2737
2739
عنوان

بارداری مجدد بعد از سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 57343 بازدید | 329 پست
بله باردار شدم زایمان هم کردم خداروشکر پسرم سالمه⁦♥️⁩

ان شالله در پناه خدا سلامت باشه همیشه عزیزم،چن وقت بعد از آسمونی شدن بچه اولتون اقدام کردین چقد طول کشید که باردار شدین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله در پناه خدا سلامت باشه همیشه عزیزم،چن وقت بعد از آسمونی شدن بچه اولتون اقدام کردین چقد طول ...

من ۴ ماه بعدش اقدام کردم ولی حامله نمی‌شدم هربار یه مانعی سر راهم قرار می‌گرفت ۲/۵ سال طول کشید

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪
2728
2738
مشکلی پیش نیومد؟؟ برات منم دوقلوهام رو به دنیا آوردم و از دست دادم میخوام بعد ۶ ماه اقدام کنم

سلام منم دوقلو هامو تو ۳۰ هفته از دست دادم الان ۳ ماه و نیم سزارین شدم دکتر گفته تا ۱سال و نیم بچه دار نشم واقعا برام سخته شما دکترتون بهتون اجازه بارداری داده؟

خانمی شما تو بارداری بعدی مشکلی واستوک پیش نیومد؟

نه عزیزم مشکلی پیش نیومد پسرم الان 9 ماهشه خداروشکر مشکلی نداره

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪
حالا هر هفته جمعه کارم شده دسته دسته گل بخرم ببرم سر قبر کوچولوش بچینم گریه کنم بوسش کنمو برگردم و ب ...

سلام عزیز دلم الهی من بمیرم برای دلت من الان تایپبکتو خوندم اشکام امونم نمیده چی کشیدی خواهر منم الان یکماه بچه دست گلم از دست دادم 😭😭😭😭

میدونم که کاری نمیشه کرد اما به خدا واسه این شکایت کردم که این بلارو سر کسی دیگه نیاره

سلام عزیزم شکایت شما چیشد نتیجه ش به جایی رسیدین یا نه منم شکایت کردم خاستم ببینم چیزی میشه اخرش یانه

دخترم پر کشید به دست دکترا😭😭💔28هفته رفتم برا شکم درد و لکه بینی بستریم کردن هرچه قدر گفتم درد دارم گوش ندادن گفتن دستگاه درد نشون نمیده اخرش بزور امدن دیدن رحمم فول باز شده بچم با پا بیرون هستش منو سریع بردن بلوک زایمانم اونجام نگهم داشتن بزور که طبیعی بیارم بعد 20دقیقه من گفتم بچم بریچه و اونا تازه فهمیدن  منو سریع بردن سزارین ولی چون دیر شده بود رحممو مدل tبردین یعنی دوتا برش که خیلی دیر تر خوب میشه نسبت به بقیه 💔صدای گریه بچم امد کبود کبود بود نفهمیدم از دستشون انداختن یا چه بلای اوردن سرش ولی بچم فقط یه شب دوم اوردن رفت من دارم نابود میشم روانی میشم کاش یادم بره همه چی
سلام عزیزم شکایت شما چیشد نتیجه ش به جایی رسیدین یا نه منم شکایت کردم خاستم ببینم چیزی میشه اخرش یان ...

سلام عزیزم ، نه هیچی تاثیری نداشت شکایتم هیچییییی فقط داغ دلم تازه می شد دیگه بی خیالش شدم

سلام عزیزم ، نه هیچی تاثیری نداشت شکایتم هیچییییی فقط داغ دلم تازه می شد دیگه بی خیالش شدم

چرا اخه اینطوری میکنن با نامردی منم 5ماهه شکایت کردم هیچ خبری نیس هروقت یادم میفته روانی میشم😭😭 

شما تا چه مرحله ای رفتی

دخترم پر کشید به دست دکترا😭😭💔28هفته رفتم برا شکم درد و لکه بینی بستریم کردن هرچه قدر گفتم درد دارم گوش ندادن گفتن دستگاه درد نشون نمیده اخرش بزور امدن دیدن رحمم فول باز شده بچم با پا بیرون هستش منو سریع بردن بلوک زایمانم اونجام نگهم داشتن بزور که طبیعی بیارم بعد 20دقیقه من گفتم بچم بریچه و اونا تازه فهمیدن  منو سریع بردن سزارین ولی چون دیر شده بود رحممو مدل tبردین یعنی دوتا برش که خیلی دیر تر خوب میشه نسبت به بقیه 💔صدای گریه بچم امد کبود کبود بود نفهمیدم از دستشون انداختن یا چه بلای اوردن سرش ولی بچم فقط یه شب دوم اوردن رفت من دارم نابود میشم روانی میشم کاش یادم بره همه چی
2706