2752
2734

دوستان میخوام ختم صلوات بزارم برای مثبت شدن بی بی چک های منفی 

چون خودم بی تابی های زوج های دیگه رو دیدم 

ختم صلوات به این شکل که از این جمعه تا آخرین جمعه دهه سوم فاطمیه به تعدادی که اعلام کردید صلوات بفرستید 

شما چند تا می فرستید ؟

از ۲۰ تا هر چندتا که دوست دارید 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

200

من نمیدونم چرا زن ها فکر میکنند همه ی مردا بی احساسن،اصلا هم اینطور نیست،مردا کلی هم احساس دارند!                                                                                                                                                                                                                  احساس خستگی،احساس تشنگی،احساس گشنه گی،احساس رییس بودن،والا این همه احساس،خانوما ناشکر نباشید😆😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چرا؟

چون هم واجب نیست فقط ثواب صلوات رو بیشتر میکنه و بیشتر برای امام زمانه هم اگر بخواین بگید طولانی میشه ما الان هر هفته 3 شنبه ها سفره صلوات داریم که حدودا 14 هزار تا صلوات ختم میشه اونجا هم برای زود تموم شدن سفره میگن لازم نیست حتما بگید

من نمیدونم چرا زن ها فکر میکنند همه ی مردا بی احساسن،اصلا هم اینطور نیست،مردا کلی هم احساس دارند!                                                                                                                                                                                                                  احساس خستگی،احساس تشنگی،احساس گشنه گی،احساس رییس بودن،والا این همه احساس،خانوما ناشکر نباشید😆😂
چون هم واجب نیست فقط ثواب صلوات رو بیشتر میکنه هم اگر بخواین بگید طولانی میشه ما الان هر هفته 3 شنبه ...

ولی گفتنش خیلی بهتره و من عادت ب گفتنش دارم

تو باعث شدی فكر كنم دنيا هنوزم ارزش زندگی كردن رو داره💙
چون هم واجب نیست فقط ثواب صلوات رو بیشتر میکنه و بیشتر برای امام زمانه هم اگر بخواین بگید طولانی میش ...

منم یکی از دوستانم میخواست برای شفای بینار سرطانی ختم صلوات برداره گفتند نباید و عجل فرجهم رو بگید چون برای ظهور آقا میشه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
ولی گفتنش خیلی بهتره و من عادت ب گفتنش دارم

بله گفتنش بهتره ولی استارتر میگن نگیم 😊 شما هر جور راحتی اصل نیت و فرستادن صلواته

2706