1421
1363

😕😕😕😕😕

فقط 47 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

میزنیم تو سر و کله هم😁😁😁😁

پرسپولیس...مگه از اسم تو قشنگتر تو این دنیا هست؟😊...جونِ دلم قهرمانیت مبارکت باشه😍نوش جون هممون😌...چقد قشنگه لحظه ای ک جامو تقدیمت میکنن...هوادارا جیغ و سوت میزنن..بعضیا ناراحت😒و من غرق در گریه و خنده😢حالمو نمیفهمم..اما میدونم ک نمیخام اون لحظه تموم شه...میخام زمان متوقف شه و من غرق تماشای ابهت تو باشم...از نظر من آسمونم سرخش قشنگ تره😍😍پرسپولیسم باش و بمون ک من با تو نفس میکشم😔😔
1390

به سوالت باید فردا شب ج بدم چون تاحالا سره ساعت به خودمون زمان اختصاص نداده بودم😁😁😁😁😁😁😁

فقط 47 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘
1394
حرف میزنیم 😒😒😒تسبیح منم بده

😂😂😂😂😂😂

پرسپولیس...مگه از اسم تو قشنگتر تو این دنیا هست؟😊...جونِ دلم قهرمانیت مبارکت باشه😍نوش جون هممون😌...چقد قشنگه لحظه ای ک جامو تقدیمت میکنن...هوادارا جیغ و سوت میزنن..بعضیا ناراحت😒و من غرق در گریه و خنده😢حالمو نمیفهمم..اما میدونم ک نمیخام اون لحظه تموم شه...میخام زمان متوقف شه و من غرق تماشای ابهت تو باشم...از نظر من آسمونم سرخش قشنگ تره😍😍پرسپولیسم باش و بمون ک من با تو نفس میکشم😔😔

من و همسر بین ساعت یازده تا دوازده شب تنها می شیم 

چون دختر ساعت یازده می خوابه

گاهی فیلم نگاه می کنیم

گاهی با گوشی همسر  candy crash بازی می کنیم

گاهی من تبادل نظرهای نی نی سایت را می خوانم و او در حالیکه بازی می کنه گوش می ده

1427

کلآ همونمیبینیم..

یادعواس

یاخوبه

یانیست

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توبری بارون میزنه اروم کاش میشدبازم تورودیدت توبری قلبم‌میزنه برگرددیدی قلبمم ازدوریت تب کرد💖💖💖💖👶👩👨👧💖💖💖💖.شوهر مغرورم فقط خدامیدونه که چقدربهت حس دارم عزیزم‌..خدایااین نفسی که تودلمه ودخترکوچولوی نازموازشردشمن وچشم پرکینه ی حسودام دورکن.زندگیم همین سه تان حفظشون کن💖خیلی مردی💖💖💖💖.
1331