2733
2734
عنوان

بارداری مجدد بعد از سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 57342 بازدید | 329 پست

میدونم که کاری نمیشه کرد اما به خدا واسه این شکایت کردم که این بلارو سر کسی دیگه نیاره

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪
ببخشید دوستان اگه نارحتتون کردم.فاطیمای عزیز واسه شما هم متاسفم ایشالااا به زودی دامنت سبز بشه واسه ...

ممنونم عزیزم انشاللع شما هم زودتر خدایه نی نی تپل مپل بهتون ببخش .

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هم مثل منی منم دارم همین روزا رو میگذرونم الا چند بار پریود شدی خیلی ببخشید که میپرسم اخه دوست خ ...

عزیزم یکبار تا حالا پریود شدم

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪
ببخشید دوستان اگه نارحتتون کردم.فاطیمای عزیز واسه شما هم متاسفم ایشالااا به زودی دامنت سبز بشه واسه ...

میشه بپرسم از کجا هستی 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2728
انشالله واسه منم بيش نياد الان اومدم بعضي كامنت ها رو خوندم ي ذره استرس گرفتم

عزیزم استرس نداشته باش قسمت من اینطوری بود انشالا بچتو سلام بغل بگیری واسه منم دعا کن

2740
عزیزم یکبار تا حالا پریود شدم

بزار حداقل سه چهار بار پریود شی بد اقزام کن الان من اگه خدا بخواد بعد عید اقدام میکنم منم مثل شما هستم هیچی شادم نمیکنه همش دوست دارم تنها باشم از ادما فراریم شرایطتو درک میکنم من حتی همیایه کناریم یه بچه ایی داره که با دختر خودم متولد شده همش صداش تو گوشم میدونم الان وقتی میری بیرون بچه ببینی اشکت سرازیر میشه یا احیاس تنفر داری نصبت به همه ی بچه ها این حسارو منم کمو بیش دارم روزای اول خیلی بدم میومد بچه ایی ببینم بیرون همش با خدا درگیر بودم که چرا بچه من گریه میکردم خودمو میزدم همش با امپول قرص میخوابیدم اوضام داغون بود الان نه وقتی بچه ایی رو بغل میکنم اروم میشم با اینکه تحه دلم خیلی ناراحتم 

بزار حداقل سه چهار بار پریود شی بد اقزام کن الان من اگه خدا بخواد بعد عید اقدام میکنم منم مثل شما هس ...

دقیقا همین شرایطو همین احساسات رو الان دارم دیگه واقعا کم اوردم. واقعا واسه شما هم متاسفم میدونی چی کشیدی هیچ چیز یخ مادر و آروم نمیکنه به جز بچه اش بعضی وقتا باورم نمیشه که زنده موندمو بدون پسرم دارم زندگی میکنم

بزار حداقل سه چهار بار پریود شی بد اقزام کن الان من اگه خدا بخواد بعد عید اقدام میکنم منم مثل شما هس ...

انشالا با اولین اقدام باردار بشی عزیزم دعا کن دل منم آروم بشه

دقیقا همین شرایطو همین احساسات رو الان دارم دیگه واقعا کم اوردم. واقعا واسه شما هم متاسفم میدونی چی ...

خدا غم میده اما صبرم کنارش میده من به این امید زندم حداقل اگه روزی مردم دخترمو اون دنیا می بینم.دیگه اون دنیا هیچ چیزی مانع نمیشه که بچمو نبینم بغلش نکنم .امیدوارم خدا تقاص بچه های مارو بگیره 

انشالا با اولین اقدام باردار بشی عزیزم دعا کن دل منم آروم بشه

چشم عزیزم رو چشم بهت درخواست دوستی دادم هر وقت دوست داشتی درد دل کنی من هستم شاید بهتر همو درک کنیم 

خدا غم میده اما صبرم کنارش میده من به این امید زندم حداقل اگه روزی مردم دخترمو اون دنیا می بینم.دیگه ...

به خدا منم به همین فکر میکنم و به این دلخوشم که او دنیا منتظرمه واقعا سخته از خدا میخوام هیچ مادری این دردو تجربه نکنه

2706