2733
2734
منم 28 ازدواج کردم الانم 36 سالمه و یه دختر 3 ساله دارم . واقعا شما ها که زود ازدواج کردین از همه چی ...

همه چی خوبه خداروشکر،

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم 28 ازدواج کردم الانم 36 سالمه و یه دختر 3 ساله دارم . واقعا شما ها که زود ازدواج کردین از همه چی ...

من که خداروشکر راضیم 

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2731
وای شهر شما عراقی داره🙄🙄

کورد عراقی داریم😁😂

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
عزیز در اقدامم ببینم خدا چی میخواد

منم دوماهه اقدامم 

ایشاالله خدا اول به تو نی نی بده بعد به من😘😘

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
به نظر من اول درستون رو بخونید  استقلال مالی داشته باشید و بعد ازدواج کنید.باور کنین  هم ع ...

به نظر منم درس خوندن و استقلال مالی و بعدش ازدواج خیلی مشکلات را کم میکنه . خیلی سخته تو 20 سالگی ازدواج کردن آخه آدم هنوز نمیدونه با خودش چند چنده و یا اینکه اصلا خصوصیات خودشو خوب نمیشناسه

عزیز در اقدامم ببینم خدا چی میخواد

عزیزم به سادگی  اطلاعات  نمیدی  

ترورت میکنیم 😂😂😂😂😂

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده

من خیلی راضیم عزیزم .چون همسرم فرشتس و اصلا بهم سخت نمیگذره 

شیشه عطرم شکسته بود.حیاط پر از بوی خدا شده بود.و من در اغوش ماه برای همیشه به خواب رفته بودم.با گونه خیس و کبود سیزده سالگیم که جای اخرین بوسه مادرم بود
ای جان اره شهر شما داره ولی شهر من نداره 😂😃

جوانرود نیستی

منم دوماهه اقدامم  ایشاالله خدا اول به تو نی نی بده بعد به من😘😘

فدات بشم نشد حتما برو پیگیری کن چرا نشده عکس رنگی هم چی رو مشخص میکنه به امید خدا عزیزم 😍

برای بچه دار شدنم دعا کنید 

بچه های این تاپیکو نمی دونم ولی اصولا فلسفه اینجور ازدواج کردنها اینه که خانمها کار نکنن اگر نه پوستشون خراب میشه    ... کسی که اینقدر سنتی فکر میکنه  و تو نوجوانی ازدواج می کنه لابد روی زندگی و نقش زن و مرد هم بسیار سنتی فکر میکنه دیگه. 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2706