظر مالی خیلی راحت ترم تا اونا با این که شاغل نیستم چون همسرم هیچی دریغ نمیکنه از من کل حقوقش دست منه

شیشه عطرم شکسته بود.حیاط پر از بوی خدا شده بود.و من در اغوش ماه برای همیشه به خواب رفته بودم.با گونه خیس و کبود سیزده سالگیم که جای اخرین بوسه مادرم بود
خوشبخت باشی عزیزم 

ممنون گلم همچنین

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
همسرای اونام عالین .ولی همسر من اخلاق خوب زیاد دارهد.حتی من از نظر مالی خیلی راحت ترم تا اونا با این ...

خوشبخت باشی همیشه :)

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
[QUOTE=54257367]عزیزم به سادگی  اطلاعات  نمیدی   ترورت میکنیم 😂😂😂😂😂[/QUOTEادورت ...

آدرس  بده نجاتت  بدم  😂😂😂

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
خوشبخت باشی همیشه :)

ممنون عزیزم .همچنین 😙😙

2706