2733
2739
عنوان

به نظرتون شبا به جای شیر به نی نی آب بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من نصفه شب بهش اب بدم خونه رو گذاشته رو سرش طوری گریه میکنه که نفسش میره.یه بار این کارو کردم به ...

بچه ها خیلی باهوشن . دستتون رو خونده که هر چی صداش بره بالاتر زودتر تسلیم میشین . من اصلا تسلیم نشدم با اینکه خیلی اذیت شدیم دوتامون ولی  واقعا از شیر شب گرفتمش و هم به سلامت دندونهاش کمک کردم هم راحت تا صبح میخوابید. 

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
2742
ممنون ببینم میتونم کم کنم یانه.خیلی ناراحتم

مارک شیرخشکش چیه و چقدر میخوره هر چند ساعت؟

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 
بچه ها خیلی باهوشن . دستتون رو خونده که هر چی صداش بره بالاتر زودتر تسلیم میشین . من اصلا تسلیم نشدم ...

بله عزیزم حرفت درسته.ولی پسر من خیلس زود ریسه میره و کبود میشه و نفسش میره...به خاطر همین فعلا بیخیال شدم و شبها شیر میدم...تا توکل به خدا رفته  رفته بزرگ بشه ببینم چی میشه.

شش ماهگی ۱۲بود

پسر من ۶ ماهشه ۹ کیلو هستش دکترش داره مغز منو میخوره که شیر رو کم کنم . عزیزم نگران نباش فقط تا جایی که میتونی فاصله شیر ها رو زیادتر کن چون به همون فاصله هم سریع عادت میکنه . و اینکه سعی کن نیزان شیر رو کمتر بگیری به خصوص تو خواب . دیدی شیر براش کم اومده و میخواد بزنه زیر گریه پستونک بزار دهنش و سرگرمش کن سریع یادش میره من الان دارم همینکارو میکنم

👈 عضو کمپین مبارزه با کلمه ی شوشو😖😡😠
2738
شیرخشک نمیخوره.شیر خودمو میخوره

اها پس شیر خودت چربه 

میتونی خودت رژیم بگیری و غذاهای چرب نخوری

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 
من از شش ماهگی شبها شیر خودم رو قطع کردم و هر چی بیدار شد فقط اب دادم. یک دو هفته ای دید به جز اب خب ...

خیلی خوبه که کنار اومده آخه بچه. آون سن خیلی به شیر احتیاج داره ووابسته هست

2706