2737
2734
عنوان

انقد ناراحتم‌که....

261 بازدید | 11 پست

سلااام انقد ناراحتم که خدا میدونه 

۲ماه و نیمه شیر میدم س.ی.ن.م خیلی باهم تفاوت داره.سمت چپ خیییلییی کوچیک تره😔😔😔

دست هم که میزنم راستیه سفته چپی شلِ شل شده.راهی هست که اندازه بشه؟

برای آدم های کنارمون عاقل ترین آدمیم،برای اونکه دوستش داریم بچه ترین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من که از الان سینه راستم بزرگتر شده فرق میکنه...ولی سمت چپی خیلی ترشح داره

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
2738
برا منم همین بود تابلو بود  بعد یه مدت خوب میشه البته سینه من که کوچک بود شیر هم کمتر داشت سع ...

میگن شیر کم ربطی به اندازه سینه نداره عزیزم

به تغذیه مربوطه

البته من فکر میکنم ارثیم باشه البته نظر خودمه

خدایا شکرت ...  
میگن شیر کم ربطی به اندازه سینه نداره عزیزم به تغذیه مربوطه البته من فکر میکنم ارثیم باشه البته نظ ...

دوستم نی نی ت به دنیا بیاد به امید خدا چن روز اول زایمان سینه هات متورم میشه و بعدش کم کم ورمش می خوابه و بعد غدد شیریت فعال می شن که آغوز تبدیل به شیر می شه.. انشالله وقتی نازنینتو شیر دادی از یک سینه ات فرقش و متوجه می شی که سینه ای که از شیر تخلیه شده با سینه ای که شیر داره از نظر اندازه تفاوت داره و یا اینکه سینه ای که شیرت بیشتر از اون یکیه خودت متوجه می شی که سایز ش متفاوت می شه ؛ چون  غدد شیری سینهو جریان شیر تو اون سینه بیشتره

اما در مورد تغذیه به نظرم بی ربطه.. میتونه به بزرگی سینه کمک کنه ولی نه اینکه یه سینه بزرگ شه یکی کوچیک بمونه

بحث ارث هم به نظرم قابل قبوله که بعضیا مدل بدنش همینه هر چند که به طور طبیعی سایز هر دو سینه در موارد عادی هم یک اندازه نیست ولی اگه تفاوتش خیلی زیاد باشه به موارد بالا بستگی داره و دور از جووون همگی گاهی هم رشد توده تو یه سینه هم می تونه باعث تغییر در سایز شه