2410
2553
عنوان

بارداری مجدد بعد از سزارین

57273 بازدید | 329 پست

سلام دوستان من خواننده خاموش بودم به خاطر مشکلم عضو شدم.خواستم بپرسم چه مدت بعد از سزارین میتونم دوباره باردار بشم کسی تجربه ای داره ؟ممنون میشم راهنماییم بکنید

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باید ۳سال بگذره تا بدنت ترمیم بشه ولی کسایی ر دیدم ک بعد۱سال حامله شدن

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
2456
2714

منطقیش یه سال ولی من بعد سه ناه از سزارینم باردار شدم ولی استراحت مطلق نه ماه خوابیدم روزی دوازده تا دارو میخوردم.  دلیل :تو هفت ماهگی زایمانم شروع شد ولی نمیدونستم دارم زایمان میکنم نرفتم دکتر همون باعث شد زایمان زود رس داسته باشم بچم نموند افسردگی گرفتم دکترم گفت باید حامله بشی برای همین بعد چهل دکتر قرص داستینکس داد شیرم خشک شد یک ماه بعد پریود شدم بعد اقدام کردم و دوباره حامله شدم ولی استراحت مطلق. زایمان بعدیم هم چون با قبلی یک سال هم فاصله نداشت سزارین شدم. 

اگر نوازادم زنده بود اصلا دیگه بچه نمی خواستم اما الان دارم میمرم به یادش زندگی میکنم از اوناییکه تجربه دارن فقط خواستم بدونم زیر 6 باردار بشم مشکلی واسم پیش نمیاد

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪
2706