2737
2734

صیفی جات میوه اینترنتی سفارش دادید؟ کیفیت و قیمتش چطور بوده؟

اگه آرزوهاتو بنویسی و بذاری رو شونه هام میرم اون دور دورا . اونقدر میرم و میرم تا برسونمش به دست برآورده کننده آرزوها ......اونوقت لبخند شادمانه تو بهترین هدیه تمام عمرم میشه.... ای کاش بشه

نه والا خودمون سبزی میخریم تمیز میکنیم میشوریم خورد میکنیم بعدم فریز فک میکنم اینجوری تمیز تر وبهداشتی تره

خدایاشکرت برا هدیه ای ک بهم دادی پس به خودت میسپارمش سالم و صالح باشه انشاالله و اگه لایق میدونی دختر باشه خداجونم  

من سبزی خرد شده رو نمیگم. همون محصولاتی که  از سبزی فروشی میخرید رو سفارش بدید بیارن. چون دور وبر خونه ما میوه فروشی نیست . میخوام بیرون نرم

اگه آرزوهاتو بنویسی و بذاری رو شونه هام میرم اون دور دورا . اونقدر میرم و میرم تا برسونمش به دست برآورده کننده آرزوها ......اونوقت لبخند شادمانه تو بهترین هدیه تمام عمرم میشه.... ای کاش بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منظورم همون میوه و صیفی جات مورد استفاده روزمره هست. تو اینس تا خانمی گفت سفارش داده خیلی راضی بود . ولی نمیدونم کدوم سایت بود

من سبزی خرد شده رو نمیگم. همون محصولاتی که  از سبزی فروشی میخرید رو سفارش بدید بیارن. چون دور و ...

نه خودم میرم میخرم واسه منم دوره ولی شبا باشوهرم پیاده روی ام میکنم اونارم خرید میکنم چون میدونم دقیقا چی لازم دارمو چقدر میخرم.یکی از دوستام اینجوری خرید میکنه.خوبه معمولا قیمتش رو نمیدونم

خدایاشکرت برا هدیه ای ک بهم دادی پس به خودت میسپارمش سالم و صالح باشه انشاالله و اگه لایق میدونی دختر باشه خداجونم  

سایتش رو پیدا کردی به ما هم بگو 

من روکولند سوپر مارکت اینترنتی رو دیدم که میوه و بعضی سبزیجات رو انلاین و دستچین شده میفروشه اما قیمتاش نجومی معمولا یا حد اقل ۲۰ ۳۰ درصد ارزوناش گرونتر از بیرونه

سایت سبزالو رو دیدم قیمتاش که از میوه فروشی که ازهمه به ما نزدیکتره ارزونتر بود. رایگان میاره. ولی تاحالا سفارش ندادم. میخواستم ببینم کسی تجربه داره یانه.

2738
سایتش رو پیدا کردی به ما هم بگو  من روکولند سوپر مارکت اینترنتی رو دیدم که میوه و بعضی سبزیجات ...

سلام

من یک سایتی پیدا کردم به اسم کشاورزی خاص. خودشون تو گلخونه تولید میکنن خواستی میتونی بری سفارش بدی