2733
2734
عنوان

به نظرتون شبا به جای شیر به نی نی آب بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 57 پست
پستونکو حتی تو خواب هم نمیخوره.

ای وای کاش یکم عادتش میدادی از نوزادیش واقعا نجات دهندست. ولی در کل میزان و فاصله ی شیر دهیت رو تغییر بده

👈 عضو کمپین مبارزه با کلمه ی شوشو😖😡😠
واقعا تاثیر داره؟پس رژیم میگیرم

پسر منم تپلی بود ولی من کاری نکردم... البته منحنی رشد مهمه قد ووزنش اگه باهم بالا میره کلا بچه درشتیه ماشاءالله.... پسر من از شیر که گرفتم یه دفعه لاغر شد....هم راه میافتم وزن کم میکنن هم موقع از شیر گرفتن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه که کنار اومده آخه بچه. آون سن خیلی به شیر احتیاج داره ووابسته هست

علم پزشکی تاکید داره که شیر شب  شش ماهگی قطع بشه .  من اخر شب سیرش میکردم ..صبح زود هم شیر میخورد . الان دیگه نوزاد نیست چهار سال و نیمه ست . خداروشکر مشکلی پیش نیومده.

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
2728
علم پزشکی تاکید داره که شیر شب  شش ماهگی قطع بشه .  من اخر شب سیرش میکردم ..صبح زود ...

خدا حفظش کنه ولی درکل خیلی آقا یا خانوم بوده کوتاه اومده خخخخخ.. نه من به دوتا بچه هامم تا 22 دوماهگی شیر دادم البته از 18. ماهگی پروسه از شیر گرفتن رو شروع کردم اذیت نشدن 

اره قدش هم خوبه ولی وزنش خیلی بالاست

خوب قدش به نسبت وزنش متناسب نیست یعنی؟؟ مثلا وزنش بالای منحنی هست قدش هم  بالای منحنیه؟؟ البته باز با دکتر مشورت کن ولی اذیت میشه میتونی دفعات شیر رو کم کنی یه.دفعه بهش شوک نده گناه داره... 

خوب قدش به نسبت وزنش متناسب نیست یعنی؟؟ مثلا وزنش بالای منحنی هست قدمش بالای منحنی؟؟ البته باز با دک ...

قدشم بالای منحنی هست.ولی وزنش دیگه چسبیده بالای صفحه دیگه جایی نداره بالاتر از اون بنویسن

قدشم بالای منحنی هست.ولی وزنش دیگه چسبیده بالای صفحه دیگه جایی نداره بالاتر از اون بنویسن

عزیزم خدا نگه داره برات به.پسر منم خیلی گیر میداد بهداشت البته اون نزدیک 9کیلوبود اگه یادم مونده باشه،،ولی دکترش میگفت کلا درشته الان 2سال ونیمه شده دکتر میگه قد ووزنش برا 3ساله برا همین میگم حتما درشته 

حالا تحرک وراه رفتن شروع بشه کم میکنه 

2740

شیرتون تا یکسالگی بهش بدین اما تعداد دفعات توی شب را کم کنید و بعد از یکسالگی شیر شب را قطع کنیند جدای از اضافه وزن و خطراتش شیر شب دندون ها را خراب میکنه و قد هم کوتاه میکنه. البته اینار فوق تخصص تغذیه کودکان برای بچه ام گفت و من به جاش آب میدادم بهش البته یه هفته سختی داشت اما عادت میکنه خودتون باید تلاش کنیند و صبر و حوصله داشته باشیند

عزیزم نظر دکترت مهمه اینجا اغلب نظر شخصی میدن سلامتیه بچت رو دکتر تعیین میکنه 

ماشالا وزنش زیاده حداقل شبازمان کمتری از میزان عادی بهش شیربده اروم آروم به حجم کم عادتش بده

یاعلی

اگه رشدش خوبه از شش ماهگی باید شیر شب رو بتدریج کم کنبن.

هر دفعه بیدار می سه فقط بهش اب بدزن نخواست گریه کرد هم‌کوتاه نیاین .مثلا اگه هر ۳ ساعت بیدار می شه یه بار آب بدبن دفعه بعد شیر کم کم همه وعده های شیر شب رو با اب جایگزین کنید .ممکنه شبهای اول خیلی بی تابی کنه ولی با ملابمت راه ببرین و بخوابونیدش بنرور یاد می گیره شب وقت خوابه