2733
2734
عنوان

از بچه داری تو غریبی خسته ام

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 36 پست
باز خوبه وقتی غش میکنی یکی هست پیش بچه ات باشه من یه موقع هایی ظهرها خواب میرم مید موهامو میکشه یا ی ...

عزیزم خداروشکر کن بچه ای داری که نخوابه,اگر خدای نکرده بچه دار نمیشدی خوب بود?ناشکری نکن خدا قهرش میگیره,اینم یه دورانی داره تموم میشه ایشالله

خدایا ممنونم که امیدم رو ناامید نکردی
همیشه خداروشکر میکنم بخاطر وجودش ..   ولی میگم هم بچه داشتن امتحان الهی هم نداشتنش هر دوتاس خی ...

سخت که هست منم از خانوادم ساعتها فاصله دارم و باید ماها یجور خودمونو با شرایط وفق بدیم

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم 15ماهشه.لامپ هارو خاموش میکنم خونه هم ساکت و بی سرو صدا تا بخوابه .ظهرها هم یکی دو ساعت میخ ...

ظهرها من عموما دوست دارم 3 تا 4 رو بخوابم که دخترم نمیگذاره ...صبح ها هم 10 بیدارش میکنم... اگر کاریش نداشته باشم تا 1 هم میخوابه ..تو روز خوابش خوبه شب که باید بخوابه نمیخوابه 😥

ظهرها من عموما دوست دارم 3 تا 4 رو بخوابم که دخترم نمیگذاره ...صبح ها هم 10 بیدارش میکنم... اگر کاری ...

عزیزم صب ها 10بیدارش کن صبحانه بهش بده و 3بعد ازظهر نهار بده بهش خونه رو ساکت کن بخوابه شبا هم 11به بعد خاموشی بزن .من اینجوری دخترمو عادت دادم خوابش خوب شده قبلا تا 3صب نمیخوابید 

2728
منم تو غریبیم شوهرم هم بداخلاق و عصبیه بعضی وقتا کم میارم خودبه خود اشکم درمیاد.خیلی سخته تحمل کن بز ...

انشالله که این روزهاهم میگذره ... همسر من خیلی ارومه و خدایی کمک میکنه ولی توان بیدار موندن نداره. امشب سر بچه داد زدم ناراحت شد گفت واسه چی بچه خواستی ، وقتی حوصله نداری😑😑منم گفتم اگر علم غیب داشتم وضع ام این میشه نمیخواستم 😢😢الان عذاب وجدان داره خفم میکنه...  نزدیک پریودمم هست هاپو شدم 😑

انشالله که این روزهاهم میگذره ... همسر من خیلی ارومه و خدایی کمک میکنه ولی توان بیدار موندن نداره. ا ...

درکت میکنم باز خداروشکر شوهرت خوبه .بیخوابی خیلی سخته من اوایل خیلی اذیت میشدم دلم نمیومد سر بچه داد بزنم مینشستم گریه میکردم سبک میشدم وای چه روزای بدی بود خداروشکر گذشت...راستی ویتامین و اهن حتما بهش بده هم برای اشتها خوبه هم خوابش

حتما اینکار رو میکنم ممنون از راهنماییت. شما از اینکار جواب گرفتید ؟

اره

بجع برادرم تا شکلات میخوره انرژی چند برابر میشه از دیوار راست میره بالا

مزاج و تغذیه هم خیلی موثره حتما دنبالش بزو نتیجشو میبینی