2737
2734
عنوان

از بچه داری تو غریبی خسته ام

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 36 پست

عزیزم منم تو غربتم یه پسر18ماهه فوق العاده شیطون و پر انرژی دارم خیلی سخته بعضی وقتا سرش داد میزنم بعضی وقتام میزنم تو پوشکش که همیشه هم عذاب وجدان شدید میگیرم ولی چیکار کنم خیلی کم حوصله هستم زودم عصبی میشم جدیدا یه شهربازی کوچک سرپوشیده برا بچه ها پیدا کردم بعضی وقتا میبرمش انرژی شو تخلیه میکنه اونجا 

دوستان هر جا دلتون شکست برا بیمارها هم دعا کنید مخصوصا بچه ها 
اول بگو شکرا لله بعد عزیزم برو مشاوره پیگیر نحوه ی تغذیه اش باش مثلا شکلات نده بهش و پیش طبیب طب ...

حتما اینکار رو میکنم ممنون از راهنماییت.

شما از اینکار جواب گرفتید ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم وضعم همینه پسرم خیلی شیطونه تازه اون دوسالشه 

تازه باردارم هستم کلا دست تنهام شوهرم اکثرا خونه نیس .. میگرنمم یه طرف 

اما دلم نمیاد سر بچه خالی کنم یکمم عصبانی شم زود عذاب وجدان میگیرم صبور باش بالاخره مادریم

خییییلی بده بچه با گریه و ناراحتی بخوابه ها!!!! 

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
2731

یه سفر برو پیش خانوادت یا اونا را دعوت کن بیان پیشت... بچه خسته میشه تو خونه..‌‌. دوستی رفیقی چیزی ندارین؟؟؟؟ من چند روز پیش دخترمو بردم مولودی..‌‌ خیلی به دوتامون خوش گذشت....با اینکه خیلی شیطونی کرد ولی خوب بود

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
از بازی خسته نمیشه بخدا ...انقدر بازی میکنیم از صبح که خودم هلاک میشم ولی اون هنوز انرژی داره 😢😢😢 ...

عزیزم درکت میکنم منم دوتا بچم رو تو همین شرایط بزرگ کردم الان کوچیکه دوسال 4ماهشه مجبورم یکم شبا دیر تر بخوابونم تا صبح یکم بخوابه منم بخوابم ...خیلی سخته ..

ولی بدون بچه مشکلی نداره تو خودت خسته ایی باید برسی به خودت ویتامین بخور آهن بخور وقتی همسرت هست هر چند کوتاه بسپار بهش یکم برادخودت باش ..

2740
میخواد بازی کنه برای همین راضی به خواب نمیشه..‌سرش رو با تی وی گرم‌کن ظهرا نیم‌ساعت خودت بخواب.. خوا ...

باز خوبه وقتی غش میکنی یکی هست پیش بچه ات باشه من یه موقع هایی ظهرها خواب میرم مید موهامو میکشه یا یه چیزی میزنه تو سرم که پاشو 😧😧منم دیگه تا شب حالم گرفته اس ...

پسر من 4سالشه منم تنهام از صبح تا شب تو خونه ام با این بچه خسته میشم مهد کودک فرستادم الان چند ماهیه نمیره میگه منو میزنن حتی دوست نداره بره بیرون هرچند الان هوا سرده بخواد هم نميشه رفت بیرون همین الان خوابید دیدم داره شوهرمو اذیت میکنه گفتم بنده خدا صبح زود باید بره سرکار رفتیم تو پذیرایی یه کم تلويزون نگاه کرد الان خوابش برد خیلی وقتا تا 2شب ببداره چون همیشه تو خونه است حوصله اش سر میره 

منم دو تا بچه دارم عین همین مشکلو با هر دوشون داشتم.خونوادم نزدیکن ولی خب همیشه پیش هم نیستیم که.این سختیا مختص مادراست بیخود نیست میگن بهشت زیر پای مادراست صبوری کن گلم .این روزا بالاخره میگذره کوچولوت بزرگ میشه 

دختر منم 15ماهشه.لامپ هارو خاموش میکنم خونه هم ساکت و بی سرو صدا تا بخوابه .ظهرها هم یکی دو ساعت میخوابه.تعجب میکنم چرا بچتون بعد از نمیخوابه؟صب ها چند بیدار میشه؟حتما بهش غذا بده سیر بشه میخوابه 

من ازالان منتظرم گل دخملم بیاد شیطونی کنه روزای کسالت بارم بهتر بگذره،خداروشکرکه بچه داری 

همیشه خداروشکر میکنم بخاطر وجودش ..  

ولی میگم هم بچه داشتن امتحان الهی هم نداشتنش هر دوتاس خیلی خیلی سخته.

2706