1735
1765
ما هم همش دوتایی مراسم دعای کمیل داریم تو خونه. با صدای استاد پناهیان😒😒😒 تسبیح من دونه درشت تره ...

ما عبدالباسط میزاریم 😒😒😒

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

من و همسر بین ساعت یازده تا دوازده شب تنها می شیم  چون دختر ساعت یازده می خوابه گاهی فیلم نگا ...

بازی 😲 پلی استیشن لابد؟

#من_ماسک_میزنم برای  تو 😷#تو_ماسک_بزن برای من 😷 همه باهم کرونا رو شکست میدیم✌تو این روزایی که 🌏 بوی مرگ میده 😔 اگه هر کدومتون رو ندونسته رنجوندم ازتون معذرت میخوام شاید نفر بعدی من باشم  امیدوارم حلالم کنید🌱ای وای مگه میشه ببینیش و نریزه دلت ؟ آره تو تکی من ندیدم حتی شبیه بهت !!😍 ای وای زده به سرم به❤ نام خودم کنم با تو میشه همه روزای بد رد کنم ...

منن اصلانگرفتم استاترچه سوالی کرد،هاااا

لذت دنیاداشتن کسی است که دوست داشتنش حواسی برای آدم نمیگذارد،،،،،                                یه گل پسردارم شاه نداره،،الانم یه دخترمیخوام لطفاهرکی به امضام نگاکردیه صلوات برای دختردارشدنم بفرسته شایدخدایکی ازاین صلواتاروشنید،،،،،،،،،،،،مرسی 
1718
1760
کلآ همونمیبینیم.. یادعواس یاخوبه یانیست

تو چرا نوزده اسفند تولدت😆بعد زدی دختر پابیز

#من_ماسک_میزنم برای  تو 😷#تو_ماسک_بزن برای من 😷 همه باهم کرونا رو شکست میدیم✌تو این روزایی که 🌏 بوی مرگ میده 😔 اگه هر کدومتون رو ندونسته رنجوندم ازتون معذرت میخوام شاید نفر بعدی من باشم  امیدوارم حلالم کنید🌱ای وای مگه میشه ببینیش و نریزه دلت ؟ آره تو تکی من ندیدم حتی شبیه بهت !!😍 ای وای زده به سرم به❤ نام خودم کنم با تو میشه همه روزای بد رد کنم ...
من دنبال یک راهی می گردم که این یک ساعت با هم بودن را شاد و مفرح کنم

😐مارپله بازی کنید 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1665

در حال حاضر هیچ وقتی.چون شوهرم از سرکار برمیگرده،تا یکم با دخترم بازی میکنه بعدش شامـمیخوره بلدشم میخوابه😐😐😐قبل بچه دار شدن گهگاهی فیلم میدیدیم اخرشبا.یا میرفتیم بیرون قدم میزدیم خرید میکردیم

والا امروز از اطرافیانم یه چیزایی شنیدم از زندگی کردن خودمو همسرم دلگیر شدم نمیدونم واقعا اونا خیلی ...

چی شنیدی امکان گفتنش هست؟

من دنبال یک راهی می گردم که این یک ساعت با هم بودن را شاد و مفرح کنم

خب حرف بزنید دیگه عکس ببینید خاطرات مرور کنید براش دسر درست کن ازین کارا

1651