2737
2739
عنوان

بارداری مجدد بعد از سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 57343 بازدید | 329 پست
من نوزادمو از دست دادم

عزیزم وضعیت منو بخون مهر ماه بچم فوت شد الان چهار ماه گذشته بعد عید میرم واس اقدام دکترم گفت شش ماه بعدش میتونی اقدام کنی بچه های نتم همینو گفتن بچتون چند هفته بود 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطیمای عزیز در جریان مشکل شما هستم من 37 هفته به دلیل اینکه اب دور جنین اگ شده بود ختم بارداری داده شدم دکتره احمقم میخواست طبیعی زایمان بکنم 12 ساعت درد کشیدم دوتاآمپول فشار بهم زدن بازم اصلا دهانه رحمم باز نشد و پسرم مشکل تنفسی پیدا کرد 

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪
2728
فاطیمای عزیز در جریان مشکل شما هستم من 37 هفته به دلیل اینکه اب دور جنین اگ شده بود ختم بارداری داده ...

وای دقیقا مثل من خدا لعنتش کن من شب اول درد کشیزم شب دوم بچم مدفوعرکرده بود اما دکتر راضی به سزارین نمیشد شکایت کردی ازش من شکایت کردم پزشک قانونی اینجا گفته مدغوع خورزه ایست قلبی کرد .ولیرخوب منتظر دادگاه تهرانیم که جواب نهایی رو بده .

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

دو روزتو دستگاه زنده بود بعدش فوت شد الان دو ماه گذشته دارم دق میکنم همه از دستم خسته شدن. تنبلی تخمدان دارم اون بارهم با متفورمین و کلومیفن باردار شدم میترسم دیگه باردار نشم کارم شده گریه

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪

اره شکایت کردم میگه من بیمه هستم قرار باشه محکوم بشم بیمه پولشو میده انگار نه انگار بچه ای  از بین رفته

2740
دو روزتو دستگاه زنده بود بعدش فوت شد الان دو ماه گذشته دارم دق میکنم همه از دستم خسته شدن. تنبلی تخم ...

شما هم مثل منی منم دارم همین روزا رو میگذرونم الا چند بار پریود شدی خیلی ببخشید که میپرسم اخه دوست خواهرمم مشکلش مثل ما بود بعد دو ماه باردار شد با با دارواما همش لک بینی داشت بهم گفت حداقل بزار چهار بار پریودشی چون گفت من همش استرس داشتم البته بدنا با هم فرق دارن 

اره شکایت کردم میگه من بیمه هستم قرار باشه محکوم بشم بیمه پولشو میده انگار نه انگار بچه ای  از ...

شكايت نكن ك ب جايي نميرسه طرف دكتر و ميگيرين فكر كردي طرف ما رو ميگيرن.من بچم ب دنيا اومد جاي تيغ جراحي روي سرش بود اصلا ب روي خودشون نياوردن

اره شکایت کردم میگه من بیمه هستم قرار باشه محکوم بشم بیمه پولشو میده انگار نه انگار بچه ای  از ...

خوب دقیقا به منم همینو گفتن .

ببخشید دوستان اگه نارحتتون کردم.فاطیمای عزیز واسه شما هم متاسفم ایشالااا به زودی دامنت سبز بشه واسه من هم دعا کنید آروم بشم

2706