2733
2739
عنوان

داستان زندگي لعنتي

| مشاهده متن کامل بحث + 270144 بازدید | 1058 پست
استارتر عزیز داستانتو خوندم و خیلی ناراحت شدم ولی باز جای شکرش باقیه که کات کردی و باهاش ازدواج نکرد ...

وااا این حرفا کدومه

انقدرررر دیدم مردایی که راحتم کنار اومدن

شاید مردایی باشن که کنار نمیان که بسیار عجیب و نشونه عقب ماندگیشونه

اما همه مردا اونطوری نیستن

این حرفا دگ ا مد افتاده

الان مردا دنبال دخترین که موقعیتش خوب باشه

همین🙄🙄

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......
عزیزم گذشته دیگه فراموش کن برو ترمیم کن اگه خیلی برات مهمه دوست منم رف ترمیم کرد پیش یه دکتر خوب ...

تورو خدا ازین پیشنهادات ندین

ترمیم چه صیغه ایه؟؟

مگه این خانوم انسان نیس؟؟

اینکارای حیوانی چیه؟؟

استارتر عاقلانه رفتارکن

ترمیمم نکن

اون مساله الان بخشی از توا

کسی اگه دوست داشته باشه همینجوری باید دوست داشته...نخوادت اینجوری به درک

اشتباه از تو نیس

این یه مساله عادی تو سر تا سر جهانه

مشکل از مغزای کوچیکه

جرا میخوای خودتو گرفتار همچین ادمایی کنی؟؟

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علي براي من مرده و كاملااااخوشحالم ك نيس

افرین زندگی خودتو دوست داشته باش شروع کن منتظر تایپیک های خوب و سرحال ازت هستیم بنظرم خدا خیلی دوست داره که باهاش زیر یه سقف نرفتی این سایت پر از تایپیک افرادی هست که بچه دارن و خانواده شوهرشو مثل مادر علی زنگی رو براشون زهرمار کرده و هیچ راه فراری ندارن کافیه یکم بگردی و بخونی تایپیک هارو بازم خوش بحال شنا که آزادی و یه خانواده دا ه که پشتت هستن و هرکاری دوست داری میتونی انجام بدی بدون عذاب کشیدن از اینکه مادر شوهرم بی همه چه قیامتی میشه 

حق با شماست واقعا درست ميگي حكمت خدا واقعا چيز عجيبيه... فقط كاش خدا ب انداره امتحاناي هايي ك ميگير ...

عزیزم شما اول برو پیش یه روانشناس و از نظر روحی خودتو بساز بعد برو پیش یه متخصص زنان و مشکلتو بگو ،نترس کمکت میکنه ،بعدم ازدواج کن ،نگران بعدشم نباش  ،به نظر من این دوشیزه نبودن شما یه رازه اونم واسه خودت و کسی هم نمیفهمه بعدشم خیلیا هستن طرف رو همینجوری قبول میکنن ،انقدر خودتو اذیت نکن ،والا مثل شما من دیدم انقدر خودشو اذیت نکرده ،شما از نظر روحی خیلی در فشاری تا جسمی

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2731

الان کسی دیگه دکتر نمیبره دختر رو واسه گواهی ،اونایی هم که میرن خودشون میرن واسه محکم کاری

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2738
خب تجربش کنی یه نیازه که خداوند تووجود هم زن هم‌مرد گذاشته این محدودیتارو فقط ما داریم نه کشورها ونه ...

خداوند تو وجود زن و مرد گذاشته ولی براش حد و حدو تعیین کرده شما چرا احکام خدارو تا جایی که بنفعتونه قبول دارین خدا گفته اسلام امت وسطه ینی نه افراط ن تفریط هر چیزی به حد و اندازه خودش اگه رابطه میخوای ازدواج کن حیا و غیرت در فطرت انسان بوده و هست 

ببخشید این کجاش امتحان خداست؟؟؟؟؟؟ این بلا وگرفتاریه که به خاطر اینه که دستورات الهی رو ندید گرفتید ...

گل گفتی....

هر کجا هستم، باشم،اسمان مال من است.‌پنجره، فکر_ هوا. عشق ، زمین ، مال من است.‌( بهترین مامان)
عزیزم من درکت می کنم این که بکارتت رو از دست دادس چیز بدی نیست سعی کن رو خودت کار کنی ارزش ادم به یه ...

یعنی چی حق داشته نفهمه. از دست دادن بکارت چیز بدب نیست؟؟؟؟

هر کجا هستم، باشم،اسمان مال من است.‌پنجره، فکر_ هوا. عشق ، زمین ، مال من است.‌( بهترین مامان)
وااا این حرفا کدومه انقدرررر دیدم مردایی که راحتم کنار اومدن شاید مردایی باشن که کنار نمیان که بسی ...

این چ‌حرفای عجیبیه ک میزنین چرا میخواین همچین گناه بزرگی رو عادی جلوه بدین. خجالت‌داره واقعا.‌مردی ک راحت با همچین چیزی کنار بیاد از خریتشه نه‌‌چیز دیگه

سلام بهارخانوم اولا اینکه تقصیر خودت بود حتی اگه 14سالتم بود انقدر بی عقلی فکرنکنم نرمال باشه 

بعدشم منم باهمسرم اختلاف سنی دارم 12سال 

همسرمم افغانیه میتونستی از ملیت استفاده نکنی 

کارت اشتباه بود بعدشم افغانیا خیلیم خوشگلن اینکه علی شما از کدوم در دهات هست بخودت مربوطه دیگه اسم ملیت نگیر برای تک تک مشکلاتتم حماقت خودت بود 

2706