2726
عنوان

از بچه داری تو غریبی خسته ام

558 بازدید | 36 پست

دخترم یکسال و سه ماهشه ولی خواب نداره 😢😢

دیگه کم آوردم دست تنها. تو این سرما تفریحی هم نمیتونیم با بچه داشته باشیم. همش تو خونه نه میگداره ظهرها استراحت کنم نه شب ها ...ظهرها وقتی دراز میکشم انقدر دور سرم دور میزنه و موهامو میکشه که دیوونه میشم دیگه ام خوابم نمیبره 😥

الانم سرش داد زدم کلی گریه کرد تا خوابش برد😑😑نمیدونم واقعا راه حلش چیه ؟ فقط باید یه کاری کنی گریه بیوفته تا بخوابه 😣

و واقعا نمیدونم بقیه هم بچه هاشون مثل بچه منه یا نه 😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درسته غریبی سخته

ولی بچه داری صبر  زیاد میخواد و تحمل

دلت میاد به عمد به گریه بندازیش؟

میدونی چقدر روی روحیش تاثیر منفی میذاره؟

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤
2728

این یک ماه ونیم روهم تحمل کنی تا عید ،راحت میشی.هوا خوب میشه میری تفریح ،پارک ..دخترگلتم بزرگتر میشه بهتر میشه.صبور باش عزیزم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

میخواد بازی کنه برای همین راضی به خواب نمیشه..‌سرش رو با تی وی گرم‌کن ظهرا نیم‌ساعت خودت بخواب.. خواب شبت رو هم با خودش تنظیم کن.. تا دو سال حداقل همین مشکل رو همه دارن. من یه باز از بیخوابی غش کر دم وسط خونه مادر شوهرم.. غیر طبیعی نیست

توخونه باش بازی کن خستش کن 

از بازی خسته نمیشه بخدا ...انقدر بازی میکنیم از صبح که خودم هلاک میشم ولی اون هنوز انرژی داره 😢😢😢

خودمم کم انرژی و کم حوصله ام...چند ماهه خانواده ام رو ندیدم 😭😭😭

واسه این روزهام دعا کنید.

عزیزم پسر منم تا ۱سالگی تا صب بیدار بود و اصلا نمیخابید,ولی خب به مرور زمان بهتر شد,سعی کن باهاش بازی کنی,ببریش پارک,روزا هم نذار بخوابه که خسته بشه و بخوابه,بچه ها هر کدوم به طریقی اذیت میکنن,بهشت رو که مفت و مجانی بهت نمیدن,یه مادر خوب باید خیلی صبور باشه

خدایا ممنونم که امیدم رو ناامید نکردی

عزیزم دختر من سه ماه از دختر شما بزرگتره.... کل ساعتی که بیداره باید باهاش بازی کنم.... اصلا سرش داد نزن گناه داره...‌ صبور باش

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

برا منم ۷_ماهشه بعد ۲ساعت تکون دادن رو پا ،پاهام فلج شد اما این وروجک نخوابید،آخرش انداختمش اونور داره با گلهای قالی بازی میکنه،خسته شه بخوابونم،خودم خوابم میاد ولی چیکار کنم‌.مجبورم😊

هیچوقت چیزی رو بزور از خداوند نخواهید که خیرش را نمی بینید،خداوند هر وقت صلاح داند عطا نماید🌷پس فقط شُکر شُکر شُکر🌷
عزیزم درسته غریبی سخته ولی بچه داری صبر  زیاد میخواد و تحمل دلت میاد به عمد به گریه بندازیش؟ ...

خودت بچه داری ؟ 

بخدا یه موقع هایی دست خودم نیست .. هیچ موقع به عمد به گریه اش نداختم ولی صبرم دیگه تموم شده ...از صبح یکسره بیدار بوده تا الان 😳

دقیقا بیشتر بچه ها همینجورن من دخترم سه سال و نیمش ظهر ها و شب ها ما میخوابیم تازه اون بعد ما میخوابه اوایل مدام سعی میکردم زود بخوابه حتی با وجود گریه ولی دیگه اعصاب گریه و جیغ ندارم 😑 😑 😑 من کم اوردم مسواکش میزنم میخوابم اون هم بعد ما تقمیم به خواب میگیره. قانون تو خونمون پیاده نمیشه چاره ای نداریم چون تو اوج لجبازین

2706