2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عسل . کرم الفا

دوتا جای سوختگی دارمیکیش تازه سوخته یکیش دو ماهه.اعصابم خوردا ها.بدنم هم یه جوریه که جای زخم میمونه.اینی که شما میگید خوبه؟

خدا جونم، ممنونم که همیشه هوامو داشتی و داری،چاکرتیم  

آلوعه عورااا😁 اون مایعش هست پوستشو میکنی اون بمال به سوختگی ، روغن کجد عالیه جاش رو هم میبره ، گاز وازلینی هم خوب میکنه ولی جاش رو نمیبره . پماد سوختگی خارجی هم بگیری عالیهههه خوب که میشه هیچ جاش هم محو میشه اصلا پیدا نیس که سوخته 

2738
آلوعه عورااا😁 اون مایعش هست پوستشو میکنی اون بمال به سوختگی ، روغن کجد عالیه جاش رو هم میبره ، گاز ...

مارک خاصی میشناسید که امتحانش رو پس داده باشه؟؟

خدا جونم، ممنونم که همیشه هوامو داشتی و داری،چاکرتیم  
دوتا جای سوختگی دارمیکیش تازه سوخته یکیش دو ماهه.اعصابم خوردا ها.بدنم هم یه جوریه که جای زخم میمونه. ...

راستش صورت دوستم سوخته بود رفت داروخونه خودش گفت اینا رو بزن به شش ماه هم نکشید خوب شد .شما برو داروخونه خودشون بر طبق میزان سوختگی.داروهای بهتری شاید بدن 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2706